dachy

Dach płaski - charakterystyka i zastosowanie

 • Posted on: 29 February 2020
 • By: addmean
Zielony dach w centrum miasta
Author: Center for Neighborhood
Dachy odwrócone, zwane także dachami zielonymi, mają we współczesnym świecie wielu zwolenników. Występowały zresztą już w dawnych czasach. Wtedy funkcję ozdobną ze względu na piękno hodowanych tam roślin. W ostatnim czasie odkryto jednak, że tego rodzaju rozwiązanie może dawać sporą liczbę dodatkowych korzyści.

Jak potraktować dom zbudowany w zeszłowiecznym stylu i mieszkać w nim niczym hrabia w pałacu

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
remont mieszkania
Author: BromfordGroup
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie w stuletnim domu bywa tak błogosławieństwem, jak i zmorą. Z jednej strony na co dzień obcuje się z tradycją, a wykorzystywane niegdyś budowlane rozwiązanie (np. grube mury i małe okna) o dużo lepiej sprawdzają się niż te współczesne (w domu bywa ciepło i nie trzeba go dodatkowo opalać).

W jaki sposób mamy szansę wykorzystywać ogromny potencjał firmy

 • Posted on: 11 January 2020
 • By: addmean
Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów spostrzeżone zostało przez klientów już dawno. Doskonałe przystosowanie do zmieniających się ciągle oczekiwań klientów na rynku poprzedzone jest zazwyczaj szczegółową analizą ich potrzeb. Oczekiwania konsumentów zmieniają się bardzo prędko, więc polecane jest zwrócenie uwagi na świeże oferty. Wykonywane przez nas dachy wyróżniają się wyjątkową jakością oraz znakomitym dostosowaniem do dzisiejszych potrzeb konsumentów na rynku.
Tags: 

„Schody,schody,schody.. Nie mogą schody wyjść nigdy z mody, najtrwalsza to z wszystkich mód...”

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
poddasze
Author: raymond_zoller
Są chwile w naszym życiu gdzie kierujemy się nie tyle modą, ale także tym, aby było praktycznie. Np. gdy w mieszkaniu ostatnie piętro przeznaczone jest na przestrzeń użytkową, a nie mamy zamiaru niepotrzebnie przeznaczać większej sumy pieniędzy na drewniane schody. W tej sytuacji idealnym wyborem będzie montaż rozkładanych schodów, jako zamiennik schodów stałych.

Proekologiczne inwestycje

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
budując dom
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Wznoszenie domów w dzisiejszych czasach to nadzwyczaj szybki proces. Dzisiejsze oszczędne domy pasywne, to takie które - dzięki zastosowaniu odpowiednich sposobów stawiania - znacznie oszczędzają energię oraz ciepło tak, że wydatki eksploatacyjne mogą obniżyć się nawet o 70-80 procent w porównaniu z budowlami stawianymi w sposób.

Nowe technologie dotyczące dachów

 • Posted on: 26 May 2019
 • By: addmean
Zielony dach w mieście
Author: pnwra
Aktualnie nowe rozwiązania występują właściwie we wszystkich dziedzinach codzienności. Nie są to jedynie innowacje w różnych gałęziach przemysłu. Dużo z nich dotyka zwykłych osób, które napotykają na innowacje w życiu codziennym. Generalnie wynalazki najczęściej tworzone są po to, by ułatwiać ludzkie życie. W generalnie rozumianym budownictwie stoją więc na ważnym miejscu.

Najczęściej występujące odmiany dachów

 • Posted on: 4 October 2018
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Dach pełni bardzo ważną rolę w każdym obiekcie. Co najważniejsze chroni przed czynnikami atmosferycznymi, jak na przykład wiatr, chłód czy woda. Technologia wytwarzania dachów, tak samo jak dużo innych gałęzi przemysłu, bardzo szybko ewoluuje. Przede wszystkim zmieniają się urządzenia oraz tworzywa, które się stosuje. Na dzień dzisiejszy niezwykle rzadko przykładowo używana jest typowa dachówka ceramiczna, tak znana ze starszych budynków i wciąż często spotykana.

Jak wybrać najlepsze pokrycie dachowe? Czy wiesz, jakie materiały budowlane są najlepsze?

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dach
Author: Röben
Source: Röben
Budowa domu wiąże się z niemałymi kosztami. Niezbędne jest bowiem nabycie odpowiedniej działki, odnalezienie atrakcyjnego projektu jak i postawienie surowej konstrukcji zwieńczonej dachem. Jednym z najbardziej kosztownych elementów budowy jest bez wątpienia dach. Oczywiście sporo uzależnione jest od tego, jakiego rodzaju konstrukcję wybraliśmy i jak dużą ma powierzchnię. Niemniej znaczące jest także rodzaj wybranego pokrycia. Jakie działanie okaże się dla nas najlepsze?

Materiały wykończeniowe znakomitej jakości

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: FRESH PR
Source: FRESH PR
Tynki stosowane na zewnątrz czy różne pokrycia przeznaczone na dach to nie są rozwiązania, które kupuje się każdego dnia. Sięganie po rozwiązania wskazywane przez producentów o znacznym stopniu zaufania społecznego może prowadzić z pewnością do tego, że postawimy na solidny materiał na nasz dach.