Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Dzisiejsze toalety publiczne zupełnie nie przypominają tych sprzed lat

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Obecnie producenci wyposażenia publicznych toalet mają w ofercie bardzo dużo nowoczesnych rozwiązań, które znacznie wpływają na jakość korzystania z owych miejsc. Współczesne toalety w niczym nie przypominają tych starych brudnych pomieszczeń, z których każdy chciał jak najszybciej wyjść.
Budynki
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


technologie
Author: Kevin Doncaster
Source: http://www.flickr.com


W prawie każdej toalecie obecnie odnajdziemy suszarki do rąk albo pojemniki (pojemnik metalowy) na papierowe ręczniki. Wciąż bardzo wielu właścicieli myśli nad tym czy opłacalne bardziej będzie kupienie automatycznych maszyn do suszenia czy umieszczenie pojemnika na papierowe ręczniki. Jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę produktu, to jasne jest, iż tańszy okaże się pojemnik, jednak eksploatacja będzie znacznie droższa. Ponadto jest to rozwiązanie zdecydowanie mniej ekologiczne, gdyż brudne ręczniki zamieniają się w odpady. Dobrze będzie więc zastanowić się nad kupnem porządnej suszarki firmy Dyson Airblade o dużej mocy. Jest ona raczej droga, jednak dość szybko wydane fundusze się zwrócą, a ludzie korzystający z toalety z pewnością będą bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania - dowiedz się więcej o dyson airblade. Urządzenia owej marki odznaczają się niesłychanie krótkim czasem osuszania, który wynosi około dziesięć sekund. Jest to więc wyjście, które sprawia, iż osoby chcące umyć dłonie nie stracą dużo czasu na ich wysuszenie. Będzie to miało znaczny wpływ na zlikwidowanie tłoku w toalecie. Dobrze będzie zatem przeglądnąć rozmaite modele suszarek Dyson Airblade i nabyć ten najodpowiedniejszy do naszych wymagań.


dyson airblade
Author: Husqvarna
Source: Husqvarna


W publicznych toaletach znajdziemy teraz również takie produkty jak praktyczne dozowniki mydła, kosze na odpady czy różne ułatwienia dla niepełnosprawnych osób. Bardzo istotne jest również to, żeby były w niej porządne przewijaki dziecięce, zwłaszcza jeżeli dana toaleta zlokalizowana jest np. w dużym supermarkecie. Niezwykle często mamy udają się do sklepów z małymi dziećmi i w pewnej chwili muszą je przewinąć albo wykonać jakieś inne istotne czynności. Wtedy właśnie przydatne będą owe przewijaki dziecięce. Aktualnie w sklepach odnajdziemy bardzo duży wybór owych urządzeń. Dobrze będzie zatem na spokojnie przeglądnąć oferty oraz wybrać wyjątkowo dobre produkty, które nie popsują się po paru tygodniach eksploatacji - polecane przewijaki dziecięce. Należy pamiętać, że przewijaki muszą być niegroźne dla dzieci, dlatego należy sprawdzić czy mają wymagane certyfikaty, nim zamontujemy je w publicznej toalecie.
Współczesne przewijaki dziecięce przeważnie da się złożyć, więc nie będą zajmowały dużo miejsca.


Te wszystkie rozwiązania sprawiają, że obecnie używanie publicznych toalet jest niesłychanie komfortowe, a klienci galerii handlowych nie muszą się martwić tym, że zabrali ze sobą malucha i nie będą mieli gdzie go przewinąć.