Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jak zrobić pikowany zagłówek do sypialni?

  • Posted on: 5 August 2022
  • By: addmean
Takie produkty jak obicia pikowane czy w ogóle zagłówki do łóżka są szeroko dostępne na rynku. Można je nabyć w każdym branżowym sklepie. I faktycznie należałoby się o nie postarać, dlatego że dobrze dobrane zagłówki mogą dość mocno przekształcić wygląd sypialni. Nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru, ale również dzięki wspomnianym zagłówkom lokator będzie mógł się o nie oprzeć.
Tym samym ściana nie będzie narażona na ocieranie powodujące brzydki jej wygląd. Dlatego dobry zagłówek pomoże zachować dystyngowany wygląd sypialni i nada łóżku majestatycznego wyglądu.

sypialnia
Author: LilyRose97
Source: http://www.flickr.com
Podaż sprzedaży w sklepach jest tak duża, że bez wątpienia jest w czym przebierać. Robiąc zakupy powinno się tymczasem pamiętać, że kolor zagłówka musi być dobrany do wnętrza pomieszczenia. I sam zagłówek raczej nie powinien być zbyt wysoki, dlatego że element zagłówka zacznie dominować w sypialni. Jeśli nie dysponujemy zbyt dużymi środkami na koncie i jeżeli posiadamy zmysł techniczny, to powinniśmy zastanowić się nad zrobieniem własnego zagłówka.

Jeżeli mamy łóżka bez zagłówka, sam materac, to jak najbardziej należałoby wykonać taki zagłówek lub wezgłowie. Dla osoby posiadającej zdolności techniczne wykonanie wspomnianego zagłówka wg prostego poradnika nie powinno być trudne. Najpierw należy dobrać właściwe materiały. Pierwszym materiałem jest płyta skonstruowana ze sklejki lub płyta wiórowa. Owa płyta musi być szersza od materaca o przynajmniej 5 centymetrów. Jeżeli chodzi o wysokość płyty, to jest ona raczej kwestią podmiotową. Może być mocno wysoka, lecz powinno się pamiętać o tym, że może nad wyraz mocno zdominować cztery kąty. Najwłaściwiej jest zachować tutaj rozsądne wymiary. Następnymi korkami jest przycięcie gąbki plus przygotowanie watoliny. W dalszej części pracy należy dobrać solidny materiał. Bez wątpienia trzeba pamiętać o tym, że materiał do tapicerowania powinien dobrze komponować się z kolorystyką ścian - galeria na . Dzięki temu zagłówek będzie solidnie się prezentował. Materiał powinien zostać sumiennie przymocowany do płyty za pomocą zszywacza. Jeśli zagłówek ma zostać pikowany, to należy wcześniej zrobić otwory w płycie, a potem na przytwierdzony materiał przymocować guzik, a nić przeciągnąć przez dziurki.