Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Co na komary? W jaki sposób je odstraszyć?

  • Posted on: 16 May 2019
  • By: addmean
Po długiej zimie nadeszła wiosenka, zdawać by się mogło że po tak długim okresie mrozu komarów powinno być mało. Sytuacja jest jednak kompletnie odwrotna, moskITów jest bezmiar.


Gryzą, denerwują, spać nie dają.
Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu
Author: Isover
Source: Isover


Na miejsce jednego zlikwidowanego pojawiają się 2 nowe, wylatują znikąd i w momencie gdy chcemy już smacznie spać agresywnie nas kąsają. Sposobów na moskity jest jednak dużo.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to przeczytaj dodatkowo ten świetne źródło. Sprawdź, to też okaże się dla Ciebie godne uwagi.

Oprócz chemicznych metod na komary, istnieje mnóstwo metod ekologicznych, dzięki którym zdołamy zabezpieczyć się przed ugryzieniami komarów. Niektóre eteryczne olejki posiadają silne działanie odstraszające komary. Najogromniejszą efektywnością cieszą się olejek goździkowy a także olejek paczulowy. Przytoczone olejki mają najsilniejsze działanie.

Interesuje Cię istotna propozycja (http://www.aner.com.pl/prod/dwuteowniki) zakupu podobnego artykułu? Zapraszamy zatem do kliknięcia w podany link. W nim wyszukasz ich o wiele więcej.

Warto również je zastosować w walce z moskitami, nie mają niemiłego zapachu jak w przypadku chemicznych środków, a zapewniają bardzo dobre efekty. W mieszkaniu możemy korzystać z olejków i specjalnie do nich określonych podgrzewaczy.


Bus, podróżowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Doskonałym sposobem na moskity jest poza tym przygotowanie dla przykładu naturalnego spraya odstręczającego moskity. Przyrządzanie takiego spraya jest banalnie łatwe. Bierzemy butelkę z atomizerem nalewamy wodę, na mniej więcej 100 ml wody dodajemy 30 kropelek olejku eterycznego, najlepiej jednego z wyżej wyszczególnionych.
W ostatnim czasie w handlu pojawiło się bez liku, rozlicznych środków na moskity, jednym z najskuteczniejszych jak też bardziej chwalonych jest lampa na komary. Skutecznie odstraszy moskity. Oprócz tego powinniśmy zainstalować w oknach moskitiery, jak by nie było najprostsze metody na moskity są często najbardziej skuteczne.