projekt

Interesujące i eleganckie rozwiązania w formie ukrytych drzwi w projektowanym domu

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
architektura
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Podczas tworzenia projektu domu, warto zastanowić się nad kwestią drzwi w pomieszczeniach. Wyjątkowo nowoczesnym rozwiązaniem, coraz chętniej stosowanym są wewnętrzne drzwi ukryte. Wybierając je, powinniśmy uwzględnić to już na etapie projektów.

Chcesz zacząć budowę? Musisz zatroszczyć się o doskonałe podłoże, by była ona solidna

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
grunt budowlany
Author: tommy japan
Source: http://www.flickr.com
Budowa budynku pociąga za sobą konieczność dokonania koniecznych przygotowań i zebrania właściwych dokumentów i maszyn. Należy też mieć na uwadze, że stawianie domu wiąże się z wymogiem nabycia odpowiedniego projektu, jak również zlokalizowanie optymalnego terenu pod zabudowę. Aby odpowiedzieć na pytanie, czy wybrana działka wypełnia warunki wodno-gruntowe, powinno się zlecić badanie geotechniczne gruntu.

Jeżeli w niedalekim czasie planujesz budowanie domu, bądź zakupienie mieszkania - warto w pierwszej kolejności zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat udogodnień i rodzajów i metod budowlanych.

 • Posted on: 14 August 2021
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
System gospodarczy budowlany w Naszym kraju osiąga swoje apogeum. Ujawnia się mnóstwo możliwości. Teraz - postawienie domu rodzinnego, obszernego biurowca, albo blokowiska osiedlowego, to nie wyłącznie prosta konstrukcja i lekkie, identyczne ściany. To wielopoziomowa inwestycja, na którą złoży się wiele aspektów. Poprawna funkcjonalność i projekcja budynku, to gwarancja trwałości i stabilności, a także satysfakcji przebywających.

Jednorodzinny dom – marzenie wielu ludzi

 • Posted on: 5 August 2021
 • By: addmean
Dom bliźniak
Author: Jeff Djevdet
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu – wielu z nas ma ją w planach. W końcu większość osób marzy o własnym domu w mieście, bądź poza miastem. Jest to bez wątpienia znacznie większy komfort psychiczny niż standardowe mieszkanie w bloku. Po pierwsze, własny dom daje nam rzecz jasna sporo przestrzeni i swobody, a po drugie gwarantuje prywatność.

Projekty malutkich domów są najchętniej kupowane przez starsze małżeństwa, z kolei projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 4 August 2021
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W dzisiejszych czasach zdecydowanie więcej młodych ludzi decyduje się na budowę swojego domu. Niewiele osób planuje mieszkać w swoim domu rodzinnym. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że małżeństwa chcą wieść swoje życie, aby nikt im się do niego nie wtrącał.

Pracownia architektoniczna i projektanci - skuteczna pomoc przy projektach

 • Posted on: 28 July 2021
 • By: addmean
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Abyśmy na pewno byli zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, bez wątpienia musimy przypilnować, by był on w odpowiedni sposób do nas dobrany. Dlatego tak ważne jest to, byśmy przed jego wybudowaniem, rzetelnie przeanalizowali jak najwięcej projektów oraz zdecydowali się na ten, który będzie nam najbardziej pasował.

Szacowana kwota garażu murowanego - na co zwrócić spojrzenie, by była jak najmniejsza?

 • Posted on: 10 July 2021
 • By: addmean
dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Przy budowanie garażu dobrze jest mieć świadomość, iż najmocniej standardowa kwota to w obecnej chwili 1 tys. za jeden metr kwadratowy i tak trzeba na samym początku po przyjmować, zanim to podejmiemy się wynajęcia firmy do tego zadania.

Jeśli pragniesz wybudować dom, to już teraz zatrudnij architekta, który zaprojektuje go tylko dla Ciebie

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Każde małżeństwo marzy jedynie o tym, żeby jak najprędzej wyprowadzić się na swoje. Bardzo dużo młodych ludzi chciałby mieszkać tylko z partnerem oraz dziećmi. Tego rodzaju rozwiązanie bezsprzecznie ma gigantyczną ilość zalet, ponieważ od początku stajemy się samodzielni i możemy w pełni rozstrzygać o własnym życiu.

W sytuacji podjęcia robót budowlanych albo remontowych, należy stawiać na pewne produkty charakteryzujące się dobrą klasą

 • Posted on: 10 June 2021
 • By: addmean
www.meble-bogart.pl
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Roboty remontowe albo budowlane są niesamowicie wymagające oraz skomplikowane, dzięki czemu wymagają wykorzystania dobrej klasy materiałów oraz narzędzi. Obecnie osoby, które zamierzają robić remont, nie mogą narzekać na braki w ciekawym asortymencie półproduktów, narzędzi oraz wyposażenia.

Realizowanie złożonych przedsięwzięć budowlanych

 • Posted on: 5 June 2021
 • By: addmean
nowa nawierchnia asfaltu
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Bywają czasem sytuacje, kiedy podejmujemy się realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych. Ich przygotowanie potrzebuje szczegółowego planowania, gdyż wszelkie błędy mogą być naprawdę kosztowne. Jak wziąć się do dzieła, żeby o niczym nie zapomnieć i nie zrobić nazbyt wielu błędów?

