domy

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
dom w budowie
Author: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Oryginalność i inspiracja – czym kierować się Zaangażowanie firm a propozycje dostępne w naszym kraju

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
Schody drewniane marki ZLEM
Author: www.zlem.pl
Source: www.zlem.pl
Wśród kupujących znane są marki oraz firmy, których przedstawiciele udzielają z przemożną ochotą i zaangażowaniem konsultacji, jak również doradzają kupującym w wybieraniu produktów, które będą pełnić właściwe funkcje oraz zwłaszcza będą pasować do konkretnego pomieszczenia. Patrząc na dostępne na rynku dzisiaj designerskie meble znaleźć można niesamowicie atrakcyjne okazy, których właścicielowi pozazdrościć może każdy.

Wysoki standard mieszkania we Wrocławiu który jest charakterystyczny dla pięknych apartamentów

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wrocław- Miasto Spotkań, nie bez powodu określa się je w ten sposób. To tutaj napływają ludzie z całego świata zwiedzać, kształcić się, szukać pracy a także mieszkać. Urocze zabytki, mnóstwo atrakcji – Lodowisko, Afrykarium Wrocław, Hala Stulecia, ZOO, Wyspa Słodowa, Parki i dużo miejsc, jakie są idealną rozrywką. Rejon spotkań oraz odpoczynku, zasobna historia, liczne uczelnie: Uniwersytety, Akademie, Szkoły Wyższe- wabią dużo młodych ludzi, pragnących przyjmować naukę.

Jakimi metodami zabrać się za szukanie mieszkania czy lokalu użytkowego, co mieć na uwadze przy jego wyborze

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
mieszkania
Author: Reinhold Polska
Na rynku nieruchomości każdego dnia może być oferowanych tysiące mieszkań, domów i lokali użytkowych. Niektórym się wydaje, że nie powinno być w takiej sytuacji żadnych problemów ze znalezieniem tego, co się chce kupić lub wynająć, lecz w praktyce różnie z tym może być.

Ruch w branży budowlanej

 • Posted on: 20 February 2021
 • By: addmean
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Z jednej strony Polską wstrząsnął światowy kryzys. Z innej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszym kraju powstaje mnóstwo drogich budów, które gwarantują pracę tysiącom rodaków. Nasze członkostwo we Wspólnocie Europejskiej okazało się ratunkiem dla przeróżnych ośrodków użyteczności publicznej, które jak dotąd nie mogły pozyskać pieniędzy na potrzebne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratuje się od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.

Tarnów - miasto wielu rozlicznych możliwości, które prężnie się rozwija

 • Posted on: 16 February 2021
 • By: addmean
Pieniądze dla małych firm
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Znużyła Cię „szara” monotonia codziennego życia? Chcesz coś zmienić? Myślisz o przeprowadzce do innego miasta?


Interesuje Cię problematyka jaką jest sprzedaż mieszkań Tarnów ma niewątpliwie mnóstwo do zaoferowania.

Chcesz kupić w Opolu? Przeglądnij gotowe propozycje.

 • Posted on: 13 February 2021
 • By: addmean
dom
Author: Tony Cairns
Source: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa osób posiadanie własnego domu jest ziszczeniem największych marzeń i rzeczywiście myśl o tym zajmuje większą część ich funkcjonowania. Nie można ukryć, że kupno czy też budowa domu wiąże się nie tylko z dużym przeznaczeniem czasu, ale szczególnie pieniędzy.

Dom i w wymarzonych czterech kątach

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
kawalerka
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Każde domostwo i każde z mieszkań posiada jakąś historię. Oczywiście te, które posiadały wcześniej właściciela. Bo te domy i mieszkania, które są dopiero sprzedawane nie mają historii. Warto, więc odszukać dom i wnętrze, któremu sami dopiszemy naszą historią. Ale, by móc dopisać wspaniałą historię konkretnego domu, to trzeba zacząć od odpowiedniego urządzenia konkretnego wnętrza.

Co uczynić i co uwzględnić, żeby nasz budowany dom był jeszcze bardziej energooszczędny i nowoczesny?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
stykówka - dom
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com
W chwili, kiedy podejmuje się decyzję o zbudowaniu własnego domu, na myśli miewa się inwestycję czynioną na lata. Z tej przyczyny każda decyzja, jaką w podobnym przypadku się podejmuje, okazuje się decyzją bardzo istotną. Zarówno zastosowane materiały budowlane, jak też wybrany projekt obiektu okazują się niezwykle znaczące , więc nim podejmie się jakąkolwiek decyzję, lepiej się odpowiednio zastanowić. Obecnie w katalogu przedsiębiorstw projektowych można odnaleźć przeróżne obiekty, zarówno niewielkie, jak też większe, przez co każdy nabędzie projekt domu, o jakim śni.
Tags: 

Czy w istocie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

 • Posted on: 16 December 2020
 • By: addmean
kolektory słoneczne
Author: Schüco
Source: Schüco
Budownictwo ciągle ulega przeobrażeniom - przecież jeszcze kilka dekad temu mega popularna była w Polsce tak zwana wielka płyta. A poza tym, dużo osób bardzo dobrze pamięta w jaki sposób budowano drewniane domy. Dzisiaj jest inaczej, sporo nowocześniej. I świetnie, że budownictwo w Polsce, ogólnie na całym świecie, znacząco się zmieniło.

