Wnętrza

Pracownia architektoniczna i projektanci - skuteczna pomoc przy projektach

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Byśmy na pewno okazali się usatysfakcjonowani z domu, w którym zamieszkamy, z pewnością musimy dopilnować, by był on w odpowiedni sposób do nas dopasowany. Przez to tak ważne jest to, żebyśmy przed jego wybudowaniem, rzetelnie przejrzeli jak najwięcej projektów i zdecydowali się na ten, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

Fototapety z miastem

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera natchnienie z otaczającej nas rzeczywistości. Natchnieniem mogą być zarówno otaczający nas świat jak i czar wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta inspirują do wykorzystania wykończeń z cegły i stali bądź dla mniej odważnych do wyboru fototapety z widokiem miasta.

Najcudowniejsze a także najtwardsze schodki - czyli, jak sprawić by domek\domeczek był piękny oraz funkcjonalny

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Szukasz materiału, z jakiego pragniesz stworzyć schody? A może chcesz, aby to ktoś zrobił dla Ciebie, ale nie masz pojęcia, jakie bywają ceny? Przeczytaj ten artykuł!

Które meble do swojego domostwa?

 • Posted on: 26 February 2021
 • By: addmean
Modne meble w domu
Author: El gran sueño
Source: http://www.flickr.com
To znakomicie, że zmieniamy aranżacje swojego domu: chociaż wiadomo, iż wymienienie mebli we własnym domu to ogromny koszt. Jednak to nie artykuł ekonomiczny, zatem przypuśćmy, iż jakby nie patrzeć posiadamy na tyle spore pieniądze, że bez najmniejszego kłopotu zdołamy sprawić, iż sypialnia bądź kuchnia będą dużo piękniej wyglądały.

Dlaczego wskazane jest murować domy z cegły?

 • Posted on: 11 February 2021
 • By: addmean
cegła
Author: BEA Building Products & Clay Solutions
Source: http://www.flickr.com
Murowanie domów z cięgieł to pierworodny sposób wznoszenia domów, z którego entuzjastycznie korzysta się do dziś. Murowanie z cegieł posiada niesłychanie wiele zalet, jedną z nich jest choćby wyborna trwałość materiału. Cegła charakteryzuje się cudownymi parametrami użytkowymi, jest mocna, trwała i solidna, dodatkowo cegły są też odporne na uszkodzenia i złe warunki atmosferyczne.

Profesjonalne materiały i tworzywa potrzebne podczas remontu swojego mieszkania

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
Tynk dekoracyjny firmy PARA PAINTS
Author: www.para.pl
Source: www.para.pl
Wśród rekomendowanych dziś na rynku materiałów wskazuje się przede wszystkim te o wysokiej jakości, jaka w dodatku jest potwierdzana mnogością różnych atestów. Certyfikaty te muszą być uznawane na terenie krajów UE, ponieważ na tego rodzaju informacje w szczególności patrzą klienci. Polecana przez tak sporo osób imitacja drewna jest strzałem w dziesiątkę dla tych osób, które wolą surowe wnętrza. Wciąż zmieniają się trendy, jakie idą ręka w rękę z wymaganiami kupujących oraz odwrotnie. Nie ubywa znakomicie przemyślanych i atrakcyjnych cenowo propozycji szanowanych producentów takich materiałów.

Drzwi wewnętrzne leroy merlin może nam przedstawić

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Jeremy Levine Design
Source: http://www.flickr.com/
Sporo przedmiotów znajdziemy w marketach budowlanych. Gdy pragniemy zająć się aranżowaniem naszych wnętrz, to powinniśmy odwiedzić markety budowlane, gdyż to tam mamy możliwość znaleźć najwięcej interesujących ofert oraz jednocześnie, będziemy mieli szansę przebierać w przeróżnych ofertach. To powoduje, że sklepy te czasami proponują nam pokazanie gotowych stylizacji, tak byśmy wiedzieli, w jaki sposób zastosować to, co oni nam proponują.

Jakiego typu dobierać rolety do naszego mieszkania? Jakie są rodzaje rolet, które najlepiej wybrać?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Rolety mogą stać się bardzo stylową i ciekawą alternatywą dla bardziej standardowych metod, czyli firanek i zasłon. Tego rodzaju dekoracja okna jest najlepsza do wielu miejsc - do kuchni czy salonu, lecz również do pokoju dziecięcego. Rolety bardzo efektywnie zatrzymują promienie słoneczne, to sprawia więc, iż we wnętrzach bywa chłodniej oraz ciemniej. Tego rodzaju dekoracja okna nie osłania jednakowoż przed ciepłem słonecznym, tak efektywnie jak rolety zewnętrzne albo markizy. Rolety najczęściej powodują jedynie częściowe zacienienie, a jedynie niektóre z nich są w stanie zagwarantować całkowite zaciemnienie wnętrza.

Budowa domu

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Dekoracja wnętrz
Author: Pat Strosahl
Source: http://www.flickr.com
W czasie coraz większego popytu na mieszkania coraz widoczniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, w szczególności te stawiane własnoręcznie. Zdecydowanie jednak budowa domu to inwestycja, do jakiej należy solidnie się przyłożyć. W czasie budowania domu warto zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę trudności powiązanych z zakupem wybranych materiałów budowlanych, takich jak na przykład cegła we wnętrzach.

