Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Kupujemy pierwszy samochód. Przetestowane porady i zakupy z mechanikiem.

  • Posted on: 1 May 2021
  • By: addmean
Nabywając swoje pierwsze auto, początkujący kierowca decyduje się kupić auto używane. Znakomita większość osób kupujących kieruje się 3 kryteriami: rokiem produkcji, kilometrami na liczniku i marką. Ci, którzy planują nabyć swoje pierwsze auto, często są wyposażeni w wiedzę teoretyczną i są uwrażliwieni na co mają zwracać szczególną uwagę, ale bywa, iż w praktyce, czyli w kontakcie z potencjalnym sprzedawcą - nie bardzo sobie z tym radzą. Czy dobrze jest oglądać auto ze specjalistą?


Duży samochód
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Poszukując dla siebie pierwszego samochodu, trzeba liczyć się z kilkoma kwestiami – pierwsza – budżet, który chcemy przeznaczyć, kolejna – ma to być auto, na jakim tak naprawdę nauczymy się dobrze prowadzić. W takim układzie ani rocznik, ani marka nie powinny mieć dla kupującego większego znaczenia, a raczej koszt i dostęp do części itp. Pomyślmy, czego przede wszystkim oczekujemy od tych czterech kółek.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe dane na opisywane zagadnienie, to pomocne w tym okażą się praktyczne wskazówki (http://alufinish.pl/), które znajdziesz tu. Sprawdź to!

Bezawaryjności? To na pewno. Niskich kosztów eksploatacji - również. Bywa, że usuwanie jakichś małych usterek w psującym się samochodzie jest czasami o wiele tańsze, niż podstawowe czynności obsługowe lub reperowanie 1 usterki w samochodzie z opinią bezawaryjnego. Gdy mamy tę wiedzę, poszukiwanie i zakupy powinny nam pójść łatwiej. Jednakże spora liczba sprzedawców zrobi wszystko, żeby przedstawić swój samochód jako ekonomiczny, bezawaryjny i z małym przebiegiem, co bywa niezgodne z rzeczywistością - te serwisy samochodowe w krakowie wymiatają. Dlatego na zaplanowane oglądanie samochodu dobrze jest zabrać fachowca – mechanika znającego się narzeczy.

Rzetelna informacja z www (http://hurtopony.pl/opony-rolnicze-7.50-0-16.html) przyda się na każdym kroku. Więc zapraszamy do przeczytania naszego kolejnego wpisu. Znajdziesz go pod tym linkiem.

Jeśli nie mamy nikogo takiego wśród znajomych, serwisy samochodowe w Krakowie na pewno przyjdą nam z pomocą. Mechanik oceni ogólny stan samochodu, nadwozie, oceni karoserię, a w trakcie jazdy wyłapie nieprawidłowości.


samochód w mieście
Author: Raphael Desrosiers
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli sprzedawca jest na tyle uczciwy, iż wyszczególni słabe punkty lub nadające się do wymienienia, fachowiec na miejscu skalkuluje cenę tych napraw i wymian, a co za tym idzie będziemy wiedzieć, z jakimi naprawami i kosztami wiąże się ten zakup. Jeśli będziemy już zdecydowani, godne polecenia serwisy samochodowe w Krakowie (dowiedz się szczegółów) od ręki dokonają bezpłatnego przeglądu i – jeśli będzie taka konieczność, na przykład wymianę opon. Kompetentny serwis samochodowy, którego będziemy klientami, poinformuje nas o rekomendowanym terminie kolejnej wizyty w serwisie i konieczności dokonania przeglądu.