deweloperzy

Kupno nowych lokali mieszkaniowych w Łodzi

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Gwydion M. Williams
Source: http://www.flickr.com
Łódź jest miejscowością, która stale będzie się rozwijała. Zapewne z tego powodu można dostrzec, że rynek deweloperski w ostatnich latach ożył w tym mieście. Skoro Łódź staje się coraz modniejszym miastem tym więcej ludzi chciałoby w tej miejscowości żyć.

Funkcjonowanie deweloperów we Wrocławiu dziś

 • Posted on: 21 March 2020
 • By: addmean
nowe mieszkania
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przeanalizuje się rynek nieruchomości to nie da się zakwestionować, iż prosperowanie inwestorów deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska jest na imponującym poziomie. W porównaniu do innych stolic województw wygląda doskonale. Dlatego też tak znaczące jest to, iż deweloperzy we Wrocławiu nie zatrzymują się na teraźniejszych osiągnięciach, ale starają się cały czas rozwijać.

Jakie są dziś szanse znalezienia idealnego mieszkania do kupienia w Trzebnicy?

 • Posted on: 5 March 2020
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Wybierając aktualnie ekspertów, których najważniejszym zadaniem będzie wybranie idealnego, spełniającego wszystkie nasze wymagania mieszkania, trzeba kierować się przede wszystkim ich doświadczeniem.

Nieruchomości Wrocław to naprawdę atrakcyjna oferta! – sprawdź czy także dla ciebie oraz czytaj na ten temat więcej

 • Posted on: 2 March 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek dojrzewa w innym tempie, niemniej w końcu przychodzi ten czas, gdy młodzi ludzie chcą zrobić ten ważny krok ku samodzielności i wyprowadzają się od rodziców. Ten etap życia na pewno nie jest łatwy, gdyż wymusza na nas odnalezienie się w nowym położeniu i na mało znanym dotychczas rynku nieruchomości.

Nowe czy używane mieszkanie - przykładowe argumenty przemawiające za takimi opcjami.

 • Posted on: 15 February 2020
 • By: addmean
wykańczanie mieszkania
Author: Olger Fallas
Source: http://www.flickr.com
Zakup swojego mieszkania to dla większości rodzin bardzo ważna decyzja, która się równocześnie wiąże z bardzo dużymi kosztami. Współcześnie nadal zdecydowana większość mieszkań kupowana jest na kredyt, brany często na wiele długich lat i mocno później obciążających domowe finanse.

Negocjowanie stawki z deweloperem - o czym należałoby wiedzieć

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
budowa nowego mieszkania
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś nieruchomość od dewelopera, warto pamiętać o ewentualności negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, mieszkanie czy też być może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, że Klient będzie pragnął negocjować cenę.

Zakup nowego lokalu mieszkalnego w Opolu – od rozpoczęcia poszukiwań do kupna – krótki przewodnik

 • Posted on: 1 February 2020
 • By: addmean
mieszkanie
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Przeprowadzasz się? Chcesz zmienić mieszkanie i pójść na swoje? A może po prostu chcesz kupić lokal mieszkalny? Nie ma znaczenia, czy ma to być lokata kapitału, czy nowy start w życiu, na rynku jest mnóstwo świeżo postawionych mieszkań.

Liczba posiadłości we Stolicy Dolnego Śląska

 • Posted on: 19 January 2020
 • By: addmean
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Wrocław jest miejscowością, do którego stale przybywają nowi osoby chcący osiedlić się na zawsze, dlatego też rynek związany z nieruchomościami jest ciągle bardzo chłonny. We stolicy województwa dolnoślaskiego stale otwierane są kolejne biura nieruchomości pełne ofert mieszkań do wynajęcia lub kupna czy to na rynku wtórnym czy prosto od dewelopera. Stąd też inwestycje deweloperskie we Wrocławiu ciągle cieszą się ogromną powodzeniem.

Jak wyszukać najlepszą firmę budowlaną, jak przekonać się o pełnym profesjonalizmie oraz rzetelności?

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
Budownictwo jednorodzinne
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Wybudowanie domu zdaje się procesem bardzo zaawansowanym i tak w istocie jest. Można nawet stwierdzić, że to dzieło życia, bo sama budowa, owszem jest bardzo żmudna i wymagająca, a ponadto jest to kapitał na całe życie. No bo w sumie możemy się przeprowadzić w jedno miejsce, później w kolejne i tak dalej. Jednak, gdy pomyślimy w ten sposób o budowie domu, czyli raz wybudujemy, a następnie sprzedamy go i wybudujemy kolejny, to jest to z pewnością inna skala.

Z jakiego powodu opłaca się pozyskiwać nowe mieszkania i to w dużych miastach?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Opłaca się kupować nowe mieszkania, gdyż koszt jego utrzymania jest sporo niższy niż w porównaniu z mieszkaniami z wtórnego rynku. Obecnie stawiając nowe apartamentowce stosuje się najnowsze technologie. Dużą uwagę się zwraca na energooszczędność jak również niskie koszty ogrzewania budynku w mroźne dni. To właśnie z tego względu nieco starsze budynki aktualnie są docieplane specjalną watą.

Jak odnaleźć odpowiednie mieszkanie z widokiem na morze?

