styl

Postaw na szkło

 • Posted on: 28 September 2020
 • By: addmean
szkło
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Szkło ludzkość umie wyprodukować już od milleniów. Jednakże dopiero od pięciu wieków umiemy wytwarzać estetyczne i funkcjonalne szklane tafle. Dawniej wyłącznie zamożni ludzie, tacy jak na przykład królowie, mogli sobie pozwolić na użycie szła w oknach ich posiadłości.

Śliczne drzwi wewnętrzne - ważny element wyposażenia mieszkania, który warto dobrze uplanować

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że dla każdego wygląd jego domu ma wyjątkowo duże znaczenie. Stworzenie przyciągającego wystroju nie jest łatwym zadaniem i niejednokrotnie spędzamy sporo czasu na wykreowaniu odpowiedniego pomysłu. Dużo elementów trzeba zaplanować jednak wcześniej, bowiem to pomoże nam następnie w doborze mebli czy też zdobień. Oświetlenie lub drzwi to dobra podstawa, do ukształtowania przyciągającego wystroju, niemniej dobrze jest pamiętać o umiarze, który obecnie jest wyjątkowo szykowny.

Paleniska są dziś bardzo modne, ty także masz szansę zamontować taki element w swoim domu

 • Posted on: 12 September 2020
 • By: addmean
biuro
Author: Black Red White
Source: Black Red White
Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na kominki, wspomniany element bywa teraz bardzo popularny. Ciężko się temu dziwić, wszak tak ładnie prezentuje się w pokojach dziennych, jadalniach i pozostałych pomieszczeniach.

Które wyrko do pokoju sypialnego wybrać, by być z tego bardzo usatysfakcjonowanym

 • Posted on: 14 August 2020
 • By: addmean
styl skandynawski
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com
Remontując prywatne mieszkanko chcielibyśmy, żeby było one szczególnie intymne , a także wygodne. Wiadomo, iż każdy inaczej rozumie te dwa słowa, ponieważ każdy dostosowuje własne gniazdko do siebie.

Kuchnia marzeń - zadbaj o najważniejsze pomieszczenie w Twoim domu

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Author: Mebel Rust
Kiedy masz w planach odnowienie swojego mieszkania i już zacząłeś się zastanawiać, skąd wziąć do niego lepsze meble, z pewnością zastanawiałeś się również nad tym, czy nie sprawić sobie mebli na wymiar. Wbrew pozorom okazuje się, że nie jest to bynajmniej tak drogie rozwiązanie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy masz pomieszczenia o nietypowych rozmiarach, wówczas zrobienie mebli na wymiar na pewno będzie tańsze niż przykładowo przycinanie mebli, które kupisz. Jeśli masz wyłącznie taką alternatywę, wtedy bez wątpliwości lepiej będzie od razu zdecydować się na wykonanie mebli na zamówienie.

Z jakich materiałów zrobione są balustrady? Jakie mamy rodzaje? Które nadają się do bloków, a jakie są lepsze do domków jednorodzinnych?

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
Balkon
Author: langalex
Source: www.flickr.com
Balustrady przeznaczone dla balkonów, najczęściej nazywane barierkami, spełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga zaś dekoracyjna. Dzisiaj wiele mieszkań zaopatrzonych jest w mniejszy lub większy balkon, zaś w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. Kiedy chcemy dokonać wyboru jak najbardziej właściwe balustrady zauważamy, iż na rynku jest bardzo szeroka gama balustrad, zarówno pod kątem tworzywa czy typu, z jakiego są stworzone.

Najszybciej oraz dobrze wykonywane usługi z zakresu remontów.

 • Posted on: 25 March 2020
 • By: addmean
ekipa remontowa
Author: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Source: http://www.flickr.com
Prędko a także sprawnie wykonywane świadczenia z zakresu remontów odnaleźć da się w każdym regionie. Ich cechą rozpoznawalną jest to, że kiedy już ktokolwiek się na nie przekona to w rzeczy samej będzie mieć szansę spostrzec, w jaki sposób remont dodatnio wpłynął na jego mieszkanie, niezależnie od faktu, czy będzie chodzić o większych rozmiarów czy o mniejszych rozmiarów pomieszczenia.

Meble w domu

 • Posted on: 17 March 2020
 • By: addmean
Author: Nancy Hugo,CKD
Meble są bardzo istotnym elementem każdego pomieszczenia. W dużej mierze spełniają niezwykle ważną funkcję praktyczną. To one głównie służą do organizacji miejsca w określonym pomieszczeniu. Układ pomieszczenia, ilość wolnej przestrzeni i jej rozmieszczenie uzależnione będzie więc od doboru umeblowania. Ich inną niezwykle istotną rolą jest przechowywanie różnorodnych rzeczy. Nikt bowiem sobie chyba nie wyobraża domu czy mieszkania, w którym nie byłoby szaf czy garderoby, gdzie mieszkańcy przechowywaliby odzież, pościel czy inne niezbędne przedmioty.

