kuchni

Jak nie zrobić najmniejszego błędu podczas nabywania lodówki?

  • Posted on: 12 October 2020
  • By: addmean
Lodówka Koo-di Fridge-to-go
Author: Koo-di
Source: Koo-di
Kupno lodówki to niełatwa sprawa - w końcu lodówka to nie cukier, nie kosztuje niedużo. Jeżeli popełnimy znaczący błąd, potem trudno będzie taki odkręcić. To znaczy, wiadomo, że mamy okazję w każdym przypadku zwrócić kupioną lodówkę, lecz często to ciężka przeprawa, a poza tym wszystkie wady mogą być wykryte po dłuższym czasie. A więc prawda jest taka, iż przydałoby się tak podejść do temacie zakupu lodowki - do swojej kuchni, choć przecież istnieją również samochodowe albo turystyczne, aby w żadnym przypadku nie żałować później swojej decyzji.

Architektura pomieszczeń pozwala na ogromną swobodę

  • Posted on: 18 February 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Bethesda Apts
Source: http://www.flickr.com
Przeważnie jest tak, że planując własne mieszkanie, nie chcemy korzystać z identycznych rozwiązań, z których korzystali nasi przyjaciele, ponieważ nie pragniemy powielać ich pomysłów. Przez to właśnie szukamy czegoś kolejnego, czegoś własnego, co pomoże nam się określić i wyróżnić z tłumu. Owszem są rozwiązania, których nie będziemy mieli szansy pominąć, ale tam gdzie można wykorzystać coś innego, to bez wątpienia należy to robić.

Ładne pomysły na aranżowanie wnętrz? Biała cegła jako akcent na ścianie w salonie.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
cegła biała
Author: Röben
Source: Röben
Biała cegła na ścianę otwiera nieograniczone opcji aranżacyjnych i otwiera bardzo dużo dróg wszystkim tym, którzy chcieliby mieć niebanalne wnętrze swojego mieszkania. Choć ma charakter skandynawski czy rustykalny, architekci proponują ją także w aranżacjach bez środka ciężkości położonego na wybrany styl, ale w których przyda się optyczne powiększenie i rozjaśnienie pomieszczeń.