domy

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę szczególnie na jakość wybieranych materiałów!

 • Posted on: 1 October 2021
 • By: addmean
budowa domu
Author: pnwra
Source: www.flickr.com
Niemal każdy, kto kiedykolwiek interesował się zagadnieniem budowania domu i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, z pewnością wie doskonale, że utrzymanie domu jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż płacenie czynszu w mieszkaniu. Równocześnie chyba każdy z nas marzy o niedużym domu na wsi - jak spowodowaća, żeby to marzenie się spełniło, a jednocześnie aby być w stanie utrzymać swoje miejsce zamieszkania?Jeśli naprawdę zależy Ci na zminimalizowaniu kosztów utrzymania domu, wówczas z pewnością powinieneś zainteresować się sprawą ekologicznych domów.

Dom i w wymarzonych czterech kątach

 • Posted on: 13 September 2021
 • By: addmean
kawalerka
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Każde domostwo i każde mieszkanie posiada jakąś historię. Oczywiście te, które posiadały wcześniej właściciela. Bo te domy i mieszkania, które są dopiero sprzedawane nie posiadają jeszcze historii. Warto, więc odszukać dom i wnętrze, któremu sami dopiszemy naszą historią. Jednak, żeby móc dopisać wspaniałą historię danego mieszkania, to musimy zacząć od odpowiedniego urządzenia konkretnego wnętrza.

Fachowe narzędzia pomiarowe sprawdzą się w licznych sytuacjach

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
domofon
Na obecną chwilę żyjemy w niezmiernie dobrych czasach jeżeli chodzi o potencjał zakupu rozmaitego typu urządzeń, jakie użytkowane są w mieszkaniu. Wystarczy tylko zerknąć po najbliższej okolicy i odparować sobie na pytanie jak dużo w minionym czasie zaistniało nowych sklepów wielkopowierzchniowych, w jakich można nabyć mnóstwo różnych elementów wyekwipowania mieszkania. Jest to na pewno jeden ze współczynników progresu, który cały czas przebiega w naszym kraju.

Mały dom to opcja trafiona, praktyczna, na długo oraz bez zbytecznych wydatków

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
zbliżenie - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Dom powinien być powierzchnią, która zapewnia wrażenie bezpieczeństwa, foruje powstawaniu, podtrzymywaniu i rozwijaniu więzi rodzinnych i koleżeńskich a także kreuje portret osób w nim mieszkających. Dom jest tak ważny, ponieważ to nie wyłącznie budynek, który zapewnia schronienie, ale kompletna paleta kolorów a także uczuć, które asystują ludziom w istnieniu, to razem przeżywane zachwyty i smutki, wspólne obchody, refleksja w prywatnym ustroniu i mnóstwo różnych. Jak więc wybrać odpowiedni dla siebie dom, który mieć zastosowania będzie przez lata?

Co uczynić i co uwzględnić, żeby nasz budowany dom był jeszcze bardziej energooszczędny i nowoczesny?

 • Posted on: 4 August 2021
 • By: addmean
stykówka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
W chwili, kiedy decyduje się o zbudowaniu własnego domu, na myśli ma się inwestycję czynioną na lata. Dlatego każda decyzja, którą w takim wypadku się podejmuje, jest decyzją niesamowicie ważną. Zarówno zastosowane materiały budowlane, jak także wybrany projekt budynku okazują się niezwykle znaczące , więc nim podejmie się jakąkolwiek decyzję, warto się dobrze namyśleć. Obecnie w ofercie przedsiębiorstw projektowych można wyszukać różnorakie obiekty, w równym stopniu małe, jak też większe, dzięki czemu każdy zakupi projekt domu, o jakim śni.
Tags: 

Moda mieszkaniowa w Gdańsku

 • Posted on: 29 July 2021
 • By: addmean
mieszkania w Gdańsku
Author: Harald Groven
Source: http://www.flickr.com
Szukanie mieszkania to zwykle zadanie skomplikowane, wymagające czasu a, także pewnych nakładów sił, nie wspominając już o problemach natury pieniężnej. Trudno jednak podjąć wybór, mając do dyspozycji wielką ilość rozmaitych ofert deweloperskich. Najpewniej na samym początku w każdej sytuacji przeprowadzić początkową selekcję cech mieszkaniowych, jakie są w stanie pomagać podjąć należyte decyzje. Bywa zwykle, że klienci kierują się tutaj swoim portfelem a, także modami aktualnymi na rynku mieszkaniowym. Wielu osobom uzależnione jest bowiem, aby mieszkać jak najbardziej modnie. W jaki sposób jednak to uczynić? Świetnie w tym celu być jak najmocniej na bieżąco z licznymi modami i pamiętać, który deweloper jest godzien zaufania.

W jaki sposób wziąć się za ocieplenie własnego domu?