Dlaczego schody granitowe to idealny wybór dla osób, jakie cenią sobie solidność?

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
klientów
Author: Michael Vadon
Source: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz który składnik wyposażenia domu mógłby w dużym stopniu wpływać na to, w jaki sposób jest odbierany przez Ciebie oraz Twoich gości Twój rodzinny dom? Tak, ponieważ jest to stosunkowo znaczny składnik, który jeśli tylko sobie życzysz, mógłby nawet wydawać niektóre odgłosy.


W zależności, czy też będą to schody wykonane z drzewa czy też np. z kamienia, będzie miało to potężny wpływ na końcowy wygląd klatki ze schodami w Twoim lokalu.

W jaki sposób wykończyć własne wnętrze w atrakcyjnym stylu?

 • Posted on: 21 January 2020
 • By: addmean
Tynkowanie
Author: Sto - ispo
Source: Sto - ispo
Zaaranżowanie swojego wnętrza to niemałe wyzwanie. Próbujemy uczynić wszystko, ażeby efekt naszych wysiłków był możliwie najlepszy, lecz bywa różnie. Należy się właściwie przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wtedy rezultat będzie właściwie satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Schody kręcone i ogrodzenia kute to jedne z bardziej lubianych trendów w architekturze - sprawdź!

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
schody
Prace wykończeniowe związane z budową domu są jednym z ważniejszych etapów, w jakim całość nabiera dostrzegalnego rezultatu i stylu. Trendy w architekturze co pewien okres się przekształcają co niewątpliwie jest pozytywnym zjawiskiem. Ludzie potrafią poszukiwać najlepszych dla siebie wyjść i koncentrować się na własnych upodobaniach. Do jednych z najpopularniejszych przynależy stosowanie produktów żeliwnych w ogrodzeniach i elementach elewacji domu. Sporo firm działających w indywidualnych miastach zajmuje się zawodowo produkowaniem tego rodzaju bramek i ogrodzeń, które w połączeniu z interesującą fasadą domu tworzą ładną i stylową całość. Nie da się ukryć, że na ich popularność oddziałuje także ich wytrzymałość, ponieważ właściwie zakonserwowane wytrzymują rozmaite warunki pogodowe przez mnóstwo lat.

Idealna łazienka – jak taką stworzyć?

 • Posted on: 1 November 2019
 • By: addmean
łazienka
Source: pixabay
Pobudowanie domu to długie i wymagające wysiłku przedsięwzięcie. Dlatego nic dziwnego, że kiedy zaczyna ona wreszcie dobiegać końca, czujemy sporą ulgę. Mamy nadzieję, że wreszcie uda nam się odpocząć, zrelaksować, odetchnąć od problemów, że od tej pory będziemy już wyłącznie oglądać efekty ciężkiej pracy, która zaprzątała nam głowę przez wiele ostatnich miesięcy a niekiedy nawet lat. Jednak nim wprowadzimy się do swojego nowego domu, musimy jeszcze zaaranżować pomieszczenia. A to również jest niełatwe i dość mocno absorbujące zadanie.

Współczesne rozwiązania oświetlenia w pokoju

 • Posted on: 30 October 2019
 • By: addmean
Moda na kolor w pokoju dziecięcym!
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.
Na pewno każdy, kto kiedyś urządzał swój dom, znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak nader ważna jest sprawa odpowiedniego urządzenia domu. Kiedy poświęcisz wystarczający dużo czasu na odszukanie właściwych mebli i dodatków, wtedy zdecydowanie będziesz czuł się w swoim domu jak u siebie.

Ogrodzenie siatkowe - najwygodniejsza opcja, jeżeli poszukujemy neutralnego dla otoczenia ogrodzenia

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
ogrodzenia
Author: Epicueran®
Source: Stereodesign.pl
Jednym z finalnych etapów konstrukcji domu jest zagrodzenie całej posiadłości. Jest to wymagane, żeby móc się czuć całkowicie bezpiecznie rozpoczynając funkcjonowanie w nowym domu.

Trendy dodatki wracają ze zwiększoną siłą w formie naklejek i szablonów do udekorowaniu ścian mieszkania.

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
pokój dziecięcy
Author: Kids Town
Source: www.kidstown.pl
Gdy potrzebujemy wizualnie i w kwestiach dekoracji zmienić wnętrze naszego mieszkania, świetnym rozwiązaniem okazać się mogą naklejki dekoracyjne i szablony malarskie. Aktualnie można znaleźć dużą ilość hurtowni internetowych oferujących takie artykuły w swoim ogromnym katalogu.

Pages