projekt

Niezależnie od tego, w jakim miejscu chcielibyśmy, by powstał nasz dom, powinien on długo nam służyć oraz być oazą spokoju

 • Posted on: 19 September 2022
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Peter O'Connor aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek chciałby mieć taką przestrzeń, w której czułby się całkowicie swobodnie i nie musiałby odczuwać żadnych ograniczeń. Dom winien być miejscem, do jakiego powracamy z chęcią, które daje nam ukojenie, kojarzy się z miłością bliskich nam osób i sprawia, że regenerujemy siły aby mieć siłę na dalsze działania. Niestety nieprzemyślane aranżacje, czy to na etapie projektowania, czy też wykończania kolejnych wnętrz, mogą spowodować, że zamiast komfortu pojawi się zniechęcenie i chęć nowych zmian.

Jak powstają konstrukcje żelbetowe? Sprawdź, jeśli ciekawi cię to zagadnienie

 • Posted on: 20 August 2022
 • By: addmean
budynek
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com
Jedną z nadzwyczaj popularnych w dzisiejszym budownictwie konstrukcji są konstrukcje żelbetowe. Wykorzystuje się je np. przy budowie mostów oraz wiaduktów, tuneli, kominów, jak również estakad. Można je dostrzec w wielu konstrukcjach, dlatego dobrze jest zorientować się, w jaki sposób powstają.

Czy jest sens korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
projekt wnętrza
Author: Cajsa Lilliehook
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy z nas wie kto to jest architekt wnętrz, jednak nie każdy wie, czym się zajmuje taka osoba. Szczególnie ta kwestia jest ważna, kiedy sami mamy w planach aranżację mieszkania, ale nie mamy kompletnie pomysłu, w jaki sposób to zrobić. Zatrudnienie takiej osoby to doskonały pomysł, z którego korzysta coraz więcej ludzi. Projektant wnętrz jest osobą, jaka zajmuje się opracowywaniem projektu plastycznego różnego rodzaju przestrzeni. Jednocześnie ten projektant zajmuje się także formą małej architektury i przestrzeniami wizualnymi.

W jaki sposób przebiega podział działki? Najważniejsze porady.

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Zmiany na rynku nieruchomości
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Podział nieruchomości jest jedną z podstawowych usług, proponowanych przez firmy, których podstawowym polem działalności jest geodezja. Proces ten jest także jednym z najbardziej istotnych elementów gospodarki nieruchomościami. Jednym z celów sporządzania projektów podziału nieruchomości jest efektywne wykorzystanie możliwości danej nieruchomości, zachowując jednocześnie zgodność wykonywanych działań z wymogami prawa budowlanego oraz Ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Twórcze oraz jednocześnie ekologiczne szkice domów drewnianych

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Dobra pora na wylanie fundamentów
Author: Fama PR
Source: Fama PR
Firmy budowlane oferują obecnie różnorodne projekty domów. Decydując się na postawienie domu mamy więc rozległy i niesłychanie fascynujący wybór. Zdołamy zdecydować zarówno o tym z których materiałów budowlanych ma zostać utworzony dom, jak również o tym w jakim ma być stylu. Prócz tego istotnym przymiotem jest jego miara, rodzaj dachu i mnóstwo innych spraw powiązanych z budową domów.

Świeże trendy w remontowaniu mieszkań. Idź z duchem czasu i mieszkaj w swoim małym eleganckim pałacu

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
odzwierciedlenie - dom
Author: Christoph Sammer
Source: http://www.flickr.com
Po monotonnym i niełatwym czasie w niegustownie i bezmyślnie zaaranżowanym wnętrzu w biurze najczęściej pierwsza rzecz, o której myślimy to beztroski relaks i odprężenie.

Projekty malutkich domów są najchętniej kupowane przez starsze małżeństwa, z kolei projekt domu parterowego kusi ludzi ceniących komfort!

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
dom
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
W obecnych czasach bardzo dużo młodych osób stawia na budowę własnego domu. Mało ludzi zamierza żyć w swoim domu rodzinnym. Jest to podyktowane głównie tym, iż małżeństwa pragną wieść swoje życie, tak aby nikt im się do niego nie wtrącał.

Wynajmowanie urządzeń, jakie okażą się użyteczne na obszarach budowy.

 • Posted on: 14 July 2022
 • By: addmean
urządzenie dźwigowe
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Mniejsze przedsiębiorstwa budowlane decydują się na wynajęcie maszyn, które okażą się niezbędne na obszarach budowlanych, ponieważ mają świadomość, iż poprzez to będą mieć możliwość wyraźnie zaoszczędzić, jeśli chodzi o używanie narzędzi.

Stylowe schody kręcone idealne do współczesnych aranżacji

 • Posted on: 8 July 2022
 • By: addmean
kręte schody
Author: charlotte henard
Source: http://www.flickr.com
Niezbędnym elementem domu piętrowego są oczywiście schody, bez których trochę niełatwo byłoby nam dostać się na drugie piętro. Schody są ogromnie znaczące w całym domu, niemniej jednak oprócz funkcjonalności, wskazane jest zadbać także o ich niezwykły, innowacyjny oraz modny image. Schody w domu mogą być także ciekawą ozdobą, która nada całej aranżacji nadzwyczajnego i niepowtarzalnego charakteru.

