domy

Jakie zawiasy kupić do drzwiczek nakładanych a jakie do drzwi wpuszczanych?

 • Posted on: 27 September 2022
 • By: addmean
zawias
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy byśmy chcieli, aby fronty naszych mebli otwierały się bez żadnego wysiłku oraz żeby w czasie domykania drzwiczki nie trzaskały. Właściwą pracę frontów zapewnić mogą jedynie zawiasy, które wyposażone są w dodatkowe, praktyczne funkcje.

Miasto Trzebnica to uzdrowiskowa atmosfera, przeplatana malowniczym charakterem miasta.

 • Posted on: 19 September 2022
 • By: addmean
rynek w Gdańsku
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
Trzebnica to miejsce spokoju i aktywnego wypoczynku, w pasie urokliwych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i aktywnego wypoczynku, bowiem pobliskie tereny miasta to idealne punkty na wycieczki piesze, rajdy rowerowe. Trzebnica i jej przyległe obszary ma wielki zasób inwestycyjny, który dynamicznie się rozkręca. Rozwój dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia lokalnej społeczności – sztuki, sportu, nieruchomości, edukacji dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, parametry sanitarne powietrza.

W przypadku, gdy zamierzasz zbyć mieszkanie, a zależy ci na szybkim działaniu, poszukaj firmy, której domeną jest skup domów

 • Posted on: 16 September 2022
 • By: addmean
ogród zimowy
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Rynek nieruchomości jest wyjątkowo szeroki, a zarazem chłonny. Jeżeli planuje się zbyć posiadany dom, bez wątpienia zrobi się to bez trudu.

Nowoczesne domy – czyli nadzorowane jednym przyciskiem w urządzeniu mobilnym

 • Posted on: 4 September 2022
 • By: addmean
salon w mieszkaniu
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zautomatyzowane mieszkania to nie daleka przyszłość. Już teraz można zdalnie włączać lampę i sprzęty gospodarstwa domowego, zamykać czy otworzyć drzwi. I to jedynie za pośrednictwem pojedynczego guzika w urządzeniu mobilnym!

Tarnów - miasto wielu rozlicznych możliwości, które prężnie się rozwija

 • Posted on: 3 September 2022
 • By: addmean
Pieniądze dla małych firm
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Znudziła Cię „szara” monotonia zwyczajnego życia? Chcesz coś zmienić? Myślisz o przeprowadzce w inne miejsce?


Interesuje Cię problematyka jaką jest sprzedaż mieszkań Tarnów ma niezaprzeczalnie mnóstwo do zaoferowania.

Obmyślasz budowę domku? Powinieneś wybrać odpowiedni plan, aby sprostać wymaganiom swoim i bliskich

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
Projekt domu
Author: philcampbell
Source: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/
Budowa domu to poważna sprawa i nie mniej poważna inwestycja. Przez to wszelkie decyzje związane z nią potrzeba podejmować świadomie i po głębszym namyśle. Budowa domu bywa inwestycją na dużo lat, niejednokrotnie na resztę życia. Powinno się o tym pamiętać, kiedy wybiera się plan budynku dla siebie oraz rodziny.

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Ościeżnice

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Drzwi D’artagnan Solei
Author: INVADO
Source: INVADO
Akcesoria domowe takie jak ościeżnice proponowane przez naszą firmę nie od dziś cieszą się zainteresowaniem klientów na rynku. Chcą oni sięgać po sprawdzone propozycje, jakie cieszą się rekomendacją w szczególnie szerokich kręgach. Wskazane jest zwracać uwagę jedynie na oferty producentów, którzy cieszą się szczególną rekomendacją wśród zamawiających. Klienci, jacy doceniają doskonałą jakość, mogą stuprocentowo zaufać ofertom prosto od producenta. Niewysokie ceny oraz rekomendacja tak wielu osób ciągle wywiera wrażenie na jeszcze nieprzekonanych.

Co zrobić i co uwzględnić, aby nasz budowany dom był jeszcze bardziej nowoczesny i energooszczędny?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
stykówka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach architekci stawiają na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie zaoszczędzić jak najwięcej ciepła. Dzięki temu koszty eksploatacji domów są stosunkowo niskie, co widać po niższych rachunkach za ogrzewanie i co niewątpliwie zachwyci ich właścicieli. Co możemy zrobić, aby budowany przez nas dom był bardziej energooszczędny?

Komfort dla seniora, czyli odpowiednie mieszkanie dla osoby starszej. Jaki powinien być, żeby nadawał się dla człowieka w sędziwym wieku?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Dom jednorodzinny
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Wielu z nas budując własny dom projektuje go w ten sposób, żeby móc w nim cieszyć się komfortem i pełną użytecznością. Myśląc o podeszłym wieku, powinniśmy w porę tak urządzić dom, aby poruszanie się po nim nie było kłopotem w przyszłości. Domy parterowe cieszą się w tym względzie szczególnym uznaniem.

