Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem kupić trwałe blachy trudnościeralne Hardox?

  • Posted on: 7 December 2019
  • By: addmean
Do najbardziej znanych rodzajów ścierania należą ścieranie ślizgowe i uderzeniowe. Cząstki ścierne uwięzione są w wąskiej szczelinie między dwoma sztywnymi powierzchniami - wytwarzają ścieranie zw.z zgniataniem, które jest jednym z typowych rodzajów ścierania. Każdy produkt jest specyficzny i w różnym stopniu przyczynia się do powstawiania uszkodzeń zw. z określonym typem ścierania. Twardość to właściwość, która zapewnia idealną ochronę przed zużyciem w czasie okresu użytkowania blach Hardox.

Twardość zmniejsza zużycie, ponieważ krawędzie materiału ciernego mają trudności z wrzynaniem się w ciężką powierzchnię. Twardość nie jest tylko i wyłącznie powierzchniowa, lecz cechuje całą strukturę materiałów Hardox.

Jeśli na ten temat posiadasz zapytania, to poznaj więcej informacji (http://fmk.pl/) na publikowane zagadnienie, klikając tutaj - informacje będą z pewnością ważne.

Recycling, w tym fragmentacja odpadów, stawia wysokie wymagania przed sprzętem.

Zależy to w związku z tym od natężenia przepływającego prądu, w plazmie można wyróżnić różnorakie stany. Jeden z nich charakteryzuje się tym, iż przy niewielkim natężeniu prądu nie widzimy żadnego światła. Kolejny, to przy zwiększonym napięciu plazma zaczyna wytwarzać światło, a gdy natężenie prądu będzie większa aniżeli graniczna wartość to powstaje łuk elektryczny. W takim momencie można przystąpić do łączenia elementów plazmą. Wtedy staje się możliwe plazmowe cięcie blach. Cięcie plazmowe polega na topieniu i wyrzucaniu metalu z otworu przecięcia bardzo silnie skoncentrowanym łukiem plazmowym elektrycznym. Posiada on ogromną energię kinetyczną.

Blacha metalowa
Author: José Ramón Polo López
Source: http://www.flickr.com
Blacha producenta Hardox Extreme jest powszechnie znana i najbardziej ceniona stal na świecie. Wyjątkowe właściwości tych blach polegają na:niesamowitych właściwościach wytrzymałościowych oraz optymalnych tolerancjach wytworzenia pomimo twardości. Blachy Hardox można ciąć, używając techniki cięcia na gorąco oraz na zimno.

Czy komentarze ze strony (http://vincent.pl/maszyny-pakujace/) pod naszym artykułem Cię zainteresowały? Może masz ochotę coś do nich dodać? Będzie to dla nas z pewnością szalenie ważne.

Sposób cięcia na zimno, obejmuje cięcie strumieniem wodnym, przycinanie, szlifowanie.

Sposób na gorąco to cięcie tlenem, plazmowe cięcie blach oraz laserowe.

Docięte blachy mogą też być wiercone, gwintowane, frezowane, jak również zwijane do różnorodnych kształtów np. kręgów, rur lub lejów i tak dalej.