projekty

Na co możemy zwrócić uwagę, żeby dom był jak bardzo energooszczędny? Jakiego typu cechy są najważniejsze?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
Dom na działkę z wjazdem od południa, zachodu i narożną projekt Donna
Author: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Source: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Dom niskoenergetyczny mamy szansę wybudować w rozmaitych technikach, które spełniają kryteria dotyczące przewodzenia ciepła. Jedną z nich są ściany składające się z trzech warstw, gdzie każda ma szanse spełniać konkretną funkcję, mogą zapewnić szczelność, wytrzymałość i izolacyjność termiczną oraz akustyczną. Jakiego rodzaju możemy wymienić określone projekty domów energooszczędnych?

Dekoracje wnętrz i ich indywidualny charakter

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
Domy
Author: sixtwelve
Source: http://www.flickr.com
Aranżacja wnętrz jest sprawą bardzo indywidualną. Wypada znać siebie i swoje potrzeby, aby stworzyć środowisko przyjazne, w którym będziemy się czuli dobrze. Zazwyczaj każdy z domowników ma całkowicie inne poczucie własnego komfortu, a a tym samym inne wymagania. Inne wymagania od wystroju domu ma rodzina wielodzietna, single, a inne para ludzi młodych, czy małżeństwo z dzieckiem.

Projekty garaży wolno stojących jako opcja dla garaży wbudowanym w bryłę budynku.

 • Posted on: 9 February 2021
 • By: addmean
wynajem
Author: garryknight
Source: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/
Wybór między garażem wolno stojącym, a wprowadzonym w bryłę budynku nie jest taki prosty. Decyzję o tym, czy wybierać dom z garażem, czy pobudować garaż wolno stojący należy podjąć dosyć wcześnie.

Co warto wykonać, by zamontować w domu system inteligentnych inteligentnego sterowania?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
inteligentne mieszkanie
Source: flickr.com
Inteligentne systemy pozwalają na całościową automatyzację przestrzeni mieszkalnej. Da się za ich pomocą sterować ogrzewaniem całego domu, klimatyzacją, wentylacją. Automatyzacja może objąć praktycznie każdy punkt instalacji elektrycznej. Zdalne sterowanie oświetleniem, czy zraszacze w ogrodzie uruchamia się jednym guzikiem. Kompleksowa automatyzacja mieszkania gwarantuje wygodę i oszczędność energii.

Nadzwyczaj pozytywny odbiór najnowszych propozycji marki Toka+Home

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Salon w stylu industrialnym
Author: Magdalenie Borowiak
Source: B.M. Polska Sp. z o. o.
Marka sama w sobie, jaką prezentują dekoracje wnętrz Toka+Home uznawana jest na rynku przez szczególnie szerokie grono odbiorców. Klienci cenią sobie dawane im do dyspozycji możliwości. Doskonale przygotowana oferta wpisuje się całkowicie w dzisiejszy kanon. Zadziwiające klientów rozwiązania i doskonałe połączenia wskazują na oferowanie głównie przemyślanych rozwiązań. Bardzo niskie ceny czy wysoka jakość projektów zwracają uwagę jak nic innego. Wybór jest bezgraniczny, co zadziwia w szczególności.

Oferty biura architektonicznego

 • Posted on: 20 January 2021
 • By: addmean
dom
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Proponowane dziś rozwiązania architektoniczne opierają się o nowoczesne technologie. To od zamawiających zależny jest ostateczny kształt oferty, więc tak istotne jest sięganie po usługi przygotowywane przez najlepszych. Doceniane przez konsumentów biuro architektoniczne niejednokrotnie dało się zauważyć z odpowiedniej strony. Najlepiej przygotowywane projekty, które w określonym kształcie są wprowadzane na rynek, to rezultat troski profesjonalistów o każdy detal. Gama usług jest sukcesywnie polepszana o kolejne nowości.

Jakie winny być nowoczesne projekty domów jednorodzinnych i co winny one swym posiadaczom gwarantować?

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
nowoczesne projekty domów jednorodzinnych
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego faceta przychodzi takowy okres, gdy chce się ustatkować oraz skoncentrować na najważniejszym w życiu zagadnieniu. Na wychowywaniu swego dziecka oraz zagwarantowaniu jemu pomyślnego dzieciństwa.

Mieszkania z rynku pierwotnego, przekazane do użytku w 2017 roku, jakie rozsądnie będzie kupić już w 2016 roku.

