projekt

Czy opłaca decydować się na gotowy projekt lokum mieszkalnego? Czy jest to rzecz dla każdego?

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
To prawda, że oferta projektów gotowych domu jest coraz bardziej interesująca, a jesteśmy w stanie wśród takich ofert odnaleźć domy o bardzo różnorodnej architekturze, to znaczy są domy małe i duże, parterowe oraz piętrowe, a także z różnymi typami dachów - płaskim albo spadzistym. Czy warto jednakże decydować się na opcję projekty domów z kosztorysem?

Czy widzieliśmy projekty które posiada architekt Ursynów?

 • Posted on: 2 April 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Nathan Hughes Hamilton
Source: http://www.flickr.com
Może się okazać, że przejrzane przez nas projekty budynków nieobudziły w nas zbyt wielkiego zaciekawienia, gdyż nie znaleźliśmy tego, co spełniłoby w stu procentach nasze oczekiwania. Z tego powodu warto wyszukać najlepszego architekta, który w takiej sprawie przyszykuje dla nas właściwy projekt, tak żebyśmy mieli pewność, że wszystko będzie się znajdowało na właściwym miejscu.

Poszukiwanie inspiracji w powszedniej rzeczywistości przez architektów i uwiecznianie ich przy pomocy szkiców

 • Posted on: 31 March 2020
 • By: addmean
ekologia
Source: www.vincent.pl
Współcześnie nowe budynki powstają z niespotykaną nigdy wcześniej szybkością. Prezencja oraz wysoki standard ma na celu przyciągnięcie możliwych modnie zorientowanych kupujących.

Słup z betonu na działeczce, kontra rura usadowiona pod przejazdem drogowym - czyli, co powinieneś wiedzieć, kiedy zakupujesz działeczkę

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
Kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Kupiłeś działeczkę, i zauważyłeś, że jest na niej słup (lub słupki) z betonu przewodzący prąd? A być może chcesz zrobić połączenie między działką, a drogą, ale nie wiesz, w jaki sposób się za to zabrać? Wewnątrz naszego artykule opowiemy Tobie, co uczynić w tych konkretnych przypadkach!


Być może wszystkim osobnikowi, która jakiejś rzecz się dorobiła, śni w skrytości ducha o działce.

Projektowanie wnętrz – zlecić czy zadziałać własnymi siłami?

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
Wystrój wnętrz
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Wprowadzasz się do nowo kupionego nieruchomości? A może przeprowadzka? Zamiana mieszkań? Znudzenie starym wyposażeniem? Jeżeli odpowiedź na któreś z postawionych pytań jest twierdząca, warto zastanowić się nad aranżacją wnętrz.

Organizowanie ruchu w czasie robót nawierzchniowych

 • Posted on: 19 March 2020
 • By: addmean
ładowarki kołowe i walce drogowe
Author: thisisbossi
Source: http://www.flickr.com
Różne roboty drogowe nie są w naszym kraju niczym szczególnie rzadkim, gdyż każdy, kto tylko systematycznie podróżuje samochodem spotyka się z nimi praktycznie nieustannie. Z jednej strony można to uznać za coś pozytywnego, gdyż dzięki temu stan polskich dróg zawsze może poprawić się przynajmniej w minimalnym stopniu.

Jak wybrać profesjonalnego kierownika budowy?

 • Posted on: 16 March 2020
 • By: addmean
przewody
Author: MS więcej niż OKNA
Source: MS więcej niż OKNA
Jeżeli jesteś świeżym przemysłowcem i chcesz zbudować fabrykę w okolicach Warszawy, czy też doświadczonym biznesmenem, jaki chce otworzyć oddział w stolicy będziesz potrzebować kierownika budowy.


Jak na złość budowanie budynków w naszym kraju jest ściśle regulowane przez prawo polskie.

Przy wykorzystaniu jakiej techniki wykonuje się przeróżne kunsztowne zdobienia?

 • Posted on: 22 February 2020
 • By: addmean
aluminium
Author: www.Projektoskop.pl
Source: www.Projektoskop.pl
Czy wiesz, że dużo produktów, które są przez nas wykorzystywane w codziennym życiu, a jakie są wyprodukowane z drewna albo tworzyw sztucznych zostały na etapie realizacji w specjalny sposób obrobione? Dotyczy to często stolarzy, którzy naprawiając różne meble używają takich przyrządów jak np. frezarka.


Taka czynność nazywa się frezowanie oraz jest jednym z typów obrabiania tak zwanym skrawaniem.

Chciałbyś jak najlepiej zaaranżować swoją kuchnie? Przekonaj się co warto wziąć pod uwagę, by stworzyć eleganckie i funkcjonalne pomieszczenie

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
szkło lakierowane
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Jeśli by dobrze zastanowić się które pomieszczenie najciężej jest wyposażyć, to okazuje się, że jest nim w szczególności kuchnia. Kuchnia z jednej strony powinna bowiem elegancko wyglądać, lecz z drugiej być przeznaczona do przechowywania wymaganego sprzętu, jak również miejscem pracy i sporządzania posiłków. Aby udekorować kuchnię raczej nie postawimy w niej rzeźby czy nie zamontujemy fontanny, jak można to uczynić w przypadku każdego innego pomieszczenia. Musimy zatem wybrać takie rozwiązania, dzięki którym wykreujemy atrakcyjne, a zarazem funkcjonalne pomieszczenie.