Jeśli pragniesz wybudować dom, to już teraz zatrudnij architekta, który zaprojektuje go tylko dla Ciebie

 • Posted on: 6 July 2022
 • By: addmean
Dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Każde małżeństwo śni tylko o tym, żeby jak najszybciej przeprowadzić się na swoje. Zdecydowanie więcej młodych ludzi decyduje się mieszkać wyłącznie z małżonkiem i pociechami. Tego rodzaju wyjście bezsprzecznie ma gigantyczną liczbę zalet, albowiem od początku stajemy się niezależni i jesteśmy w stanie w pełni rozstrzygać o prywatnym życiu.

O czym należy wiedzieć, podejmując decyzję o budowie domu? Z jakimi czynnościami wiąże się taka inwestycja?

 • Posted on: 2 July 2022
 • By: addmean
Białe płytki ceramiczne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Zrealizowanie marzeń o posiadaniu własnego domu z ogrodem jest jak najbardziej możliwe. Natomiast z pewnością jest to inwestycja obciążająca pod kątem środków finansowych, jak i czasu.

W naszym kraju jeżeli ktoś ma dom, to z pewnością ma także w salonie kominek. Rodacy uwielbiają kominki - ciepło żywego ognia jest bardzo miłe

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
wkłady kominkowe z płaszczem wodnym /tlo
Author: Lafarge
Source: Lafarge
kominek jest w naszym kraju wyróżnikiem familijnego ciepła i miło spędzonych długich godzin. Jest wtedy ciepło i przytulnie. Można nacieszyć oczy ładnym migotaniem ognia, a ponadto sprosić bliskich i przyjemnie razem spędzić czas.

Mnogość balustrad kutych do wyboru wśród ofert

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
balustrady
Author: Alf Melin
Source: http://www.flickr.com
Elegancja w najlepszym wydaniu, jaką przygotowali dla Państwa nasi specjaliści, daje się zauważyć już na początku. Stałe rozbudowywanie się prezentowanych teraz propozycji, ich dopracowywanie oraz nieustanna praca nad ulepszaniem nie pozostają na rynku bez echa. Wpisujące się w najwyższe standardy balustrady kute to rozwiązania niezwykłe, co podbiły już serca wielu klientów. Nasza firma na swój sukces pracuje od lat oraz nieprzerwanie wprowadza funkcjonalne unowocześnienia dla osób zainteresowanych.

Basen oraz sauna? Jak najbardziej!

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
Basen
Author: AForestFrolic
Source: http://www.flickr.com
Dmuchany materac dryfuje po delikatnych falach, a ty leżysz sobie z chłodnym napojem i wystawiasz twarz do słońca. Czy to nie brzmi wspaniale? Aby marzenia się ziściły musimy mieć albo własne morze, albo własny... basen. Zgadza się - czasy w których mogliśmy obserwować pokaźne baseny jedynie na szklanym ekranie, minęły bezpowrotnie. Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu prywatny basen wydawał się być czymś nierealnym, marzeniem niemożliwym do zrealizowania. W dzisiejszych czasach, kiedy coraz więcej z nas posiada swój wymarzony dom, coraz większa liczba osób decyduje się na budowę basenu.

Chciałbyś jak najlepiej zaaranżować swoją kuchnie? Przekonaj się co warto wziąć pod uwagę, by stworzyć eleganckie i funkcjonalne pomieszczenie

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
szkło lakierowane
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Gdyby się dobrze zastanowić które pomieszczenie najciężej jest zaaranżować, to okazuje się, że jest nim zwłaszcza kuchnia. Kuchnia z jednej strony musi bowiem elegancko wyglądać, lecz z drugiej być przeznaczona do przetrzymywania koniecznego sprzętu, a także miejscem pracy i robienia posiłków. Żeby przyozdobić kuchnię raczej nie ustawimy w niej rzeźby czy nie zainstalujemy fontanny, jak możemy to zrobić w przypadku każdego innego pomieszczenia. Należy więc zdecydować się na takie rozwiązania, dzięki którym wykreujemy atrakcyjne, a zarazem funkcjonalne pomieszczenie.

Jeżeli w niedalekim czasie planujesz budowanie domu, bądź zakupienie mieszkania - warto w pierwszej kolejności zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat udogodnień i rodzajów i metod budowlanych.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
nowe mieszkanie
Source: pixabay.com
System gospodarczy budowlany w Polsce osiąga swoje apogeum. Pojawia się dużo udogodnień. Teraz - postawienie domostwa jednorodzinnego, rozległego budynku firmowego, albo blokowiska osiedlowego, to nie tylko surowa struktura i cienkie, jednakowe mury. To wielopoziomowa struktura, na jaką składa się dużo czynników. Poprawna funkcjonalność i struktura gmachu, to pewność długowieczności i stabilizacji, a również zadowolenia użytkowników.

Co jest pragnieniem mnóstwa osób na początku ich życiowej trasy i jak można by takowy cel osiągnąć?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
ochrona środowiska
Author: Bruk-Bet®.
Source: Bruk-Bet®.
Marzeniem wielu osób jest posiadanie własnego lokalu, w jakim można by spędzić resztę swojego życia i wychować tam swe dzieciaki. Aby takowy życiowy zarys wykonać, prawidłowo jest zdobyć odpowiednie wykształcenie, by potem zdobyć korzystne miejsce pracy.

Pracownia architektoniczna i projektanci - skuteczna pomoc przy projektach

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
zobacz
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Żebyśmy rzeczywiście byli zadowoleni z domu, w którym zamieszkamy, bez wątpienia powinniśmy dopilnować, aby był on w odpowiedni sposób do nas dopasowany. Dlatego tak ważne jest to, abyśmy przed jego wybudowaniem, dokładnie przeanalizowali jak najwięcej projektów i zdecydowali się na ten, który będzie nam najbardziej pasował.

Pages