Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak kupić nowy dom - przewodnik

  • Posted on: 21 January 2020
  • By: addmean
W wypadku kupna nowego budynku najważniejsze jest odnalezienie szczegółowej odpowiedzi na dwa fundamentalne pytania: co nabywamy i od kogo.


Badając oferty deweloperów , mamy głównie do czynienia z planami budowy osiedla, w ramach którego powstanie ów jeden konkretny dom.
kominek
Author: Jaguar
Source: www.jaguar.pl


domy mazańcowice
Author: POL-SKONE
Source: POL-SKONE


Trzeba pamiętać, iż osiedla domów bardzo często stawiane są etapami założonymi na kilka lat do przodu, co oznacza, iż ich rozrost zależy od ilości klientów, którzy chcą zakupić kolejne domy. Rzadko zdarza się, ażeby inwestycja osiedla pod lasem stała się samotną wyspą.

Odkryj następne tego typu niezwykle przydatne źródło informacji na rozważany temat - kliknij tutaj i poznaj więcej w tej treści (www.malesapd.pl/oferta/plyty-warstwowe).

Gdy na działce budowlanej powstaje nowe osiedle, można spodziewać się, iż w przyszłości będą pojawiać się sukcesywne inwestycje, bowiem gmina przewidziała konkretny teren pod rozwój budownictwa mieszkaniowego. Oczywiście wcale nie muszą być to kolejne domki jednorodzinne wybudowane przez tego samego dewelopera. Stąd przed wybraniem punktu, w jakim pragniemy osiedlić się, powinniśmy zainteresować się projektami zagospodarowania przestrzennego dla danej okolicy, które podpowiedzą nam, z jakimi terenami sąsiaduje działka jak też co w przyszłości będzie można tu wybudować. Plany zagospodarowania zawierają informacje nie jedynie o tym, ile budowlanych działek znajduje się w okolicy, ale przede wszystkim o tym, gdzie gmina przewiduje zbudować oczyszczalnię ścieków, nową drogę czy wysypisko śmieci.
Jeśli domy Mazańcowice są w trakcie budowy, wtenczas jest ogromna szansa, iż będziemy mieli możność dokonania jakichś modyfikacji w projekcie, np.

Absorbuje Cię tematyka poruszana w tym artykule? Przeczytaj oprócz tego także inne pokrewne treści - zwyczajnie wejdź tutaj rejestratory temperatury.

zamiany funkcji pomieszczeń czy też zwiększenia nawierzchni poszczególnych wnętrz przez przesunięcie pewnych ścian działowych czy też rezygnację z ich stawiania.