Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Na co zwracać uwagę nabywając nowiuteńkie mieszkanko?

  • Posted on: 11 February 2021
  • By: addmean
Przystępując do wyszukiwania wyśnionego mieszkanka nie zapomnij, iż przyjrzeć trzeba się nie tylko lokalizacji jak też standardowi mieszkania, ale także deweloperowi, od jakiego mieszkanie to pragniesz nabyć.


Sprawdź jak długo firma jest na rynku, jaka jest jej prawna forma, jak wiele projektów przeprowadziła oraz jakie sądy o niej krążą.
dom - stykówka
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Najodpowiedniej gdy deweloper przeprowadził już kilka – kilkanaście projektów i jest giełdową spółką.

Skoro zainteresował Cię omawiany w tym miejscu temat, to zobacz także niezły serwis (https://www.c-l.pl/kategoria-produktu/narzedzia/) - on również posiada ciekawe wiadomości.

Zaletą giełdowych spółek jest ich przejrzystość. Spokojnie możemy też zaufać deweloperowi, mającemu status spółki akcyjnej bądź spółki z o.o. Wystrzegaj się natomiast osób fizycznych oraz spółek komandytowych oraz cywilnych. Kieruj również uwagę na stan prawny parceli. Opcje są 2: bądź grunt jest własnością dewelopera, bądź deweloper jest wyłącznie użytkownikiem wieczystym. Bardziej pomyślna dla ciebie jako klienta będzie pierwsza opcja. Kiedy deweloper będzie użytkownikiem wieczystym gruntu, nabywając apartament musisz się liczyć z opcją ponadprogramowych kosztów.

Jak uważasz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeżeli tak, to w odniesieniu do publikowanego tematu poznaj szczegóły (http://dobroplast.pl/rolety-zewnetrzne/) tutaj.

Sprawdź w internecie Warzymice mieszkania jeśli właśnie te Cię ciekawią.


Nowa szlifierka kątowa
Author: Bosch
Source: www.bosch.pl


Podstawową informacją jaką musisz uzyskać od dewelopera jest także czas oddania budynku do użytkowania. Najlepiej a także najpewniej jest wtenczas, gdy mieszkanko jest już oddane do użytku czy też prace są na tyle zaawansowane, że potrwają jeszcze maksymalnie kilka miesięcy. Im dłuższy czas wyczekiwania na skończenie inwestycji, tym ogromniejsze ponosisz ryzyko. Sprawdź osiedle Sympatycze, przespaceruj się po jego okolicy.
Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest częstokroć dobre. Przeanalizuj sądy o dzielnicy, w której chcesz zamieszkać, szczególnie pod kątem bezpieczeństwa jak też dostępnej infrastruktury.