Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Co warto wiedzieć o niektórych zabezpieczeniach w hotelach? Jakiego typu warto znać?

  • Posted on: 23 April 2020
  • By: addmean
Wiele hoteli rozważa wprowadzenie systemu kontroli dostępu, dzięki jakiemu zwiększa się bezpieczeństwo hotelowych gości. To bardzo dobre rozwiązanie, lecz co należy o takim czymś wiedzieć? Jak to rozumieć?
system kontroli dostępu w hotelu
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com


System kontroli dostępu w hotelu jest sprzętem, jak zamki hotelowe, do szafek jak i czytniki kart plus oprogramowanie, jakie takim czymś zarządza.

Czy intryguje Cię podobna tematyka? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik oraz zdobądź pomocne info (https://kwazar-lampy.pl/lampy-led-do-magazynu) też na podobnej stronie!

To szczególny typ system kontroli, a najważniejsze w nim to zapewnienie czasowego dostępu wielu osobom, które nie są pracownikami hotelu, do pokoi oraz wybranych pomieszczeń. Taki system kontroli umożliwia na zdefiniowanie kilku grup, a więc dopisanie im podobnych albo niemal identycznych uprawnień dostępu.


podjazd
Author: Elektrolux
Source: http://www.doman.com.pl


W niektórych przypadkach, systemy kontroli dostępu w hotelu przyłączone są nowoczesnym oprogramowaniem aby zarządzać hotelem, pozwala to przykładowo na przydzielenie dostępu do konkretnych pomieszczeń, zależnie od zakupionych usług przez hotelowego gościa.

Absorbujący wpis? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie pompa dyfuzyjna, który tam miejscu odnajdziesz, także jest coś wartościowego!

interesującym rozwiązaniem jest również elektroniczny hotelowy zamek, który definiowany jest również klamką hotelową. Zamek mechaniczny oraz czytnik kart, silniczek jaki steruje ryglem a także elektronika - wszystko to obsługuje najistotniejsze elementy zamka.


Pozwalają one na to, by hotelowi goście mieli wygodny dostęp do pokojów, a przeznaczone są do tego fachowe karty, jakie zaprogramowane są przez pracowników recepcji. Takiego typu zamki wyposażone są w pamięć, w jakiej zapisują godziny otwarcia, jak i identyfikatory otwierających kart.
Są w stanie być zasilane bateriami albo zasilaniem stałym. To najbardziej istotne, najbardziej dopasowane systemy w hotelach, które stosowane są naprawdę często. Są też inne, ale nie tak powszechne.