Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Jeśli jesteśmy gospodarzami domu i obecnie planujemy remont podłóg, to należy pomyśleć również o zamontowaniu listw przypodłogowych drewnianych oraz drzwi fornirowanych

  • Posted on: 2 September 2020
  • By: addmean
O nieruchomość należy dbać. Nierzadko należy coś naprawić, żeby wszystko wyglądało jak w zegarku, a czasami po prostu mamy chęć na odświeżenie domu i wymianę mebli lub drzwi oraz pomalowanie ścian.
Jeżeli już rozpoczynamy nieznaczny remont trzeba rozejrzeć się za z nowinkami, które ostatnio zjawiły się na rynku.


drzwi fornirowane
Author: Oto Polska Blog
Source: http://www.flickr.com


Drzwi fornirowane firmy Invado są w ostatnim czasie bardzo rozchwytywane. Są tańsze niż drzwi drewniane, a wyglądają identycznie. Cała zagadka jest w sposobie przygotowania. W środku drzwi znajduje się popularniejsze, a więc nie tak drogie drewno, a od zewnątrz już takie, jakie zechcemy - buk, egzotyczne lub inne. Na wewnętrzną warstwę drewna są nakładane cienkie słoje tego drewna, które będzie dostrzegalne dla wszystkich.

Szukasz uzupełniających materiałów na prezentowany w tym miejscu temat? To żaden problem, po prostu wejdź dalej producent parkietu hajnówka a przekonasz się, że to było niezwykle proste.

drzwi fornirowane zawsze będą prezentowały się jak najlepszej jakości drzwi drewniane, bo takie one właśnie są. Niektóre forniry prezentują zauważalną porowatość drewna, a inne po zalakierowaniu staną się stosunkowo gładkie. Wszystko zależy od drewna, które wybraliśmy. Jeżeli chcemy już zakupić nowe drzwi, należy również podumać o zamianie cokolików. Listwy przypodłogowe drewniane Invadopowinny zostać zrobione z tego samego drewna co drzwi. Wówczas będą się idealnie komponować i radować oko jednorodną barwą.
Listwy przypodłogowe drewniane mają przeróżne rozmiary. Ich niezwykła zaletą jest to, że są trwałe i nodporne na uszkodzenia. Są również wodoodporne i nie gniją.