Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jakie kwestie należy brać pod uwagę, gdy chodzi o odpowiedni projekt toalety publicznej? O czym trzeba pamiętać?

  • Posted on: 6 July 2022
  • By: addmean
Wiele miejsc gdy chodzi o przestrzeń publiczną powinno być projektowanych nie tylko z myślą o wygodnym użyciu, funkcjonalności, ale także z myślą o zasadach higieny. Przecież w tego typu miejscach, jak toalety w miastach korzysta sporo ludzi.
Pokój
Author: Carissa Rogers
Source: http://www.flickr.com


Z tego względu tak ważne jest, by przestrzegać takich zasad.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź inny polecany serwis wiertarki przemysłowe, który też zawiera absorbujące materiały.

Jakie to zasady?


Kiedy chodzi o przestrzeganie tego typu reguł, to na pewno bardzo istotne jest, aby przestrzenie były jak najbardziej proste jak również, żeby łatwo było utrzymać w nich czystość. Tutaj duże znaczenie mają zastosowane materiały, lecz również wystrzeganie się dużej ilości zakamarków, w jakich może zbierać się dużo nieczystości. Następną sprawą jest kwestia wyposażenie takich toalet. Kiedy chodzi o tego typu sprzęty, to muszą one spełniać bardzo ważne normy, które sprawiają, iż możliwe jest higieniczne używanie takiego sprzętu przez większą grupę osób - najlepsza suszarka do rąk.


czas - kadr
Author: Dawid Dawidowski
Source: http://www.flickr.com


Dlatego też w takich miejscach nie powinno być rzeczy wielorazowego użytku, jak w prywatnych domach, gdzie używa ich tylko jedna rodzina. Tutaj kostka mydła na pewno nie będzie na miejscu, w zamian za to są dozowniki na mydło, albo takie z pianą do umycia rąk. Ręce nie wycieramy w ten sam co wszyscy ręcznik, lecz raczej w papierowe ręczniki jednorazowe, lub też świetnie sprawdza się suszarka do rąk. Ważne, by wykorzystane urządzenia były przystosowane do używania w toalecie publicznej. Trzeba pamiętać, że w tego typu pomieszczeniach bakterie przenoszą się łatwo, z tego względu im mniejszą ilość rzeczy musimy uruchomić dotykiem, tym lepiej - tylko impeco.
Doskonale sprawdzą się na przykład krany, które uruchamiają się, kiedy zadziała fotokomórka. Całe szczęście tworzonych jest wciąż więcej tego typu doskonale dostosowanych toalet w przestrzeniach miast.