Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Niby znana rzecz, która ma jedno zastosowanie, a tyle kryje ciekawych rozwiązań. O czym mowa?

  • Posted on: 15 November 2019
  • By: addmean
Wydaje się, iż tak naprawdę niektóre sprawy nie znajdują bardziej znacznego zastosowania. Te przekonanie najbardziej doskwiera w sytuacji dużej ilości przedmiotów codziennego stosowania, tymczasem jest zgoła odmiennie, o czym właśnie będzie mówił ten artykuł.
Układanie taśmy akustycznej
Author: Knauf Sp. z o.o.
Idealnym przykładem jest taśma samoprzylepna, coraz bardziej pomocna w wielu zastosowaniach. Idealnie nadaje się, ażeby oczyścić pilniczek do paznokci. A jak wiemy bardzo go ciężko wyczyścić, więc ten nieskomplikowany sposób może cię pozytywnie zaskoczyć. Jak tego dokonać? To proste naklej ją na pilniczek, następnie mocno dociśnij, a na końcu żwawo zerwij. To niezwykle nieskomplikowany sposób, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Taśma klejąca jest także dobra, by oduczyć kota drapania mebli. Wydarzyć się bowiem może, że twój mały pupil może pozostawiać niezbyt miłe zarysowania na różnych meblach.

Przestudiuj więcej szczegółów w treści - one mogą rzucić całkiem nowe światło na ponoszoną w przedstawianym na tej stronie wpisie. Zwyczajnie kliknij ten link!

Całe szczęście dzięki taśmie klejącej bez problemu jesteśmy w stanie go oduczyć tej niepożądanej praktyki.

Po prostu, posyp kawałek pieprzem, a w dalszej kolejności naklej na boku szafy czy innego mebla. Koty nie znoszą zapachu pieprzu, w konsekwencji więc twój kotek nie będzie już miał na pewno ochoty, żeby ostrzyc pazurki w takim miejscu. Pozostałe plusy taśmy samoprzylepnej? Możemy z łatwością zebrać drobne kawałki szkła. Na co dzień takie niezbyt miłe sytuacje mają miejsce, jak to, jak zbije nam się szklanka. Bardziej pokaźne elementy szkła zbieramy normalnie, gorzej jednakże, że małe gdzieniegdzie się ostaną i będą stanowić niebezpieczeństwo.

Czyżbyś miał chęć na więcej tekstów na ten temat? Zapraszamy więc do nowej strony - po prostu idź tu i przejdź do naszego serwisu.

Żeby się więc nie pokaleczyć, stosuj łatwy trik. Szklane okruszki z łatwością przyczepią się do jej powierzchni, więc nie będzie potrzeba zbierania ich dłonią. Nie będzie też ryzyka, że coś przeoczymy. Kolejny sposób to własnej roboty lep na muchy. Po co stosować jakieś chemiczne preparaty, jak domowym sposobem sami stworzymy idealną broń na te insekty. Lep będzie jeszcze bardziej skuteczny, jak wysmarujesz go czymś, co zbawi owady, może to być miód. I ostatni pomysł, to oprawienie świecy w świeczniku.



Brzmi dziwacznie? Nie przejmuj się, to następny świetny i praktyczny sposób, jaki się sprawdza. Czasem jest właściwie tak, że smukła świeczka jest bardziej wąska niż dziurka w świeczniku. To powoduje, że nie istnieje stabilność, co w konsekwencji może doprowadzić do niebezpieczeństwa. Jesteśmy w stanie jednak pogrubić końcówkę świecy dzięki oklejeniu ją taśmą klejącą.