 • Posted on: 27 December 2019
 • By: addmean
nowe mieszkanie od dewelopera
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Zamieszkiwanie w bliskiej odległości od morza to plan wielu osób, ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to, by je spełnić. Naturalnie wynika to z faktu, iż nieruchomości oferujące korzystny widok z okna są niewątpliwie kosztowniejsze od tych, jakie posiadają do zaproponowania trochę mniej interesujące widoki rozciągające się za oknami. W jaki sposób znaleźć nad morzem odpowiednią nieruchomość?

Kilka porad dla osób szukających mieszkania - zakupić lokal z rynku wtórnego czy nowy prosto od dewelopera

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
warszawa
Source: flickr.com
Wiele osób szukając dla siebie mieszkania nie wie, czy kupić używane, na jakimś starszym osiedlu, czy jednak wybrać zupełnie nowe, prosto od dewelopera. Oba te rozwiązania mają swoje zalety i wady, i warto wszystko porządnie wcześniej przemyśleć, zanim się podejmie ostateczną decyzję. Kupując mieszkanie używane jest się niejako skazanym na to, co ktoś wcześniej w nim robił.

Jeżeli ciekawią nas mieszkania Rzeszów z pewnością powinno się sprawdzić oferty u dewelopera

 • Posted on: 11 November 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Christian Jensen
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach posiadanie swojego mieszkania jest marzeniem znacznej części ludzi. Wpływa to ogromnie na komfort psychiczny połączony z sposobnością zakładania rodziny i spokojnego życia. W zdecydowanej większości polskich miast rynek mieszkaniowy wygląda bardzo dobrze i co pewien czas do zbycia oddawane są nowe przestrzenie mieszkaniowe. Pokazuje się dodatkowo coraz to więcej ofert kierowanych do ludzi młodych, jacy dopiero co skończyli studia. Dla każdego człowieka ważne jest, żeby mieć swoje miejsce, w którym spędzanie czasu z bliskimi będzie radością. Szukając w związku z tym mieszkania potrzeba rzeczywiście porządnie się namyślić i sprawdzić wiele propozycji.

Kupno mieszkań w wyjątkowo korzystnych cenach

 • Posted on: 1 November 2019
 • By: addmean
apartamenty na sprzedaż
Author: Daviddje
Source: http://www.flickr.com
Do kupna apartamentu trzeba podejść bardzo kompleksowo. Jest to niezwykle istotne, gdyż nieruchomości nie wykupujemy codziennie. Warto więc zwrócić się ze swoją prośbą do doświadczonego specjalisty, jaki może pomóc określić wypróbowaną i godną naszej uwagi opcję dla nas. Propozycji szczególnie ciekawych stale przybywa, co cieszy klientów na rynku najbardziej. Wyjątkowe propozycje dopracowywane są systematycznie przez naszych specjalistów.

Mieszkanie od dewelopera pod Wrocławiem – jakie elementy mieć na uwadze, aby dobrze się mieszkało?

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Zaciągając kredyt chcielibyśmy wyszukać mieszkanie, które będzie nam pasować pod wszystkimi względami. Czasami jednak nie jesteśmy zorientowani, jakie elementy mieć na względzie, by potem się nie zawieść i nie żałować, że wybraliśmy tego, a nie innego dewelopera. Co w związku z powyższym jest fundamentalne?

Bonusy i rabaty przy zakupie nowego lokalu mieszkalnego czyli jak w skuteczny sposób prowadzić negocjacje z deweloperem.

 • Posted on: 28 August 2019
 • By: addmean
nieruchomości
Author: Francisco Anzola
Source: http://www.flickr.com
Zakup nowego mieszkania to dla wielu ludzi bardzo poważna decyzja życiowa. W naszej rzeczywistości wiąże się ona najczęściej z dużymi finansowymi zobowiązaniami, bo mało kto ma możliwość kupienia mieszkania za gotówkę i najczęściej posiłkować się musi kredytem. Wielu ludzi planując zakup mieszkania wybiera je nowiutkie, wprost od dewelopera. Rzecz jasna trzeba się liczyć z tym, że trzeba je będzie urządzić i kosztami, jakie będą się z tym wiązać, ale dzięki temu można to wykonać właśnie tak jak się będzie chciało.

Swój dom czy mieszkanie? Pozytywy i wady obu.

 • Posted on: 14 February 2019
 • By: addmean
dom z garażem
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Chyba niejeden z nas marzy o własnym, nawet niewielkim lokalu. Niemało osób chciałoby większej a także przede wszystkim własnej przestrzeni i wybiera domy – zarazem te budowane samodzielnie, jak i już gotowe do kupienia u sprzedawcy. Każdy z tych wariantów ma swoje plusy, lecz i minusy.

Na jakie kwestie zwracać uwagę nabywając lokum u dewelopera?

 • Posted on: 11 December 2018
 • By: addmean
kamienice w Krakowie
Author: Alberto Cabello
Source: http://www.flickr.com
Kupienie mieszkania jest dla znacznej większości osób dużym wydatkiem i jedną z najistotniejszych decyzji w życiu, dlatego nie należy się dziwić, że każdy stara się możliwie jak najbardziej szczegółowo przemyśleć wszystkie za i przeciw. Sporym zainteresowaniem odznaczają się zazwyczaj nowe mieszkania od dewelopera, jakie dają możliwość na urządzenie ich zgodnie z posiadanymi wymaganiami. Dziś na rynku funkcjonuje faktycznie duża liczba deweloperów, prowadzone są liczne inwestycje, wobec tego z pewnością każda osoba będzie w stanie znaleźć ofertę, jaka spełni jej wymagania.

Pages