Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Inspirujące wskazówki w jaki sposób zaaranżować niewielką sypialnię

  • Posted on: 18 May 2020
  • By: addmean
Wybierając nowe mieszkanie lub dom pierwszą sprawą jaką musimy zrobić jest wybranie przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Największe pomieszczenie zazwyczaj przeznaczamy na tzw. salon, czasem nazywany także pokojem gościnnym. Mniejsze pomieszczenia zazwyczaj przeznaczamy na sypialnię, biuro, bawialnię dzieci, itp.

meble do sypialni
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Pokojem nocnym zazwyczaj staje się małe pomieszczenie, ponieważ uważamy, iż będziemy tam jedynie spać. To złe myślenie. W sypialni jesteśmy dość często i często jest to pokój do wypoczynku również w czasie dnia. Małą sypialnię należy więc tak zagospodarować, by robiła wrażenie sporej i przestrzennej.

Atrakcyjne informacje czekają na Ciebie na kolejnej stronie, która jest poświęcona tej samej dziedzinie. Kliknij w link i dowiedz się i sprawdź (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-eko/) nowych szczegółów.

Centralnym meblem w każdej sypialni jest łóżko. Wybierając je trzeba kierować się naszą wygodą – wykończenie jest sprawą drugoplanową, przecież to pomieszczenie tylko dla nas. Jeżeli sypialnia jest mała, nie należy kupować łoża z grubymi, wysokimi czy ozdobnymi wykończeniami ponieważ zrobi to złudzenie, że pokój ma mniejszą powierzchnię. Więcej porad przeczytasz tutaj: mała sypialnia aranżacjeW sypialni, przy łóżku konieczna jest szafka nocna na budzik, telefon czy lampkę nocną.

Sprawdź adres tego serwisu - specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szczegółowe wiadomości na interesujący Cię temat. Kliknij w podany link - nie pożałujesz!

Dużo osób chce postawić w sypialni TV. Nie jest to za dobry pomysł, ale jeśli już nie mamy innej możliwości, to nie wstawiajmy wraz z TV szafki RTV. Idealniejszym rozwiązaniem jest przytwierdzić telewizor na ścianie (polecana witryna).

Mała sypialnia w kolorze białym
Author: www.lovingit.pl
Source: www.lovingit.pl
Gadżety oraz inne drobiazgi zminimalizujmy w tym pokoju do minimum. Powinniśmy pamiętać, że mamy tam głównie relaksować się i odpoczywać. Niech na szafce leży tylko skrzyneczka ze świecidełkami i dwa-trzy zdjęcia z bliskimi. Unikniemy wtedy bałaganu, która będzie nie pozwalać wypocząć. Również nie trzeba dawać nic nad łóżkiem, powinniśmy mieć odpowiednią ilość przestrzeni nad sobą. Nie polecamy szczególnie ciężkie półki – możemy sobie zawiesić dużą fotografię, albo malarskie dzieło.