Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Najważniejsze zalety mieszkań z rynku pierwotnego - przeczytaj więcej

  • Posted on: 14 March 2022
  • By: addmean
Kupując mieszkanie, w wielu przypadkach zastanawiamy się nad tym, czy wyszukiwać ofert na rynku wtórnym czy też może na rynku pierwotnym. Bezspornie oba typy rynku mają swoje zalety, niemniej jednak dziś skupimy się tylko na jednym z nich, mianowicie na rynku pierwotnym. Jeżeli skłaniasz się do zakupu posiadłości - mieszkania, domu albo też biura - z rynku pierwotnego, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi wiadomościami.


Po pierwsze jeśli kupujemy mieszkanie na rynku pierwotnym, mamy pełne przekonanie, iż jest ono objęte
miszkanie na sprzedaż
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
czasem gwarancji oraz rękojmi. Ponadto przy kupieniu mieszkania od dewelopera, nie musimy martwić się należnościami powiązanymi z podatkiem od czynności cywilno-prawnych, ponosimy wyłącznie koszt taksy notarialnej, jaki jest faktycznie niski. Co więcej mieszkania rynek pierwotny z reguły nie mają poważnych wad, zarówno fizycznych, jak też prawnych, z jakimi częstokroć możemy spotkać się w mieszkaniach z rynku wtórnego.

Mowa tu między innymi o zadłużonej hipotece, prawem dożywocia czy również wilgocią. Co więcej, wybierając mieszkania z rynku pierwotnego, nierzadko możemy zdecydować się na własną aranżację. Deweloper daje także możliwość wyboru materiałów, rozstawienia pomieszczeń bądź wprowadzenia innych drobnych zmian do projektu.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www ma tylko potrzebne fakty, które z pewnością Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas i dostrzeż, że warto jest na niego wejść.

Posiadamy więc szeroki wpływ na to, jak będzie wyglądać nasze mieszkanie. Rynek pierwotny jest też niesłychanie duży, zapotrzebowanie na nowiutkie mieszkania jest nadzwyczaj duże, toteż mamy niemało ewentualności na odkrycie odpowiedniego lokalu dla siebie. Bez kłopotu odnajdziemy zarówno niewielką kawalerkę, jak też rozległe mieszkanie czy też apartament, jakie będą nam pasować, również pod względem cenowym.


W nowych mieszkaniach z rynku pierwotnego najczęściej nie używa się też gazu, w związku z tym mieszkania te są bezpieczniejsze i tańsze w utrzymaniu. (Mieszkania w Krakowie - na sprzedaż) Zamiast gazu użytkowana jest energia elektryczna. Ponadto nowiutkie mieszkanie musimy wyłącznie wykończyć wedle własnych upodobań, w porównaniu z remontowaniem, odnawianiem bądź dostosowywaniem starego mieszkania, jest to sporo szybsze, tańsze i łatwiejsze.