umywalka

Podczas remontu łazienki wybierz odpowiednie baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, tak aby kąpiel zawsze sprawiała Ci przyjemność

  • Posted on: 3 April 2020
  • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja domu dla sporej części osób jest bardzo kłopotliwy, jednakże każdy chciałby mieć śliczne, nastrojowe i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak tylko przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie wygląda tak wspaniale jak na początku. Ściany się brudzą, meble rozwalają, a sofa ma ślady po spożytych w pokoju gościnnym śniadaniach.

Marconio ma szansę zaoferować nam interesujące akcesoria łazienkowe

  • Posted on: 2 April 2020
  • By: addmean
wanny
Source: http://www.marconio.pl/
Wanna z hydromasażem może być idealnym pomysłem

Jeśli jesteśmy większość dnia w tej samej pozycji oraz wieczorem odczuwamy, że nasze mięśnie są spięte oraz obolałe, to trzeba pomyśleć, w jaki sposób zaradzić takiemu problemowi. Trzeba się zastanowić, czy w naszej sytuacji świetnym pomysłem nie okaże się wanna z hydromasażem, która zezwoli nam na włączenie kilkudziesięciu dysz, które z różną intensywnością będą obijać nasze ciało strumieniem wody.

Intrygujące urządzenie łazienki

  • Posted on: 24 March 2020
  • By: addmean
Author: Sanitec KOŁO
Najczęściej wracając do domu po całym dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej umożliwia nam to gorący oraz odświeżający prysznic. Możemy jednakże ponad to ulepszyć ten moment odprężenia poprzez odpowiednią przeróbkę własnej łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi mamy okazję za pomocą niewielkich dodatków wykreować unikalne miejsce do relaksu.

Projektowanie malutkiego lokum - sprawdź w jaki sposób

  • Posted on: 4 December 2018
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Urządzenie ciasnego mieszkania to prawdziwy sprawdzian pomysłowości dla jego posiadaczy. Niewielki metraż wymaga pójścia na kompromisy. Nie oznacza to jednak, że wystrój wnętrza nie może być fantastyczny. Przestrzeń ciasnych mieszkań powinno się wykorzystać w najwyższym stopniu.