Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Do czego może być zastosowana specjalna taśma banerowa i czym się ona cechuje?

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Teraz na każdej niemal ulicy w dużym mieście otaczają nas przeróżne nośniki reklamy. Takie dla przykładu bannery. Do ich montowania potrzebna jest specjalna dwustronna taśma, jaka musi mieć także odpowiednie właściwości.


sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com


Jakie?


Powinna być wytrzymała na wilgoć, słońce oraz zimno. Taka taśma banerowa musi także charakteryzować się dobrą adhezją, czyli przyczepnością. Powinna być jednak stosowana na powierzchniach płaskich. Stosuje się w niej tzw. syntetyczny klej kauczukowy, jaki posiada doskonałe cechy klejące. Ma także duży zakres wytrzymałości na temperaturę otoczenia. Tego typu taśma zapewnia komfortową pracę zatrudnionym przy montowaniu bannerów PRacownikom.

Jeśli przedstawiana problematyka jest godna Twojej uwagi, kliknij bez wahania tutaj - ta propozycja (http://dobroplast.pl/drzwi-balkonowe-i-przesuwne/) z pewnością też Cię bardzo zaciekawi.

Przejawia się to także przy demontażu wspomnianej taśmy. Należy ją przechowywać w suchym oraz zimnym miejscu w oddaleniu od bezpośrednich źródeł ciepła, przykładowo kaloryferów. To ważne, gdyż od tego zależy nie tylko jej trwałość, ale także gwarancja producenta.


Należałoby również wspomnieć, że tego typu taśma banerowa jest wytrzymała na tak zwane ścinanie poprzeczne oraz proponowana jest w różnych szerokościach w przedziale od 6 do nawet 50 mm. Dostępna jest w różnorodnych odcieniach, ale mogłaby być także bezbarwna. Jest ona niezwykle uniwersalna i posiada wiele zastosowań, więc oczywiście można ją wykorzystać także przy montażu różnych nośników reklamy oraz na przykład w dziedzinie budowlanej. Znakomicie sprawdza się przy klejeniu tego typu materiałów jak szkło i plexi.

Podobny zespół przygotował zbliżone informacje. Jeżeli Cię one zainteresowały, to kliknij tutaj oraz zobacz więcej porad w serwisie pracy, którą tam znajdziesz.

Można ją kupić wprost u wytwórcy i przykładowo w internecie.
Jej cena jest naprawdę niska a każdemu może się przydać. Przecież niejeden posiadacz firmy może zdecydować się na jakiś baner, jaki będzie promował jego propozycję a i w domu z pewnością kiedyś się przyda.