Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jakie są popularne sposoby ocieplania różnych budynków, jakie zalety mają poliuteranowe pianki.

  • Posted on: 29 June 2019
  • By: addmean
Właściwe ocieplenie domu ma naprawdę duże znaczenie na późniejsze jego użytkowanie. Z tego też powodu już na etapie budowy warto pomyśleć o tym, żeby później nie bawić się w niewygodne remonty.

Jeżeli zaniedba się sprawę ocieplenia,
budowa domu
Source: flickr.com
to w pierwszej kolejności trzeba będzie dużo więcej płacić za ogrzewanie, różnice między wysokością rachunków wynosić mogą nawet sto procent. Poza tym nieocieplone ściany czy sufity mogą przepuszczać zimno, więc nawet przy dobrym grzaniu komfort w takich pomieszczeniach nie będzie najwyższy. Metod ocieplania budynków jest kilka, w ostatnim czasie naprawdę dużym zainteresowaniem cieszą się natryskowe pianki. Ich możliwości zastosowania są bardzo różnorodne, bowiem używać je można zarówno do dachów płaskich i spadzistych, ale także ścian, podłóg i stropów. () Dodatkowo dzięki technologii kładzenia otrzymuje się jednolitą warstwę bez różnych szczelin i łączeń, więc zostają wyeliminowane zupełnie cieplne mostki. Oprócz tego pianki są bardzo skuteczne i trwałe, z tego też powodu chętniej się po nie sięga. Piankowa izolacja polega na tym, że na powierzchnię, która ma być izolowana nakłada niezbyt grubą warstwę pewnej substancji. Więcej informacji - pod tym adresem. Substancja ta powstaje poprzez zmieszanie izocyjanianu i poliolu, i w ciągu kilku sekund zaczyna reagować, dając na sam koniec naprawdę wodoszczelną i wytrzymałą powłokę.
izolacja
Author: Portal Jak-Budowac.pl
Source: http://www.flickr.comJeśli chodzi o dachy ocieplanie będzie polegało na tym, że kładzie się minimum trzy warstwy o grubości około 1,5 cm. W niejednym przypadku taka grubość w zupełności wystarczy, lecz w praktyce i tak wszystko będzie uzależnione od potrzeb projektowych.

Masz szansę, by tutaj przeglądnąć intrygujący post? Chcesz więcej? Więc kliknij w link (https://purevent.pl/) i wejdź na inną stronę z różnymi wątkami.

Ta technologa pozwala na jednoczesne położenie nawet dziesięciu warstw, co będzie dawać kilkanaście centymetrów grubości i wystarcza na największe nawet mrozy. Dużym plusem pianek jest także ich cena. Szacuje się, że ocieplenie takim sposobem będzie nawet kilkanaście procent tańsze, niż na przykład wełną czy styropianem, a z pewnością jest także znacznie praktyczniejsze do kładzenia.

Zachęcamy - naciśnij tutaj papa wierzchnia i przenieś się na następną naszą stronę. Tam czekają na Ciebie świeże oraz rzetelne wiadomości.

W naszym kraju pianki stosowane są od dwudziestu lat i jak na razie bardzo dobrze się sprawdzają.