projekty

Uniwersalne projekty konstrukcji prosto od profesjonalistów

 • Posted on: 24 September 2022
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Wybierając obecnie projekty konstrukcji, wskazane jest stawiać na współpracę z doświadczonymi profesjonalistami w tej branży. Dopracowanie kolejnych projektów do najmniejszego szczegółu powoduje, że satysfakcja klientów tylko się intensyfikuje. Nieustanny wzrost popularności oraz satysfakcji wśród odbiorców przekłada się na szybką rekomendację na rynku. Projektowanie konstrukcji budowlanych czy też stalowych wraz z ekspertyzą profesjonalistów to gwarancja otrzymywania świetnej jakości usług.

Jeżeli w tej chwili rozmyślasz o postawieniu swojego domu jednorodzinnego, zobacz poniższe informacje

 • Posted on: 10 September 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Rynek budowlany w Polsce zdobywa swoje apogeum. Pokazują się różnorodne możliwości. Dzisiaj konstrukcja budynku mieszkalnego, to nie wyłącznie postawienie zwyczajnego sześcianu z kilkoma otworami w oknach. To skomplikowana struktura, jaka wymaga wiele pracy.

Obmyślasz budowę domku? Powinieneś wybrać odpowiedni plan, aby sprostać wymaganiom swoim i bliskich

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
Projekt domu
Author: philcampbell
Source: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/
Budowa domu to poważna sprawa i nie mniej poważna inwestycja. Przez to wszelkie decyzje związane z nią potrzeba podejmować świadomie i po głębszym namyśle. Budowa domu bywa inwestycją na dużo lat, niejednokrotnie na resztę życia. Powinno się o tym pamiętać, kiedy wybiera się plan budynku dla siebie oraz rodziny.

Jak fachowo przygotować się do budowania naszego domu?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
W naszym życiu wielokrotnie zdarzają się sytuacje, gdy zgłaszamy zamówienie na nowy budynek. Jego przeznaczenie, zwłaszcza w przypadku gdy prowadzimy firmę przeważnie jest przemysłowe, niemniej natomiast nie jest to zasada. W szeregu przypadków pragniemy także postawić nowy dom, który przez następne lata będzie nam służył w przyszłości.

Komfort dla seniora, czyli odpowiednie mieszkanie dla osoby starszej. Jaki powinien być, żeby nadawał się dla człowieka w sędziwym wieku?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Dom jednorodzinny
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Wielu z nas budując własny dom projektuje go w ten sposób, żeby móc w nim cieszyć się komfortem i pełną użytecznością. Myśląc o podeszłym wieku, powinniśmy w porę tak urządzić dom, aby poruszanie się po nim nie było kłopotem w przyszłości. Domy parterowe cieszą się w tym względzie szczególnym uznaniem.

Energooszczędne domy - w jaki sposób je zaprojektować?

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Projekt domu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com


Firma projektowa zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, spełniając przy tym wszelkie wymagania inwestorów. Biuro projektowe ciągle podąża za trendami i wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, komfortowe i tanie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i miło - może spodziewać się profesjonalnej pomocy zarówno przy projektowaniu, jak i powstawania swojego nowego domu.

Mieszkanie od dewelopera, czy może mimo wszystko z rynku wtórnego?

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
nowe budownictwo
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Kiedy już musimy zdecydować o zakupie nieruchomości, bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy ma to być nieruchomość z rynku pierwotnego, czy może mimo wszystko z drugiej ręki. Dla pewnych osób może wydawać się to niezwykle łatwe, bo o wiele bardziej ekonomiczne okazują się mieszkania z tak zwanej drugiej ręki.

Dlaczego wynajęcie porządnego studia projektowego to podstawa twojej budowy?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Kupiłeś teren, na którym chcesz postawić dom? W swojej głowie widzisz już swoje idealne miejsce zamieszkania? Zanim jednak wyobrażenie stanie się prawdą musisz mieć projekt swojego domu. Nieważne, czy zamieszkujesz Kielce, Legnica, czy Dąbrowa Górnicza to rozpoczęcie budowy domu zawsze wystartuje z tego samego punktu, zdecydowania się na porządne biuro architektoniczne. Żaden dom nie powstanie bez fachowego projektu, na którym pojawią się wszystkie konieczne wyliczenia.