Towary wymagane przy urządzaniu każdego domu można bez trudu kupić w wielu marketach

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
płytki
Author: Grupo Porcelanosa
Source: Grupo Porcelanosa
Dla licznych osób bardzo relewantne jest, aby zdołać postawić własny dom. Takie przedsięwzięcie łączy się ze sporymi kosztami, jednakże pozwala prowadzić beztroskie życie na uboczu od miejskiego zgiełku. Oczywiście najistotniejsze zadania dobrze jest powierzyć ekipie remontowej, aby zostały one zrobione prawidłowo.

Nadzwyczaj pozytywny odbiór najnowszych propozycji marki Toka+Home

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Salon w stylu industrialnym
Author: Magdalenie Borowiak
Source: B.M. Polska Sp. z o. o.
Marka sama w sobie, jaką prezentują dekoracje wnętrz Toka+Home uznawana jest na rynku przez szczególnie szerokie grono odbiorców. Klienci cenią sobie dawane im do dyspozycji możliwości. Doskonale przygotowana oferta wpisuje się całkowicie w dzisiejszy kanon. Zadziwiające klientów rozwiązania i doskonałe połączenia wskazują na oferowanie głównie przemyślanych rozwiązań. Bardzo niskie ceny czy wysoka jakość projektów zwracają uwagę jak nic innego. Wybór jest bezgraniczny, co zadziwia w szczególności.

W jaki sposób za nieduże pieniądze odnowić ściany w swoim domu?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Remont związany jest na ogół z stosunkowo niemałymi kosztami, na jakie nie każdorazowo nas stać. Choćby z tego względu interesujemy się innymi metodami na odnowienie wnętrza, które nie będą związane z dużymi wydatkami. Wbrew powszechnym opiniom mamy wiele sposobów na odświeżenie wnętrza bez sporych inwestycji, jednak nie za każdym razem jesteśmy świadomi ich istnienia. Co można zastosować?

Dom i w wymarzonych czterech kątach

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
kawalerka
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Każde domostwo i każde z mieszkań posiada jakąś historię. Oczywiście te, które posiadały wcześniej właściciela. Bo te domy i mieszkania, które są dopiero sprzedawane nie mają historii. Warto, więc odszukać dom i wnętrze, któremu sami dopiszemy naszą historią. Ale, by móc dopisać wspaniałą historię konkretnego domu, to trzeba zacząć od odpowiedniego urządzenia konkretnego wnętrza.

Kiedy udać się do pracowni projektowej?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
projektowanie
Source: www.morguefile.com
Każdemu, kto chce odnowić swój dom, pojawia się w głowie idea, o wynajęciu projektanta, który szybko i sprawnie naniesie spodziewane zmiany. Choć dużo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego domu, to najczęściej nie łatwo jest wykonywać takie projekty na własną rękę. Proces ten wymaga zaangażowania w samo tworzenie projektu i w organizację pracy remontowej.

No jakie parametry zwrócić uwagę wybierając typ podłoża?

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
Betony Artevia™ Decor doskonale łączą się z kostką brukową, kamieniem lub drewnem
Author: Lafarge
Source: Lafarge
Podłoże jest bardzo istotnym elementem zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Od typu podłoża zależy, w jaki sposób ludzie się przemieszczają. Podłoża miewają rozmaite wykorzystania. Na pewno jednak zrobione są z różnych materiałów. Wybór tych tworzyw uzależniony będzie od miejsca, gdzie się znajdzie oraz od wykorzystania. Typy podłoży we wnętrzach, a więc podłóg, podobnie jak pozostałe części wykończenia podlegają trendom. W dawnych wiekach w domach mieszkalnych nie było wcale podłogi, a jedynie klepisko. Z biegiem lat jednak sytuacja ta się zmieniła. Zauważono między innymi walory drewna, wykorzystanego w postaci podłogi. Dla jeszcze wyższego poziomu komfortu wymyślono wykładziny i dywany.

Pięknie urządzone pokoje

 • Posted on: 2 December 2020
 • By: addmean
jasny salon
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com
Każde mieszkanie musi zostać urządzone według gustu osób, które w nim zamieszkają. W innym wypadku domownicy będą się źle czuli. Najważniejsze, żeby dom i wnętrz okazało się też funkcjonalne. Pięcioosobowa familia nie kupi kawalerki, a dwoje dorosłych ludzi pewnie nie kupi domu wolnostojacego. Dobrze wybierać z głową. Nie ma sensu płacić za zbytek powierzchni.

Ładna i oryginalna ozdoba naszego mieszkania, która szybko odmieni nasze wnętrze oraz nada mu niepowtarzalny wygląd

 • Posted on: 17 November 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Ładnie urządzone mieszkanie to marzenie wielu osób. Niekiedy trudno jest tego dokonać, bowiem na rynku jest wiele akcesoriów tudzież dekoracji, z których możemy skorzystać. Jest jednak pewien element dekoracyjny, z którego może skorzystać każdy, niezależnie od tego w jakim stylu urządza własne mieszkanie.

Jeśli posiadasz dom, najpiękniejszym jego uzupełnieniem będzie kominek - jego ciepło wprowadzi przyjemną atmosferę w salonie

 • Posted on: 16 November 2020
 • By: addmean
dach z blachy
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Pewnie każdy posiadacz domu śni o pięknym kominku w salonie. Żywy płomień sprawia, że jest nam miło w ciepłym wnętrzu w niekończące się zimowe popołudnia.

Pages