Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Co to jest H25N20S2, jakie posiada cechy i w jakim miejscu ją można zakupić?

  • Posted on: 7 October 2020
  • By: addmean
Jak z pewnością się domyślasz, na świecie są różne wersje stali, z których wykonuje się wszelkie narzędzia lub elementy. Jest to konieczne, gdyż różne gatunki metalu posiadają wszelakie cechy.


Wszakże żadna osoba nie użyje mięciutkiej cyny do stworzenia np. patelni, prawda? A okazują się być takie branże w przemyśle, w których pracuje się w pobliżu bardzo znacznych temp.
Przykładowo realizacja szkła. W wykorzystywanych do wyrobu porcelany kotłach panuje temp.

Zainteresowały Cię wiadomości opracowane w tym artykule? Na pewno spodoba Ci się też dodatkowe czytanie. Nie zwlekaj zatem i wejdź do kolejnej witryny.

zbliżona do 1000 st. Celsjusza, a nie każda stal to wytrzyma. Istnieje wszakże gatunek pod nazwą H25N20S2, jaki służy między innymi do produkcji koszyków do wypalania szkła czy też fajek do wyrobu porcelany. Stal ta okazuje się być żaroodporna i żarowytrzymała co powoduje, iż mogłaby zostać zastosowana do pracy w bardzo znacznych temp.


wiaty
Author: Klara Kopf
Source: http://www.flickr.com


apartament
Author: Grzegorz Latkowski
Source: http://www.flickr.com


Warto również dopowiedzieć, że stal (polecamy stal martenzytyczna) H25N20S2 jest bardzo odporna na rozciąganie oraz wydłużanie. Jej twardość wynosi < 223 HB, a objętość cieplna: cp20-100 st.C = 500 J kg-1*K-1. Należałoby również nadmienić, że parametr rozszerzalności liniowej wynosi: a = 15,0*10-6 K-1.
Jeśli jesteś osobą, która jest zainteresowana kupieniem metalu o symbolu H25N20S2, swoje wstępne posunięcia musisz pokierować do sieci, gdzie wyszukasz dokładne informacje dotyczące również samej stali jak i jej twórcy. A każdy wie, że są nim wszelakie huty, które poza wspomnianą stalą produkują również jej substytut o oznaczeniu X15CrNiSi2521.