Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak się ma rynek nieruchomości w Polsce, gdzie najlepiej nabyć mieszkanie?

  • Posted on: 16 January 2020
  • By: addmean
Rynek nieruchomości w Polsce prężnie funkcjonuje, czego uzasadnieniem są wyliczenia Głównego Urzędu Statystycznego, które podsumowują rok 2015. Okazało się, że właściwie 90 % kupionych nieruchomości to mieszkania.Wielką przewagę mają transakcje wykonane na zasadzie „wolnego rynku”, z pewnością ze względu na prostotę oraz prędkość tej metody.

Największa ilość nabytych mieszkań cały czas dotyczy tych, które zostały wybudowane na terenie miast ( wyłącznie jedno na dziesięć znajduje się na obszarach wiejskich), jednak ludziom nie przeszkadzają korki, długie kolejki oraz nagminny brak intymności, kiedy mieszkanie w mieście daje dużo więcej zysków. W 2015 roku najgorzej wypadły województwa śląskie i opolskie, w jakich nie dosyć, że spisano tam najmniej mieszkań z rynku pierwotnego, lecz także dodano ogólnie do sprzedaży najmniejszą ich ilość. Wedle danych najwięcej zarobili deweloperzy z Warszawy, Krakowa oraz Wrocławia. Kategorycznie największym zainteresowaniem cieszą się mieszkanie w Warszawie od dewelopera, zaś mieszkania z drugiej ręki przeżywają jakiś kryzys, ponieważ wyłącznie jedno na 5 mieszkanie kupione w stolicy nie jest nowe.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto byłoby szerzej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj blachodachówka panelowa.mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi o ilość pokojów dominują te 2- oraz 3-pokojowe ( kawalerki należą do najdroższych w Polsce stąd być może tak mała ich popularność), jakich metraż wynosi od 40 do 60 metrów kwadratowych mieszkanie od dewelopera dla młodych. Przyrównując dane z małopolskiego rynku mieszkaniowego, w jakim porównywalnie dużo kupiono kawalerek co lokali 2- i 3-pokojowych. Toteż możemy powiedzieć, że dużo więcej osób samotnych woli rozpocząć pracę w Krakowie, niźli w Warszawie, zaś dużo więcej rodzin woli zamieszkać w nowo wybudowanych lokalach w Warszawie
.Nie ulega żadnym wątpliwościom, iż nowe mieszkania w Warszawie także i w tym roku ciągle będą z chęcią kupowane przez ludzi.

Poczytaj więcej opinii na ten temat (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/) pokrewnego artykułu - są w tamtym miejscu umieszczone niezwykle praktyczne dane, które zapewne wykorzystasz w praktyce.

Stolica ciągle oraz niezmiennie jest miejscem dającym największe okazje na wysokie zarobki oraz zdobywanie znajomości, jakie mogą być przydatne w przyszłości.