Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Coraz częściej w różnych sklepach możemy dostrzec dziwne rozwiązania, które w konsekwencji okazują się doprawdy świetne

  • Posted on: 6 June 2022
  • By: addmean
Każdy następny trend w designu wnętrz na początku często spotyka się z dużym oporem ze strony środowiska. Tak było i wówczas, gdy pewni designerzy zaczęli wykorzystywać beton w celach dekoracyjnych.


surowiec
Author: mush2274
Source: http://www.flickr.com/photos/mush2274/2294179491/


podłoga betonowa polerowana
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Beton od dekad jest uważany za wytrzymały budulec, ale bez możliwości wykorzystania go w designie wnętrz. Był najzwyczajniej w świecie wyłącznie materiałem budowlanym. Wydawał się być niezbyt szlachetny, żeby mógł zaspokoić wyrafinowane gusta i zaistnieć na cenionych salonach. Realia zaczęły się zmieniać, kiedy jakiś czas temu pionierzy w dziedzinie designu postanowili użyć beton w celach dekoracyjnych.odkryj także - zerknij na płaskownik stalowy cena-> http://www.aner.com.pl/prod/plaskowniki -Zdecydowali się na podłogę, bo tam najprościej jest beton wylać. I już wtedy podłoga betonowa polerowana stała się hitem. Okazało się, że nie tylko jest praktyczny, ale też niezwykle gustowny. Polerowanie nie jest zbytnio drogie i co najistotniejsze - nie musimy go robić co kilka lat, a to oszczędza środki finansowe. Wypolerowana podłoga betonowa błyszczy się, ale nie bywa śliska. Wobec tego teraz coraz częściej wybiera się ją w sklepach oraz w salonach fryzjerskich. I to tych niebywale eleganckich. Niektóre firmy poszły jeszcze dalej i zaczęły stosować elementy wypolerowanego betonu jako oprawę ścian i elementy designu recepcji.


Jest oczywistym, że jesteśmy zapewne świadkami sporej rewolucji i beton jest powoli postrzegany jako elegancki surowiec dekoracyjny.