Szukasz odpowiedniego projektu dachu? Musisz poznać najpopularniejsze typy dachów i ich atuty

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Stawiając własny dom stoimy przed wieloma pytaniami, a jednym z nich jest rodzaj dachu. To jeden z ważniejszych elementów konstrukcji, dlatego nie możemy podejmować nieprzemyślanych wyborów, gdyż musi zadowalać wszystkich mieszkańców, nie tylko jeżeli chodzi o jego zewnętrzny wygląd, lecz także o praktyczność oraz cenę. Jakie wobec tego są szczególnie popularne typy dachów?

Projekt domu piętrowego, gotowe projekty domów jednorodzinnych są rewelacyjnym sposobem na zaoszczędzenie nerwów

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Kim
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach szukamy faktycznie niesamowitych rzeczy. Chcemy żeby wszystko genialnie się prezentowało. Dlatego jeżeli chcemy posiadać swój dom musimy poszukać dobrego biura architektonicznego, bo potrzebny jest nam porządny projekt domu. Czasem widzimy gotowe projekty domów piętrowych i myślimy, że chcemy wziąć tego rodzaju projekt dla siebie. Projekty, które już są stworzone są na pewno tańsze aniżeli te robione na zamówienie. Chociaż oczywiście nie wszystkim spodobają się te, które są już gotowe. Z tego powodu trzeba wyszukać architekta, któremu uda się znaleźć czas na kolejny projekt.

Niezaprzeczalny profesjonalizm w budowaniu domów

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
budowa domu
Author: Marttin Pettit
Source: http://www.flickr.com
Niemałe znaczenie ma nasze imponujące doświadczenie, ponieważ na jego podstawie możemy każdemu z naszych klientów zaoferować odpowiednie rozwiązanie. Ciekawe oferty pojawiają się z ogromną częstotliwością na rynku, więc warto systematycznie sprawdzać nowości. Oferta obejmująca dziedzinę taką jak budowa domów wciąż się rozbudowuje, ponieważ nasi klienci mają coraz to nowsze pomysły. Rozwiązań godnych rekomendacji nie brakuje, więc wskazane jest być nieustannie na bieżąco z różnego rodzaju propozycjami.

Które rozwiązania na drobniejsze wydatki na utrzymanie lokalu potrafią uwzględniać projekty domów energooszczędnych?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
projekty domów energooszczędnych
Author: jseliger2
Source: http://www.flickr.com
Wszelkie młode małżeństwo chce swojego dachu ponad głową. Dużo wtedy jest zależne od stopnia majątku. Niektórzy mogą korzystać z jakiegoś domu odziedziczonego w spadku, co poniektórzy z kolei muszą korzystać z kredytu na swój nowy domek.

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakiego typu cechy są najważniejsze?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna
Author: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Source: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Dom niskoenergetyczny można zbudować w rozmaitych technikach, które mogą spełniać kryteria związane z przewodnictwem ciepła. Jedną z nich są ściany z trzema warstwami, gdzie każda może spełniać określoną funkcję, mogą zapewnić szczelność, wytrzymałość i izolacyjność termiczną a także akustyczną. Jakiego typu mamy kolejne projekty domów energooszczędnych?

Mieszkania z rynku pierwotnego, przekazane do użytku w 2017 roku, jakie rozsądnie będzie kupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 7 April 2022
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Zaplanowane na następny rok projekty deweloperskie wskazują, że oddanych do użytku będzie dużo mieszkań modernistycznych, którym faktycznie właściwie jest się przyglądać z bliska, kiedy będzie chciało się wyszukać coś pod swoje preferencje i przy tym w atrakcyjnej cenie.

Projekty garaży wolno stojących jako opcja dla garaży wbudowanym w bryłę budynku.

 • Posted on: 13 March 2022
 • By: addmean
wynajem
Author: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/
Wybór między garażem wolno stojącym, a wprowadzonym w bryłę budynku nie jest taki prosty. Decyzję o tym, czy wybrać dom z garażem, czy pobudować garaż wolno stojący powinno się podjąć dość wcześnie.

Co warto wykonać, by zamontować w domu system inteligentnych inteligentnego sterowania?

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
inteligentne mieszkanie
Source: flickr.com
Inteligentne systemy umożliwiają całościową automatyzację przestrzeni mieszkalnej. Da się z ich użyciem zarządzać ogrzewaniem całego domu, chłodzeniem, wentylacją. Automatyzacja może objąć praktycznie każdy element instalacji elektrycznej. Zdalne sterowanie oświetleniem, czy zraszacze w ogrodzie uruchamia się jednym guzikiem. Pełna automatyzacja mieszkania gwarantuje komfort i sporą oszczędność energii.

Pages