 • Posted on: 22 August 2020
 • By: addmean
odbiór mieszkania
Author: Simon James
Source: http://www.flickr.com
Rozplanowane na 2017 rok projekty deweloperskie pokazują, że przekazanych do użytku będzie dużo mieszkań nowoczesnych, jakim rzeczywiście dobrze jest się przyglądać bliżej, kiedy chce się wyszukać coś pod swoje preferencje i przy tym w atrakcyjnej cenie.

Program do kosztorysowania robót budowlanych okazuje się być bardzo przydatny - warto posiadać takie oprogramowanie

 • Posted on: 19 August 2020
 • By: addmean
Księgowość
Author: Times Square PR
Source: Times Square PR
Możemy zaopatrzyć się w program do kosztorysowania robót budowlanych

Jeżeli wymyślamy coś postawić, w pierwszej chwili chcemy się wywiedzieć, czy w ogóle nas na to stać. Przez to właśnie musimy się zaopatrzyć w specjalny program do kosztorysowania robót budowlanych, przez którego szybko oraz w niedługim czasie będziemy mogli sprawdzić cenę danej budowy i na różnorakie sposoby przeliczyć jej wartości, wpisując różnorakie wytyczne, które będziemy posiadali do wybrania.

Kupujemy projekt domu w internecie

 • Posted on: 19 August 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Archeton
Source: www.archeton.pl
Projekt domu to priorytet, albowiem bez niego nie można zacząć budowy. Musi on być bardzo dokładnie oraz prawidłowo wykonany, albowiem w przeciwnym razie przysporzymy sobie bardzo dużo kłopotów. Projekty takie można pozyskać już zrobione lub indywidualnie sporządzane przez architekta na potrzeby danego klienta.

Szukasz odpowiedniego projektu dachu? Musisz poznać najpopularniejsze typy dachów i ich atuty

 • Posted on: 19 July 2020
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Budując własny dom stajemy przed wieloma pytaniami, a jednym z nich jest typ dachu. To jeden z najistotniejszych elementów konstrukcji, więc nie możemy podejmować pochopnych wyborów, gdyż musi zadowalać wszystkich mieszkańców, nie tylko jeżeli chodzi o jego zewnętrzny wygląd, ale również o funkcjonalność i cenę. Jakie w związku z tym są najbardziej popularne rodzaje dachów?

Biuro projektowe

 • Posted on: 7 July 2020
 • By: addmean
dom jednorodzinny
Author: Röben
Source: Röben
Wszyscy kojarzymy dawne porzekadło, że prawdziwy facet przed śmiercią musi powołać na świat syna, zasadzić drzewo i skonstruować dom. To powiedzenie być może było aktualne dawno temu, kiedy człowiek zazwyczaj własnoręcznie budował schronienie. Współcześnie takie zadanie musi przejąć dobre biuro projektowe, które para się takimi trudnymi kwestiami, jak na przykład projektowanie konstrukcji żelbetowych. Jeżeli nie masz wykształcenia z tego obszaru, nie możesz na własną rękę zajmować się takimi robotami.

Dlaczego wynajęcie porządnego studia projektowego to podstawa twojej budowy?

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
projektowanie
Author: Multi
Source: Multi
Znalazłeś działkę, na której masz zamiar wybudować dom? W swojej głowie widzisz już swoje idealne miejsce zamieszkania? Przed tym, jak fantazja stanie się prawdą musisz mieć projekt swojego domu. Obojętnie, czy twoje miejsce zamieszkania to Kielce, Legnica, a może Dąbrowa Górnicza to postawienie domu zawsze wystartuje z tego samego punktu, musisz wybrać konkretne biuro architektoniczne. Żaden budynek nie powstanie bez fachowego projektu, na którym znajdą się wszystkie niezbędne obliczenia.

Energooszczędne domy - w jaki sposób je zaprojektować?

 • Posted on: 23 June 2020
 • By: addmean
Projekt domu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com


Firma projektowa zajmuje się sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się przy tym jak najlepiej spełniać wszelkie wymagania klientów. Biuro projektowe nieustannie podąża za trendami i ubogaca ofertę o nowe rozwiązania. Biuro projektowe dba przede wszystkim o solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, by domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i przyjaźnie - może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy projektowaniu, jak i realizacji swojego nowego domu.

Jak fachowo przygotować się do budowania naszego domu?

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
W naszym życiu w wielu przypadkach zdarzają się sytuacje, gdy zgłaszamy zamówienie na nowy budynek. Jego przeznaczenie, przede wszystkim w przypadku gdy posiadamy firmę najczęściej jest przemysłowe, niemniej jednak nie jest to reguła. Często pragniemy w podobny sposób zbudować nowy dom, który przez wiele lat będzie nam służył w przyszłości.

Pages