rury

Czego potrzeba do wykończenia budynku mieszkalnego

 • Posted on: 30 March 2020
 • By: addmean
dom
Author: Don Graham
Source: http://www.flickr.com
Gdy mowa o elementach budowlanych najczęściej na myśl przychodzą te, które „budują” budowlę w sposób bezpośredni, czyli elementy konstrukcyjne. Należą do nich między innymi tego rodzaju elementy jak cegły, pustaki, elementy do pokrywania dachów i tak dalej. Tymczasem każdy specjalista od budownictwa ma świadomość, że oprócz nich istnieje także bardzo wiele innych, choć w ogóle nie mniej znaczących elementów
.

Słup z betonu na działeczce, kontra rura usadowiona pod przejazdem drogowym - czyli, co powinieneś wiedzieć, kiedy zakupujesz działeczkę

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Kupiłeś działeczkę, i zauważyłeś, że jest na niej słup (lub słupki) z betonu przewodzący prąd? A być może chcesz zrobić połączenie między działką, a drogą, ale nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? Wewnątrz naszego artykule opowiemy Tobie, co uczynić w tych konkretnych przypadkach!


Być może wszystkim osobnikowi, która jakiejś rzecz się dorobiła, śni w skrytości ducha o działce.

Czym jest klimatyzer i co jest konieczne do jego bardziej skutecznego działania?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
klimatyzer
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że okres jesienno-zimowy to doskonały czas, żeby korzystać z posezonowej zniżki stawek w marketach AGD, aby nabyć tam przyrządy, jakie mają za zadanie schłodzić będące w naszym domu pomieszczenia?


Tego typu produktem jest tzw. klimatyzer, który znany jest także jako klimatyzator.

Rury ze szwem oraz formatki stalowe w asortymencie sklepów online

 • Posted on: 20 December 2019
 • By: addmean
rura
Author: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Source: http://www.flickr.com
W ofercie sklepów internetowych odszukamy aktualnie zarówno rury bez szwu, jak także rury ze szwem, jakie mają rozliczne użycie. Rury pełnią istotną funkcję w budownictwie, hydraulice i wielu innych branżach, jednakże nie w każdym wypadku możemy użyć wszelkie rodzaje rur. Niektóre rury nie nadają się na przykład do przewodzenia płynów czy gazów, bo nie wszystkie rodzaje rur cechuje wyśmienita, dobra szczelność.

Nietypowe wykorzystanie sztucznych tworzyw czyli najniezwyklejsze rzeczy, w jakich można znaleźć popularne plastiki

 • Posted on: 9 September 2019
 • By: addmean
klej
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Tworzywa sztuczne ogromnie odmieniły nasz świat, od czasu ich odkrycia można wręcz powiedzieć, że rozpoczęła się nowa epoka. Dzięki swojej lekkości, mechanicznej i chemicznej wytrzymałości, a także niskiej cenie wyparły w licznych zastosowaniach drewno i metal. Obecnie liczba najróżniejszych tworzyw sztucznych jest tak duża, że duża część osób nawet nie ma świadomości tego, jak dużo można ich dookoła znaleźć.

Podstawowe elementy wyposażenia łazienki

 • Posted on: 21 February 2019
 • By: addmean
kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom jest dużo tego rodzaju elementów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Pomieszczenie to natomiast jest na tyle przydatne, że dobrze jest zatroszczyć się, by było w jak najlepszym stanie. W łazience spędza się bowiem sporo czasu każdego dnia, wykonując na przykład różnorodne czynności higieniczne. Obecnie cały czas zdarzają się takie domy, gdzie łazienka nie występuje – niezbędne jest tam więc zrobienie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.

Niezwykły spacer

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
żeliwo
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Wybierając się na przechadzkę kroczymy po chodniku, rozglądamy się po otaczającym nas świecie, a mnie czasem ciągnie do rozmyślań nad oczywistymi rzeczami.
Pewnego pochmurnego dnia, spacerując po własnej okolicy, pomyślałem że intrygującym jest to że idę właśnie po gmatwaninie rur, kabli jak też kanałów doprowadzających do mojego domostwa wszystko co człowiekowi nieodzowne do życia: ciepło, gaz, wodę oraz pozostałe media.