Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jakie korzyści przynosi postawienie budynku jednorodzinnego?

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
Teraz mnogość osób ma dość duży dylemat jeżeli chodzi o postawienie domu jednorodzinnego, a kupowanie mieszkania. Bezsprzecznie zarówno dom jak również mieszkanie mają swoje zalety, nie można jednak zapomnieć o kilku ułomnościach. Nie zawsze więc łatwo zdecydować się na to czy lepiej osiedlić się w bloku/wieżowcu/kamienicy albo we własnym domu jednorodzinnym.


budowa domu
Author: Biuro Projektowe ARCHON+
Source: Biuro Projektowe ARCHON+
Budowa domów bezspornie niesie za sobą duże koszta, choć oczywiście dokładna cena jest zależna od projektu domu. To naturalne, iż dom piętowy pewno będzie kosztować nas więcej niż dom parterowy. Analogicznie jednak jest z kupnem mieszkania - mieszkanie o metrażu 70 metrów na pewno będzie droższe aniżeli to, jakie ma metrów 40.

Niemniej dla wielu osób budowa domów wydaje się być bardziej zyskowna, ponieważ najczęściej i tak wychodzi się na tym trochę taniej.

Jeżeli ten tekst Cię zaciekawił, to również ta optymalna witryna okaże się dla Ciebie równie atrakcyjna więc wejdź na nią.

Poza tym w domu jednorodzinnym masz większą swobodę i komfort aniżeli w bloku lub wieżowcu, zdołasz delektować się większą ciszą i spokojem, nie słuchasz kłótni sąsiadów zza ścian bądź hucznej muzyki. Co więcej dla wielu osób ogromną zaletą mieszkania w domu jest również własne podwórko, taras czy też ogród, w którym możesz spędzać przyjemne chwile na świeżym powietrzu, urządzać grille ze znajomymi itp. Posiadanie domu niesie więc za sobą multum możliwości.

firma budowlana
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
Ponadto współcześnie bezspornie odszukasz niemało renomowanych i doświadczonych firm, które zajmą się budową Twojego wymarzonego domu - www. By się o tym przekonać wystarczy jedynie wprowadzić w wyszukiwarce, przykładowo: „firma budowlana Kraków”. Jeśli więc zdecydujesz się na wybudowanie domu zamiast nabycia mieszkania to bezsprzecznie uda Ci się wynająć wyborną firmę, która wykona dla Ciebie wymarzony projekt i zajmie się jego kompetentną realizacją.


Oczywiście budowa (Spoiwex i wzmacnianie podłoża) domów trwa o wiele dłużej aniżeli nabycie mieszkania, niemniej bezsprzecznie warto poczekać. Do tego teraz w budownictwie korzysta się z wielu nowomodnych rozwiązań, które i tak pozwalają zaoszczędzić dużo cennego czasu i jeszcze bardziej przyspieszyć budowę.