 • Posted on: 14 July 2021
 • By: addmean
Docieplenie od wewnątrz
Author: Xella
Source: www.media.xella.pl
Często stare budynki nie są w żaden sposób zabezpieczone. Stary mur ma się bronić sam przed mrozem, dużym nasłonecznieniem, czy też innymi warunkami atmosferycznymi. To sprawia, że niektóre części mieszkania zimą bywają niedogrzane, a latem mamy gorączkę w mieszkaniu. Dlatego dobrze wziąć pod uwagę docieplenie mieszkania. Jeżeli chodzi o docieplenia łódź to przedsiębiorstwa wykazują się solidnością i terminowością realizacji zleceń. Wiele firm w branży jest od długiego czasu, stąd ich konkurencyjne ceny.

Oryginalność i inspiracja – czym kierować się Zaangażowanie firm a propozycje dostępne w naszym kraju

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl
Wśród klientów znane są marki i firmy, których przedstawiciele udzielają z przemożną ochotą oraz zaangażowaniem wskazówek, jak również doradzają klientom w wyborze produktów, które będą pełnić swoje funkcje oraz w szczególności będą pasować do danego pokoju. Patrząc na dostępne na rynku aktualnie designerskie meble trafić można na niezwykle atrakcyjne okazy, których właścicielowi zazdrościć może każdy.

Niezbędne wkręty do działania

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
szyba
Author: pedrik
Source: http://www.flickr.com
Gdy pracujemy w branży budowlanej mamy świadomość, jaki typ wkrętów jest konieczny. Do jakiś prac potrzebny okaże się wkręt talerzykowy. Wszystko zależy od tego, co mamy zamiar wykonać. Wkręty posiadające talerzykowe łebki są niezbędne, kiedy należy łączyć np. profile stalowe. Wkręty talerzykowe są robione ze stali hartowanej. Przy wykonywaniu wszelkiego typu remontów należy zaopatrzyć się w kilkanaście, a czasem i o wiele więcej wkrętów tego typu.

Tarnów - miasto wielu rozlicznych możliwości, które prężnie się rozwija

 • Posted on: 28 April 2021
 • By: addmean
Pieniądze dla małych firm
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Zmęczyła Cię „szara” monotonia zwykłego życia? Chcesz coś zmienić? Planujesz przeprowadzkę w inne miejsce?


Interesuje Cię problematyka jaką jest sprzedaż mieszkań Tarnów ma bez wątpienia sporo do zaoferowania.

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Wysoki standard mieszkania we Wrocławiu który jest charakterystyczny dla pięknych apartamentów

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław- Miasto Spotkań, nie bez powodu określa się je w ten sposób. To tutaj napływają ludzie z całego świata zwiedzać, kształcić się, szukać pracy a także mieszkać. Urocze zabytki, mnóstwo atrakcji – Lodowisko, Afrykarium Wrocław, Hala Stulecia, ZOO, Wyspa Słodowa, Parki i dużo miejsc, jakie są idealną rozrywką. Rejon spotkań oraz odpoczynku, zasobna historia, liczne uczelnie: Uniwersytety, Akademie, Szkoły Wyższe- wabią dużo młodych ludzi, pragnących przyjmować naukę.

Jakimi metodami zabrać się za szukanie mieszkania czy lokalu użytkowego, co mieć na uwadze przy jego wyborze

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
mieszkania
Author: Reinhold Polska
Na rynku nieruchomości każdego dnia może być oferowanych tysiące mieszkań, domów i lokali użytkowych. Niektórym się wydaje, że nie powinno być w takiej sytuacji żadnych problemów ze znalezieniem tego, co się chce kupić lub wynająć, lecz w praktyce różnie z tym może być.

Ruch w branży budowlanej

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje mnóstwo drogich budów, które gwarantują pracę tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla przeróżnych ośrodków użyteczności publicznej, które jak dotąd nie mogły pozyskać pieniędzy na potrzebne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratuje się od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Chcesz kupić w Opolu? Przeglądnij gotowe propozycje.

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
dom
Author: Tony Cairns
Source: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa osób posiadanie własnego domu jest ziszczeniem największych marzeń i rzeczywiście myśl o tym zajmuje większą część ich funkcjonowania. Nie można ukryć, że kupno czy też budowa domu wiąże się nie tylko z dużym przeznaczeniem czasu, ale szczególnie pieniędzy.

Czy w istocie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
kolektory słoneczne
Author: Schüco
Source: Schüco
Budownictwo ciągle ulega przeobrażeniom - przecież jeszcze kilka dekad temu mega popularna była w Polsce tak zwana wielka płyta. A poza tym, dużo osób bardzo dobrze pamięta w jaki sposób budowano drewniane domy. Dzisiaj jest inaczej, sporo nowocześniej. I świetnie, że budownictwo w Polsce, ogólnie na całym świecie, znacząco się zmieniło.

Bramy przesuwne i płoty ogrodzeniowe wysokiej jakości. O te rzeczy powinniśmy zadbać

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
brama
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Bramy przesuwne gwarantują niezawodną pracę w każdych warunkach, charakteryzują się solidnym wykonaniem i idealną jakością, w związku z tym chętnie są wybierane przez mnogość osób. Doskonale nadają się do zabezpieczenia terenów przeróżnego rodzaju, zarówno terenów własnych (domy jednorodzinne, działki), jak również terenów fabrycznych i użyteczności miejskiej (boiska, parki, galerie handlowe itd.).

Pages