Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak wprowadzić do przedsiębiorstwa standardy, które zagwarantują bezpieczeństwo pracy i wzbudzą zaufanie kupujących

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Stawianie na jakość wytwarzanych towarów, dbanie o bezpieczeństwo załogi, jak i stawianie na zadowolenie przyszłych konsumentów - to tylko niektóre wyznaczniki profesjonalizmu. A o tym, że kalkuluje się być profesjonalistą pod każdym względem, bardzo dobrze wiedzą ci, którzy opanowali choćby podstawy wiedzy teoretycznej z zakresu reklamy. Jednak prowadząc swoją firmę nie należy opierać się tylko i wyłącznie na wskazówkach marketingowców, ale również posłuchać tego, co mają do zaoferowania kontrolerzy jakości.

maszyny odlewnicze
Author: Paul VanDerWerf
Source: http://www.flickr.com
Certyfikacja maszyn ma dla fabryki niezwykle istotne znaczenie (dowiedz się więcej). Tylko dogłębnie skontrolowane sprzęty i te spełniające światowe normy, mogą podnieść poziom bezpieczeństwa pracy. Rzecz jasna cały proces wdrażania tak rozumianej certyfikacji nie powinien opierać tylko na regularnej kontroli obecnie posiadanych maszyn, lecz na kupnie takich urządzeń, które już mają odpowiednie zaświadczenia. Realizację tego typu zadań nie warto powierzać jedynie właścicielom, ponieważ może się nimi zająć specjalnie utworzony zespół. Certyfikacja maszyn to przecież jedna z najistotniejszych kwestii, którą powinna zająć się chociaż trzyosobowa komisja - w końcu co dwie łepetyny, to nie jedna.A następna brygada pracowników umysłowych zajmie się tak samo istotnym tematem, a bywa nim ocena dostawców - kliknij i zobacz. To długofalowe działanie umożliwi podniesienie jakości produkowanych towarów albo oferowanych usług. Tylko z dobrego jakościowo prefabrykatu można przecież stworzyć markowe modele, np. aut. O takim fakcie głęboko przekonani bywają kucharze, którzy pyszny posiłek mogą przygotować tylko ze świeżych warzyw i kiełbas sprowadzanych ze kontrolowanych miejsc. Systematyczna ocena poza tym pozwoli na weryfikację kompetencji i sumienności kontrahentów, a kierowanie się wypracowanymi kryteriami umożliwi już na wstępie bez trudności ocenić nowych dostawców.

Rzeczone w tym miejscu hasła nie wyczerpują rzecz jasna tematyki bezpieczeństwa oraz jakość pracy w fabryce. Trzeba pamiętać o tym, że ostateczną ocenę w żadnym razie nie wystawiają zarządcy, lecz klienci. To być może ich zdanie okaże się kluczowe. W takiej sytuacji rzetelnie prowadzona ocena dostawców wraz ze systematycznie przeprowadzaną interpretacją wyników ankiet konsumenckich, które badają poziom satysfakcji kupujących, może w znaczny sposób wpłynąć na decyzję zarządu i jednocześnie może nawet na zmianę dostawców.