Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Co to są kotłownie, w jakim miejscu ich niestety nie ma, a w jakim miejscu od długiego czasu są?

  • Posted on: 20 May 2020
  • By: addmean
Stare rodzime powiedzenie twierdzi, że podróże uczą. Jest to naturalnie pewnik, gdyż w czasie różnorodnych podróży, nawet tych turystycznych, obywatele spotykają się z pozostałymi cywilizacjami, które przez lata wyrobiły sobie innego wariantu świadczenia niżeli stosujemy my.


Z jakiego powodu? A choćby przeto, iż mieszkają w innej strefie pogodowej niż my.


Dla przykładu czy pamiętasz, że w ojczyźnie faraonów, państwie, jaki uznawany jest za tropikalny również czasami panuje temperatura rzędu kilku st.? Gdy termometry pokazują takową temperaturę w Polsce, mówimy, że jest chłodno i idziemy do cieplejszego budynku. Egipcjanin natomiast ma wtenczas spory problem. Z jakiego powodu? Przywykli do dużych temp. obywatele tego kraju nie znają zasad C.O oraz nie rozumieją co to są kotłownie.

Jeżeli ten temat Cię , to na pewno zainteresuje Cię też oferta (https://www.pixelpro.pl/) na prezentowane zagadnienie, gdyż także posiada pasjonujące informacje.

Innymi słowy jeżeli na dworze okazują się być tam cztery st. Celsjusza, to w lokalu utrzymuje się podobna temperatura. Nic przyjemnego, jak nietrudno jest się domyślać. To interesujące, gdyż zasada działania centralnego ogrzewania jest im z pewnością znana od długiego czasu. Skąd tego typu myśl? Gdyż Egipt posiada swoje wojska morskie, które mają przeszło 120 okrętów.


kotłownie
Author: Berliner.Gazette
Source: http://www.flickr.com


Profesjonaliści
Author: Benjamin Vander Steen
Source: http://www.flickr.com
A co mają statki do ogrzewania? Więc na takich okrętach militarnych na pewno są różne kotłownie, czyli miejsca posiadające kotły kotły wodne CO.


Siły te są co najmniej od kilku dziesiątek wiosen, a to dosyć wiele czasu, aby tę technologię przenieść ze statków do różnorodnych budowli. My w Polsce natomiast stosujemy ją od bardzo dawna, przeto w okresie zimowym nie narzekamy chyba na zbytnio niskie temperatury w swych domkach.