Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Aranżowanie salonu i tarasu. Jak zrobić by te dwie przestrzenie świetnie się uzupełniały?

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
Planujesz remont pokoju gościnnego i tarasu i poszukujesz jakiegoś świeższego spojrzenia. Masz już dość oglądania tych wszystkich powtarzalnych projektów. Może warto trochę zaryzykować i pobawić się taką aranżacją. Spróbować połączyć obie przestrzenie, tak żeby wyszły z tego jakby dwa uzupełniające się miejsca. Może się okazać, iż efekt przerośnie nasze wszystkie oczekiwania.Salon to najczęściej reprezentacyjna część domu. Zawsze staramy się, żeby dobrze wyglądał, bo to w tym miejscu gościmy odwiedzających nas ludzi i robimy spotkania, spraszamy rodzinę, lecz także spędzamy z reguły wolny czas, próbując się odprężyć wieczorami oraz po całym tygodniu pracy. Jeśli mamy to szczęście, że posiadamy domek jednorodzinny oraz do tego z naszego salonu wychodzi się wprost na taras to można naprawdę spróbować użyć ciekawych rozwiązań aranżacyjnych oraz spróbować tchnąć w tą przestrzeń więcej życie (czytaj więcej ). Po pierwsze trzeba sprawić aby taras stał się częścią domu, a w tym wypadku salonu. Żeby tego dokonać należy jak najlepiej te dwie przestrzenie ze sobą połączyć. Doskonałe okażą się drzwi szklane, z ich pomocą te dwa miejsca się ze sobą scalą i nawet siedząc w salonie na kanapie, będziemy widzieć co dzieje się na tarasie.

Czujesz, że nasz post był zajmujący, ale musisz mieć kilka dodatkowych szczegółów. Nie wahaj się - najedź na poniższy link i idź do źródła.

podłoga
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com


Spora ilość roślin za oknem spowoduje, iż będziemy lepiej się czuć w tym miejscu. Kwiaty, drzewka, krzewy, tak naprawdę możemy posadzić to, na co ma się ochotę. Najlepiej w większych donicach, do jakich posadzimy parę roślin. O każdej porze roku, można posadzić rośliny znoszące dane warunki atmosferyczne. Ważne aby część roślin była całoroczna oraz prezentowała się pięknie nawet wtedy, gdy na zewnątrz zimno albo pada śnieg. W takiej roli doskonałe będą cały czas zielone iglaki.polecane budowa domów małopolskie budowa domów małopolskieMożna też w taki sposób urządzić przestrzeń, aby podłoga w pokoju gościnnym jak również na tarasie była zrobiona z takiego samego surowca, wtedy jedna przestrzeń będzie przechodziła w drugą. Oprócz tego zaaranżujmy nasz pokój gościnny delikatnymi, naturalnymi kolorami.Beże w kolorach ścian, brązy na meblach, biel okaże się doskonała na listwy podłogowe. Doda takiemu wnętrzu lekkości, przy tym całość będzie się doskonale komponować z ciemniejszą barwą ścian. Nasz taras z kolei będzie się pięknie jak również przytulniej prezentował, jeśli założymy na nim oświetlenie (wejdź tutaj). Sprawi ono, iż w nocy będzie miał wyjątkowy klimat, a nie będzie tylko ciemną plamą za oknem, jak do tej pory.