Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo podróży TIRem?

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
TIR-y to pojazdy ciężarowe, które mają za zadanie przewiezienie towaru, poruszając się trasami międzynarodowymi. Podróże są zazwyczaj niezwykle długie, zaś terminy precyzyjnie oszacowane, dlatego każdy z prowadzących pojazd nie chce, aby różne nieprzewidziane okoliczności przerwały jazdę. Dlatego też należy się bardzo dobrze przygotować i mieć ze sobą listę kontaktów do wszystkich niezbędnych instytucji. Przede wszystkim przydatnych w usuwaniu usterek.
Naprawa samochodu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przy mniejszych problemach z pojazdami bardzo komfortową możliwością jest mobilny serwis TIR. Staje się to faktycznie atrakcyjne, gdyż serwis przyjedzie na miejsce postoju i zadziała w takich usterkach jak skończone paliwo, przebranie opon, naprawa hamulców czy klimatyzacji. Jest to istotnie niesamowicie wygodne, ponieważ kierowca nie musi zboczyć z trasy i może zaoszczędzić czas, a wszelkie naprawy przeprowadzane są na postoju. Mobilny serwis TIR jest perfekcyjnym rozstrzygnięciem dla kierowców samochodów ciężarowych, a dane kontaktowe do takich ofert są bardzo potrzebne w trasie. Oczywiście, zdarzają się również dużo większe awarie, których nie jesteśmy w stanie zrobić w nieprzystosowanym do tego miejscu, w związku z czym powinno się posiadać kontakt (polecamy http://www.nota-bene.com.pl/) telefoniczny do pomocy drogowej. Przed wyruszeniem w drogę należy znaleźć kontakt (http://ehsbiznespartner.pl/kontakt/) do ruchomych serwisów oraz pomocy drogowej w miejscowościach, w których będziemy przebywali. Ostrożność w takim wypadku może stać się naprawdę bezcenna. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę słowa, takie jak: "mobilny serwis tir" czy też "pomoc drogowa tir", dodając przy tym nazwę miasta, które jest dla nas istotne. Otrzymamy wtedy listę numerów telefonów bardzo istotnych w długich trasach. Choć można odnieść wrażenie, że tak dokładne przygotowanie do trasy jest nazbyt sumienne i pomoc drogową niemal w każdym przypadku można znaleźć będąc w trasie, ale w gruncie rzeczy posiadanie takiego spisu może zagwarantować nam komfort psychiczny, który będzie gwarantem bezpieczeństwa i zapewni wygodę podróży. Podczas tak długich tras jest to przecież jeden z najistotniejszych czynników, a stres w niekontrolowanych sytuacjach może doprowadzić do niechcianych sytuacji.