umowy

Kupowanie mieszkania od dewelopera, a zatem na co zwrócić uwagę rozglądając się za swoim gniazdkiem

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
zakup mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Wynajmowanie mieszkania wreszcie każdemu może się sprzykrzyć. Jak długo bowiem można płacić komuś za cztery ściany, kiedy moglibyśmy już uiszczać ratę za własne gniazdko i czerpać z niego radość każdego dnia? Jeśli ty też zastanawiasz się nad kupnem własnego kąta, na pewno bierzesz pod uwagę mieszkania od dewelopera. Nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, musisz wiedzieć, co zweryfikować przed podpisaniem umowy.

Jak pokwitować odbiór mieszkania od firmy developerskiej i nie pozwolić się oszukać?

  • Posted on: 1 December 2019
  • By: addmean
gotowe mieszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Co naturalne, nie każdy z nas jest fachowcem w zakresie budownictwa. Zanim odbierzemy nasz lokal do użytku, możemy poprosić o pomoc kogoś, kto działa w tej branży zawodowo.

Zadbaj, aby wynająć mieszkanie bez żadnych przykrych wypadków

  • Posted on: 15 June 2019
  • By: addmean
Salon w mieszkaniu
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Rynek wynajmu lokali w teraźniejszych czasach ma się naprawdę pozytywnie. Kluczowy wpływ na to ma fakt, iż mało które osoby stać jest na kupno własnego mieszkania. Znaczna liczba młodych ludzi rozpoczynających dojrzałe życie, jest zmuszona mieszkać nadal z rodziną, albo wynajmować lokal z przyjaciółmi. Rynek wynajmu lokali pomagają rozwijać także studenci, jak również inwestorzy, którzy potrzebują lokali pod swoją działalność gospodarczą: sklep, obiekt gastronomiczny czy biuro.