Chcesz kupić w Opolu? Przeglądnij gotowe propozycje.

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
dom
Author: Tony Cairns
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób posiadanie własnego domu jest ziszczeniem największych marzeń i rzeczywiście myśl o tym zajmuje dużą część ich życia. Nie sposób ukryć, że kupno bądź budowa domu wiąże się nie tylko z dużym przeznaczeniem czasu, ale w szczególności funduszy.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to bynajmniej takie ciężkie!

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
blok
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi marzy o tym, żeby porzucić prace w korporacji i wynieść się na wieś, z dala od zgiełku dużych miast - któż z nas przykładowo nie marzy o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Szukamy mieszkania nad morzem, które jest doskonałym miejscem na zakładanie familii oraz wyszukiwanie zatrudnienia

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
przeprowadzka
Author: Tim
Source: http://www.flickr.com
Postęp gospodarczy i ekonomiczny przyczyniły się do powiększenia przemieszczania się jednostek za pracą oraz rodziną. W aktualnych czasach praktycznie każdy obywatel chciałby posiadać zatrudnienie, toteż poszukuje jej nie tylko w miejscowości, której obecnie rezyduje, ale też w innych regionach kraju. Znalezienie jej w innym miejscu niż dotychczas związane jest z przeprowadzką i szukaniem nowego mieszkania.

Dom i wyposażenie. W jaki sposób wybudować nasz wymarzony dom

 • Posted on: 7 July 2022
 • By: addmean
sypialnia
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze ostatnio, gdy energia nie była droga, nie przywiązywano wielkiej wagi do tego, jak wiele jej potrzeba do ogrzania budynku. Starczyło dostosować kocioł o należycie dużej mocy. Jako że ciepło było tanie, nie miało znaczenia, jak wiele go uciekało przez okna, mury i kominy.

Oryginalność i inspiracja – czym kierować się Zaangażowanie firm a propozycje dostępne w naszym kraju

 • Posted on: 16 June 2022
 • By: addmean
Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl
Wśród klientów znane są marki i firmy, których przedstawiciele udzielają ochoczo i zaangażowaniem wskazówek, a także doradzają kupującym w wyborze produktów, które będą pełnić swoje funkcje oraz szczególnie będą dostosowane do konkretnego pomieszczenia. Biorąc pod uwagę dostępne na rynku aktualnie designerskie meble znaleźć można szczególnie interesujące okazy, których właścicielowi zazdrościć może niejedna osoba.

Każdy właściciel domu powie, że jego budowa niekiedy była okropnym koszmarem, ale nawet przez minute nie chciałby cofnąć swej decyzji

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
obraz Van Gogha
Author: ErgSap
Source: http://www.flickr.com
budowanie swojego upragnionego domu jest w stanie przyprawić pewne osoby o zawał serca. Jednakże tak jak z ukochanym potomkiem, nie oddalibyśmy go później za żadne pieniądze świata.


Przeróżne przesłanki kierują nami, gdy decydujemy się na budowę domu.

Mały dom to opcja trafiona, praktyczna, na długo oraz bez zbytecznych wydatków

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
zbliżenie - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
Dom pozostaje przestrzenią, która daje poczucie spokoju, sprzyja tworzeniu, kultywowaniu oraz rozwijaniu połączeń rodzinnych oraz koleżeńskich i buduje portret osób w nim zamieszkujących. Własny kąt jest tak ważny, bo to nie tylko budynek, który ofiaruje azyl, lecz kompletna gama kolorów i emocji, które towarzyszą ludziom w egzystencji, to wspólnie doświadczane zachwyty a także załamania, rodzinne obchody, spokój w osobistym zaciszu a także wiele różnych. W jaki sposób więc wskazać odpowiedni dla siebie budynek, który mieć zastosowania będzie przez długi czas?

Fachowa firma budowlana potrzebna od zaraz

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Ekipa budowlana
Author: jaimebisbal
Source: http://www.flickr.com
Uważajmy na przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej, ponieważ często takowe podmioty gospodarcze potrafią nawalić. Może to niecodzienne, ale jeśli np. budujemy dom, w żadnym razie nie powinniśmy brać firmy niejako z ulicy. No wiadomo - pewnie nie posiadamy znaczącego doświadczenia w kwestii szukania firm budowlanych, ale i tak można powiedzieć, że to nic bardzo skomplikowanego. Na szczęście jest tak, iż nawet jeżeli nie mamy znacznego doświadczenia w kwestii budownictwa, spokojnie to wszystko zdołamy ogarnąć. To pewne.

Pages