Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jacuzzi to komfort dla ciała i ducha Pamiętaj jednakże, iż w wodzie mogą czaić się groźne związki chorobotwórcze. Co z tym zrobić?

  • Posted on: 21 October 2019
  • By: addmean
Gdy zima na dworze, tym bardziej rozmyślamy o czymś miłym i ciepłym, na przykład jak jacuzzi. Jednak czy jest to pomoc dla zmęczonych mięśni i dobry sposób na odprężenie, a może to kąpiel z obfitującej grzyby i związki chorobotwórcze mieszance?


klik
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Jak się okazuje zarówno jedna jak i druga wersja może być prawdziwa. Najlepszy czas na jacuzzi? Wytchnienie po stresującym dniu czy odpowiednie pory dnia w jacuzzi? Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe, bo każda pora jest dobra na tego typu odpoczynek, a każdy równocześnie ma inne wymagania, co do korzystania z jacuzzi. Jeśli ktoś nie lubi rano wstawać może spokojnie sobie odpocząć, a kąpiel w jacuzzi (wejdź tutaj) przełożyć na późniejsze godziny. Niektórym jednakże taki zabieg sprzyja rano. Pamiętaj jednak, że na wybranej pływalni możesz znaleźć możliwość kąpieli w jacuzzi. Równocześnie ciągle mają szansę ukazać się wątpliwości nawiązujące do czystości w tego typu miejscu. W każdym momencie bowiem ktoś korzysta z jacuzzi.

Tak więc należy zapytać się, czy ktoś zapewnił zmianę wody, zdezynfekowanie zbiornika? Od czasu do czasu tak się zdarza, że relaks w jacuzzi zostaje zakłócony przez kogoś z personelu pływalni, ponieważ konieczne jest zrobienie podstawowych zabiegów sanitarnych. Niestety, nie tylko my lubimy jacuzzi.

Stworzone przez nas wątki zaciekawiły Cię tak bardzo, że masz ochotę na kolejne. Nakłaniamy w takim razie do innej witryny - po prostu kliknij stronę (http://infinitex.pl/moduly-ceramiczne-z-wlokna/).

Podobne zamiłowanie przejawiają mikroby.

jacuzzi
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Zanim wejdziesz do jacuzzi, trzeba zapytać kogoś z obsługi, jak czyszczony jest basen. Jeżeli normy są przestrzegane, to z pewnością spotka Cię długa i zadowalająca odpowiedź. Jak jednak będziesz mieć wrażenie, że coś nie gra, lepiej wstrzyma się z kąpielą. Nowoczesne, ale i kosztowne środki do dezynfekcji takich urządzeń raczej należy stosować przynajmniej razy w tygodniu.

Równocześnie, niektóre urządzenia czy sama woda potrzebują regularnych zabiegów, a chociażby kontroli. To ważne chociaż z tego względu, że może powstać poważne zagrożenie ze strony bakterii Legionella pneumophila. W tego typu miejscach są też spotykane pałeczki jelitowe, gronkowce czy grzyby.

Ten odnośnik do serwisu łańcuchy do wózków widłowych kieruje do niesamowicie ciekawej witryny, która zawiera równie intrygujące informacje na opisywany temat.

Mogą one atakować drogi moczowe, układ oddechowy i skórę. Pamiętajmy więc, że kąpiele w jacuzzi to bardzo relaksujące doświadczenie. Niemniej, jeżeli jesteśmy na innym basenie po raz pierwszy warto się zorientować, jakie detergenty stosowane są do czyszczenia i odkażania jacuzzi.