Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Kilka słów o tym, jak spowodować, żeby nasze lokum było widne

  • Posted on: 20 May 2020
  • By: addmean
Zazwyczaj, gdy kupujemy mieszkanie lub budujemy dom, dumamy o liczbie pokoi czy funkcjonalności kuchni. Ważna jest dla nas też obecność spiżarni oraz windy.


Widoki w Gdańsku
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Z rzadka dumamy o oknach, a to znaczny błąd.


Wchodząc do mieszkania, które mamy zamiar zakupić, zwykle nie zastanawiamy się nad tym, czy jest ono jasne. W pustych pomieszczeniach i przy wybielonych ścianach zawsze wydaje się być stosunkowo słonecznie. Dopiero po przemalowaniu pokoi i wniesieniu mebli może wyjść na jaw to, że nasze gniazdko jest stosunkowo ciemne. Może być kilka przyczyn tego stanu, na które nie mamy jakiegokolwiek wpływu. Na przykład nasze okna okna pcv wrocław w oknar-internorm.pl mogą być zwrócone na północ lub przy bloku może rosnąć ogromne drzewo. Jednak to nie jest tragedia. Powinniśmy tylko pomyśleć, w jaki sposób można zaprosić słońce do naszego domu. W tej sytuacji zawsze warto udekorować okna czymś innym niż zasłony. Bywają one często przyciężkawe i sprawiają ponure wrażenie. A tego byśmy przecież nie chcieli. Możemy zamówić piękne i cienkie firanki, które będą ochraniać naszą prywatność, ale przepuszczać również sporą ilość słońca. Trafiona dekoracja okien sprawi, że w pokojach będzie milej. Pamiętajmy też o tym, że okna nie powinny być przysłonięte dużymi kwiatami.


Jeżeli nasze mieszkanie wydaje się być naprawdę ciemne, to powinniśmy także pomyśleć o kupnie luster albo przykładowo kryształowych lamp. Dzięki rozpraszanemu przez nie światłu, będzie zdawało się nam, że w pomieszczeniu jest widniej.

Gdy szukasz dokładnych wiadomości, nie czekaj, tylko sprawdź pod tym linkiem. Znajdziesz na niej wszelkie niezbędne informacje.

Istnieją różne triki dekoracji wnętrz i okien. Warto o tym poczytać w sieci.