Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Meblujemy maleńkie pomieszczenie!

  • Posted on: 4 August 2022
  • By: addmean
Specyficzna sztuka aranżacji małej przestrzeni to wyzwanie dla wszystkich właścicieli małych mieszkanek. Sama wynajmuję totalnie maleńką kawalerkę – ma niecałe 22 metry kwadratowe. Jednak posiadam w tej niewielkiej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, wypoczynku i jedzenia posiłków.


w domu
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Co prawda kuchni tak naprawdę nie mam – chyba, że nazwiemy tak mój malutki korytarzyk, gdzie w przejściu do łazienki są niewielkie szafki – jedna ze zlewem, a druga z blatem, na którym stoi kuchenka elektryczna. Mieszczę tam co prawda wszystkie niezbędne mi przedmioty i kuchenne gary. A muszę przyznać, że jak na singielkę, mam trochę takich niewielkich gadżetów, które są mi niezwykle potrzebne.

Łazienkę mam sporo większą od kuchni, i właśnie jestem na etapie kupowania do niej pralki. Chcę wybrać zwykłą, choć – nie będę ukrywała - kusi mnie mniejsza pralka z górnym wsadem. Najdłużej poszukiwałam półki na ręczniki i kosmetyki - zależało mi aby była wysokim słupkiem, który byłby otwierany na trzech wysokościach. Każda z części była przeznaczona na inne przedmioty – najniższe dwie półki to chemia do czyszczenia, dwie wyższe kosmetyki, a na samej górze trzymam ręczniki. Mój salon to jednocześnie jadalnia, biuro i sypialnia.


Duża kawalerka ze ścianką działową
Author: Unique Hotels
Source: http://www.flickr.com
Musiałam zaplanować wnętrze tak, by spełniło te trzy funkcje. Udało mi się to, choć – muszę powiedzieć – nie było to proste! Poszukiwałam koncepcji w Internecie.

W gąszczu otaczających nas tekstów trudno jest odnaleźć naprawdę pomocne informacje. Dlatego jeżeli fascynuje Cię ten temat, to koniecznie zobacz rekomendowane info (https://www.eogniwa.pl/pl/p/Lancuch-klasa-100-/222).

Znalazłam bardzo interesujący blog, w którym opublikowanych było kilka ciekawych pomysłów na aranżację mojego wnętrza. Polecam wpis: .