W jaki sposób dzisiaj zaplanować wygląd własnego garażu, aby był on naprawdę funkcjonalny?

 • Posted on: 26 May 2021
 • By: addmean
brama
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Współcześnie ogromna większość osób jest w posiadaniu swojego samochodu. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego rodzaju pojazdów? Najczęściej przez wzgląd na wygodę i szybkość przemieszczania się. Nie można się w związku z tym dziwić, że właściciele aut potrzebują miejsca do ich przechowywania. Na dzisiejszych osiedlach mieszkalnych posiadacze lokali mogą kupić miejsce garażowe.

Jaki domek wybudować na rekreacyjnej działce w górskim terenie? Co okaże się najlepszym wyborem?

 • Posted on: 22 May 2021
 • By: addmean
dom
Author: otoDom.pl
Source: otoDom.pl
Nareszcie kupiliśmy naszą długo wyczekiwaną działkę w górach. Zgodnie z naszymi planami ma być odskocznią od życia w mieście, w którym niestety wciąż jesteśmy zmuszeni mieszkać przez wzgląd na pracę. Jednak jest ona na tyle blisko, iż można spędzać tam każdy weekend. Właśnie ze względu na to warto rozejrzeć się za odpowiednim projektem domku, jaki wcale nie musi być duży, jednak powinien spełniać swoje główne funkcje, a do tego dobrze komponować się z górskim otoczeniem. Co będzie najlepsze?

Chciałbyś jak najlepiej zaaranżować swoją kuchnie? Przekonaj się co warto wziąć pod uwagę, by stworzyć eleganckie i funkcjonalne pomieszczenie

 • Posted on: 8 May 2021
 • By: addmean
szkło lakierowane
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Gdyby się dobrze zastanowić jakie pomieszczenie najtrudniej jest wyposażyć, to okazuje się, że jest nim przede wszystkim kuchnia. Kuchnia z jednej strony powinna bowiem reprezentacyjnie wyglądać, ale z drugiej być miejscem przechowywania koniecznego sprzętu, jak również miejscem pracy i wykonywania posiłków. Aby przyozdobić kuchnię raczej nie postawimy w niej rzeźby czy nie zamontujemy fontanny, jak można to zrobić w przypadku każdego innego pomieszczenia. Należy zatem wybrać takie rozwiązania, które nam umożliwią stworzenie atrakcyjnego a zarazem funkcjonalnego pomieszczenia.

Słup z betonu na działeczce, kontra rura usadowiona pod przejazdem drogowym - czyli, co powinieneś wiedzieć, kiedy zakupujesz działeczkę

 • Posted on: 6 May 2021
 • By: addmean
Kruszywo
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Zakupiłeś działeczkę, oraz zauważyłeś, iż stoi na niej słup (lub słupy) z betonu energetyczny? A być może chcesz zrobić połączenie między działką, a ulicą, ale nie wiesz, w jaki sposób się za tę rzecz zabrać? W naszym felietonie opowiemy Ci, co uczynić w tego typu konkretnych przypadkach!


Być może każdej osobie, która to jakiejś rzecz się dorobiła, marzy w skrytości ducha o działeczce.

Poszukiwanie inspiracji w powszedniej rzeczywistości przez architektów i uwiecznianie ich przy pomocy szkiców

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
ekologia
Source: www.vincent.pl
Współcześnie nowe budynki powstają z niespotykaną nigdy wcześniej częstotliwością. Prezencja oraz najwyższej jakości standard ma na celu przyciągnięcie możliwych progresywnie zorientowanych konsumentów.

Istniejące kondygnacje domu dwupiętrowego należy w jakiś sposób połączyć. Najczęściej wykorzystuje się do tego celu schody.

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
Schody
Author: Rintal Polska
Source: Rintal Polska
Po postawieniu domu zostaje jedna z atrakcyjniejszych kwestii, czyli jego zaaranżowanie. W tym przypadku warto kierować się przede wszystkim swoimi własnymi preferencjami. Chodzi o takie wyposażenie wnętrz byśmy się w nich czuli swobodnie i komfortowo. Jednym z elementów wyposażenia są schody. Jakie mamy pod tym względem możliwości?

Rozwiązanie, dzięki którego młode osoby są w stanie się starać o miejsce zamieszkania - MDM

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
konstrukcja
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie mnóstwo osób dąży do autonomii pieniężnej i posiadania własnego mieszkania. Zdecydowanie jest to duże udogodnienie i droga do stabilności życiowej.

Budowa swojego domu- kupić gotowy projekt czy raczej zdecydować się na projektowanie go od początku?

 • Posted on: 26 February 2021
 • By: addmean
czujniki
Author: INVADO
Source: INVADO
Praktycznie każdy, kto przynajmniej raz w życiu budował swój dom, na pewno znakomiciez daje sobie sprawę z tego, iż jest to praktycznie worek bez dna pod względem finansów.

Pages