Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak urządzić pokój w garażu! O czym trzeba wiedzieć?

  • Posted on: 6 July 2020
  • By: addmean
Posiadasz nieużywany garaż w domu? Można z powodzeniem wykorzystać go na stworzenie nowego mieszkania, które można np. wynająć młodemu małżeństwu. Jednak nie jest to praca polegająca tylko na wsadzeniu do wnętrza mebli. Poniżej piszemy jak wykonać mieszkanie w garażu.


Prace remontowe
Author: specialoperations
Source: http://www.flickr.com
Musimy przede wszystkim zaplanować odpowiednio aranżację pomieszczenia – zazwyczaj jest to pomieszczenie, w którym nie posiadamy okien. Z tego powodu powinniśmy pomyśleć o kwestii, żeby pomieszczenie to było jasne, mimo skromnej ilości światła dziennego. Z tego powodu zalecamy zrobienie wnętrza w barwach jasnych, pastelowych, albo jaśniuteńkich odcieniach szarego.

Czy myślisz, że zamieszczone tu informacje są ciekawe? Jeżeli tak, to przejrzyj stronę www, a znajdziesz tam nie mniej ważne wiadomości, które zwrócą Twoją uwagę.

Pomyślmy, czy pozostawimy drzwi „garażowe”, czy może zaplanujemy wybrać zamurowanie ściany, albo pozostawienie normalnego wejścia do mieszkania – tradycyjnych drzwi. Nie można zapomnieć też o pozwoleniu - .

Kiedy już zamalujemy w odpowiedni sposób ściany i zrobimy nową podłogę, pomyślmy jak powinna prezentować się reszta mieszkania. Znajdźmy w nim miejsce na mały aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem – zalecamy na te miejsca przeznaczyć niewielkie pomieszczenie w piwnicy, które jest obok garażu.


Kwestię, jak urządzić pokój w mieszkaniu dajmy pomysłowości lokatorów. Ciekawie wyglądają aranżacje tego wnętrza na stronie: . Nie myślałam, że we wnętrzu praktycznie bez okien może być taka fajna, jasna przestrzeń pełna przytulnego klimatu. Wszystko za sprawą interesujących, fajnych dodatków.

Innym równie oryginalnym rozwiązaniem jest zrealizowanie marzenia o dużej łazience. Zazwyczaj te wnętrza są niezwykle małe, ledwo mieszczą wannę czy prysznic. W garażu jest o wiele więcej miejsca – możemy sobie pozwolić na zrobienie wielkiej, narożnej wanny z hydromasażem, większej umywalki z olbrzymim lustrem.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany temat, to odsyłam tam (https://oknar-internorm.pl/) - tam odnajdziesz ciekawe informacje, które są skrupulatnym opisem tego zagadnienia.

A może będzie tam również toaletka na kosmetyki?