O czym należy wiedzieć, podejmując decyzję o budowie domu? Z jakimi czynnościami wiąże się taka inwestycja?

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Białe płytki ceramiczne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Zrealizowanie marzeń o posiadaniu swojego domu z ogrodem jest jak najbardziej możliwe. Natomiast z pewnością jest to inwestycja wymagająca pod kątem wydatków, jak i czasu.

Interesujące i eleganckie rozwiązania w formie ukrytych drzwi w projektowanym domu

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
architektura
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
W trakcie wykonywania projektu inwestycji, warto dłużej pomyśleć nad kwestią drzwi w pomieszczeniach. Wyjątkowo nowoczesnym rozwiązaniem, coraz częściej wykorzystywanym mogą być wewnętrzne drzwi ukryte. Decydując się na nie, trzeba zaznaczyć to już na etapie projektów.

Jaki projekt domku wybrać?

 • Posted on: 22 January 2020
 • By: addmean
fotografijka - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
W natłoku kilkunastu tysięcy dostępnych na polskim rynku projektów gotowych, ciężko jest zdecydować o najlepszym rozwiązaniu architektonicznym zapewniającym równocześnie interesujący wygląd, ergonomiczność i na dodatek jeszcze energooszczędność.

Jeżeli w niedalekim czasie planujesz budowanie domu, bądź zakupienie mieszkania - warto w pierwszej kolejności zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat udogodnień i rodzajów i metod budowlanych.

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
System gospodarczy budownictwa w Naszym kraju osiąga własne maximum. Ujawnia się dużo możliwości. Obecnie - stawianie domu jednorodzinnego, rozległego biurowca, czy blokowiska na osiedlu, to nie tylko prosta konstrukcja i lekkie, jednakowe mury. To wielowymiarowa struktura, na jaką składa się dużo czynników. Należyta funkcjonalność i projekcja gmachu, to pewność trwałości i stabilizacji, a także satysfakcji przebywających.

Kto to jest taki biznesmen jak deweloper i za co właściwie odpowiada?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
zakup
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz kto jest odpowiedzialny za konstrukcję tych wszelakich osiedli mieszkaniowych, jakie rosną niejako np. borowiki po ulewie w coraz to nowych okolicach większych czy małych miasteczek? Warto jednak powiedzieć, iż wykup gruntów oraz konstrukcja budynków wielorodzinnych mieszkalnych to tylko cząstka realizowanych przez tego typu przedsiębiorcę obowiązków.


Należałaby do nich również konstrukcja budynków mieszkaniowych, obiektów biurowych czy rolniczych.

Kiedy masz wielokondygnacyjny dom, zatroszcz się o eleganckie i bezpieczne schody

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
schody
Author: KOMANDOR
Source: KOMANDOR
Budowa domu kilkukondygnacyjnego wymaga zaplanowania komfortowych i bezpiecznych schodów, które pomogą przemieszczać się między kondygnacjami. Schody takie powinny odznaczać się bardzo starannym i solidnym projektem, aby służyć właścicielom budynku przez długi czas, jak także stanowić wspaniałą ozdobę wnętrza.

Czy jest sens korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
projekt wnętrza
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas słyszał o architektach wnętrz, jednak nie każdy na sto procent ma pewność, czym się zajmuje taka osoba. Szczególnie taka kwestia jest ważna, kiedy sami planujemy aranżację mieszkania, ale nie mamy w ogóle pomysłu, jak się za to zabrać. Zatrudnienie projektanta wnętrz to bardzo dobry pomysł, z jakiego korzysta wciąż więcej osób. Projektant wnętrz jest osobą, jaka zajmuje się stworzeniem projektu plastycznego różnego rodzaju wnętrz. Jednocześnie ten projektant zajmuje się też formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.

Jednorodzinny dom – marzenie wielu ludzi

 • Posted on: 25 December 2019
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – wiele osób ma ją w planach. W końcu wiele osób marzy o własnym domu w mieście, czy poza miastem. Jest to niewątpliwie znacznie większy komfort psychiczny niż zwyczajne mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam znacznie sporo przestrzeni i swobody, a ponadto zapewnia prywatność.

Świeże trendy w remontowaniu mieszkań. Idź z duchem czasu i mieszkaj w swoim małym eleganckim pałacu

 • Posted on: 16 December 2019
 • By: addmean
odzwierciedlenie - dom
Author: Christoph Sammer
Source: http://www.flickr.com
Po monotonnym oraz niełatwym dniu w brzydko i bezmyślnie zaplanowanym wnętrzu w biurze zazwyczaj pierwsza kwestia, o której myślimy to beztroski relaks i wypoczynek.

Pages