Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Kamień do aranżacji

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Jeżeli znudziły się Wam równe ściany, fantazyjnie położone tynki a także tapety, ciekawym pomysłem na odświeżenie wnętrza może okazać się kamień dekoracyjny. Jest on oryginalną ozdobą nie tylko salonu, ale również innych pomieszczeń w domu i mieszkaniu. I wcale nie ma znaczenia czy jest naturalny, czy tylko wzoruje się na prawdziwym, gdyż jeden i drugi stanowi oryginalną ozdobę naszego mieszkania lub budynku.

kominek
Author: MS więcej niż OKNA
Source: MS więcej niż OKNA
Kamień naturalny cechuje się niespotykanie bogatą kolorystyką, mnogością faktur i zabarwień. Jest na topie, a ostatnio stał się jednym z najczęściej stosowanych materiałów wykończeniowych. Można go kłaść na całe ściany, lub na ich fragmenty. Kamień dekoracyjny uosabia naturalne piękno fenomenalnie sprawdza się zarówno w wyrafinowanych, jak i minimalistycznych projektach.Z racji wykorzystania kamienia dekoracyjnego wewnątrz, dane nam jest swobodnie oddzielać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu.

Zafrapował Cię taki materiał? Jeżeli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię również ten wiarygodny tekst (http://budsport.pl/instalacje-budowlane/) - on odwołuje się do tej tematyki.

Jeżeli salon jest połączony z jadalnią, okładzina kamienna podkreśli granice części, w której spożywamy posiłki. Podobny trick znajdzie rozwiązanie również w dużych pokojach dziennych, gdy naszym zamiarem jest by oddzielić strefę pracy od miejsca wypoczynku. Jednak zanim zdecydujemy się na wybrany model, powinniśmy wziąć pod uwagę styl, który preferujemy oraz to czy zależy nam na chłodnych czy też ciepłych odcieniach. Kolejnym plusem stosowania kamieni dekoracyjnych jest zabezpieczenie ścian przed defektami i zanieczyszczeniami, co jest istotnym atutem w często uczęszczanych miejscach, takich jak domowe salony, hole czy restauracje. Zaletą kamienia jest różnorodność barw, kształtów i faktur, pozwalające stworzyć nietuzinkową grę światłocienia w każdym z pomieszczeń.

Salon, wizualizacja w programie CAD Decor PRO
Author: CAD Projekt K&A
Source: CAD Projekt K&A
Z uwagi na walory dekoracyjne oraz wytrzymałość na znaczne działanie wysokich temperatur, naturalny kamień (jesteśmy tutaj) (kliknij tutaj: ) jest popularnie wykorzystywany przy wykończeniach kominków, przez co uzyskują charakter nowatorski i modny. Pokuśmy się na zamontowanie go, a z cała pewnością będziemy zadowoleni z podjętej przez nas decyzji. Wykorzystanie kamienia dekoracyjnego w naszym domu nada mu nowoczesny charakter. Efekt końcowy nas zaskoczy !