Bramy przesuwne i płoty ogrodzeniowe wysokiej jakości. O te rzeczy powinniśmy zadbać

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
brama
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Bramy przesuwne gwarantują niezawodną pracę w każdych warunkach, charakteryzują się solidnym wykonaniem i idealną jakością, w związku z tym chętnie są wybierane przez mnogość osób. Doskonale nadają się do zabezpieczenia terenów przeróżnego rodzaju, zarówno terenów własnych (domy jednorodzinne, działki), jak również terenów fabrycznych i użyteczności miejskiej (boiska, parki, galerie handlowe itd.).

Poszukujesz nowego mieszkania? Uwzględnij w swych poszukiwaniach Lublin, w tym okręgu buduje się bardzo dużo lokali mieszkaniowych

 • Posted on: 14 August 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jedną z najważniejszych inwestycji w życiu człowieka staje się zakup mieszkania. Jest to powiązane z dużym kosztem, a niejednokrotnie również z wzięciem pożyczki w banku. W momencie, jeżeli kupuje się dom, należy też zdecydować, w którym miejscu się zamieszka. Ta decyzja potrafi znacząco zaważyć na życiu całej rodziny, więc warto ją odpowiednio przemyśleć.

Inwestycje deweloperskie pojawiają się niesamowicie często

 • Posted on: 11 August 2020
 • By: addmean
Musimy sprawdzić najnowsze propozycje mieszkaniowe. Gdy zastanawiamy się nad kupnem swojego mieszkania, to powinniśmy najpierw dowiedzieć się w propozycjach nieruchomości, tak by wiedzieć, czy w ogóle mamy w czym wybierać. Warto się zastanowić, czy pragniemy coś nowego, co dopiero jest budowane, czy może jednakże coś z rynku wtórnego, gdzie w razie konieczności będziemy mieli okazję się od razu przeprowadzić. Najistotniejsze będzie to, byśmy zaznaczyli czego pragniemy oraz abyśmy do tego dążyli.

Podpowiedzi dla osób, które niebawem mają w planach odnowienie dachu.

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
lokum
Osoby, które będą mieć już budynki mieszkalne starszej daty na pewno są świadome tego, jak istotne pozostaje to, aby zrobić prace remontowe raz na jakiś czas. Nie należy albowiem zapominać, że od tego zależeć będzie w jakiej kondycji budynek będzie nadal i czy jest on bezpieczny.

Chcesz zbudować dom, który będzie niedrogi w utrzymaniu? Zwracaj uwagę szczególnie na jakość wybieranych materiałów!

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
budowa domu
Author: pnwra
Source: www.flickr.com
Niemalże każdy, kto kiedykolwiek interesował się zagadnieniem budowy domów i porównania kosztów utrzymania domku a mieszkania, niewątpliwie wie dobrze, że utrzymanie domu jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż płacenie czynszu w mieszkaniu. Równocześnie chyba każdy z nas marzy o niewielkim domku na wsi - jak spowodowaća, żeby to marzenie się spełniło, a jednocześnie aby być w stanie utrzymywać swoje miejsce zamieszkania?Jeżeli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania budynku, wówczas niewątpliwie powinieneś zainteresować się zagadnieniem ekologicznych domów.

W jaki sposób wziąć się za ocieplenie własnego domu?

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
Docieplenie od wewnątrz
Author: Xella
Source: www.media.xella.pl
Często stare budynki nie są w żaden sposób zabezpieczone. Stare mury mają się bronić same przed mrozem, dużym nasłonecznieniem, czy też innymi warunkami atmosferycznymi. To często powoduje, że niektóre części mieszkania zimą są niedogrzane, a w czasie lata mamy „patelnię” w mieszkaniu. Dlatego warto pomyśleć o dociepleniu mieszkania. Jeśli chodzi o docieplenia łódź to firmy okazują się solidne i terminowe podczas realizowania zleceń. Sporo firm w tej dziedzinie jest od długiego czasu, dlatego mają tak niskie w porównaniu z konkurencją ceny.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to bynajmniej takie ciężkie!

 • Posted on: 2 July 2020
 • By: addmean
blok
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W współczesnych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, aby porzucić prace w korporacji i wynieść się na wieś, z dala od zgiełku dużych miast - któż z nas przykładowo nie myśli o uroczym i przytulnym domu na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród znajomych, na pewno okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Pages