pokoje

Koszty mogą nas miło zaskoczyć

  • Posted on: 15 October 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poweźmiemy decyzję o kupnie swojego mieszkania, to zazwyczaj rozglądamy się za czymś wtórnym, co posiada już parę lat, bo wychodzimy z założenia, iż to co właśnie jest postawione, bez wątpienia jest kosztowne i nie będzie nas na to stać. Jednak jeżeli bliżej przyjrzymy się ofercie nowego budownictwa, to szybko może się okazać, że ceny są niesamowicie porównywalne do tych z rynku wtórnego, a więc mimo wszystko może się okazać, iż będziemy w stanie wypełnić swoje oczekiwania i nabyć coś nowego, w czym będziemy pierwszymi właścicielami.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić kapitał to skorzystajmy z przedsiębiorstwa, jaka przeprowadza izolacje budynków

  • Posted on: 2 October 2020
  • By: addmean
ocieplenie budynku
Author: Portal Jak-Budowac.pl
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie kiedy zbliża się sezon grzewczy w naszym kraju wtenczas jeszcze więcej osób frapuje się jak zaoszczędzić w tym nadzwyczaj ciężkim dla naszego portfela i dla naszych pieniędzy czasie. Jest to bardzo ważne przede wszystkim wtedy, jeżeli koszty ogrzewania musimy pokrywać z własnej kieszeni ponieważ są one z pewnością nie za małe.

Na co zwracać uwagę myśląc o mieszkaniu na stołecznych Bielanach?

  • Posted on: 25 July 2020
  • By: addmean
własne cztery kąty
Zrośnięte z centralnymi dzielnicami Warszawy, ale też trochę bardziej odsunięte od śródmieścia – warszawskie Bielany to miejsce, które może stać się ciekawym zestawieniem dla ludzi wolących dojeżdżać do centrum i nie płacić przy tym bardzo wysokich czynszów. Nowe osiedla wcale nie są droższe niż starsze mieszkania w istniejących już kamienicach.
Konkretne szczegóły znajdziemy choćby na stronach ogłoszeń mieszkaniowych.

Jakich mieszkań często poszukujemy, gdy podejmujemy decyzję o zakupie? Na czym polega kompromis, na który musimy się przygotować?

  • Posted on: 8 March 2020
  • By: addmean
przemysł
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Każdy chciałby posiadać własne mieszkanie, które jest oznaką stabilizacji oraz własnego kąta. Ciągłe wynajmowanie lokum lub mieszkanie z rodzicami, to na pewno nie jest idealna sytuacja.

Po czym będzie wygodnie chodzić w swoim domu czyli przegląd najpopularniejszych materiałów stosowanych na podłogi.

  • Posted on: 16 July 2019
  • By: addmean
podłoga w salonie
Author: Proma Polska
Jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych w mieszkaniach są podłogi. Kupując mieszkanie czy stawiając dom najczęściej będą wylewki z betonu, które później należy odpowiednio zagospodarować. Możliwości pod względem podłóg są bardzo duże, bo ich wybór w sprzedaży jest rzeczywiście ogromny.