Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Nie cały czas zdajemy sobie sprawę jak wiele proponuje rozwiązanie zdalnego odczytu

  • Posted on: 3 October 2019
  • By: addmean
Jeszcze zupełnie niedawno, kiedy firmy komunalne chciały odczytać informacje z wodomierzy oraz ciepłomierzy, były zmuszone wysyłać swoich pracowników, aby ci wędrowali od domu do domu oraz spisywali potrzebne wartości. Nie zawsze właściciele byli w środku, a co się z tym wiąże, czasem uzyskanie takich danych było trudne oraz zajmowało dużo godzin. Sprawdź firmy te wykorzystują z rozwiązań jakie oferuje advanced metering infrastructure, a więc odczyty wykonywane są zdalnie, z nawet dosyć sporej odległości, jednocześnie ze wszystkich domów. Poza tym na bieżąco możemy pilnować wykorzystanie wody oraz ogrzewania, a to zezwala na zrobienie prognoz na temat ich wykorzystania w dalszym czasie.


Mamy szansę łatwiej zapobiegać awariom

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Korzystanie z tego systemu posiada dużo zalet, bo zezwala na pomniejszenie wydatków obsługi urządzeń pomiarowych, ponieważ potrzeba do tego zwyczajnie dużo mniej osób.

Wiarygodna informacja spod linku (https://www.prymat.net/oferta/szalunki/szalunki-scienne/) przyda się każdemu. Zatem namawiamy do przeczytania naszego następnego artykułu. Odnajdziesz go pod tym linkiem.

Z drugiej strony, dzięki możliwości śledzenia na bieżąco pomiarów z liczników można przeszkadzać przeróżnym awariom, które mają szansę się zjawić, a nawet kiedy już się zjawią, to dużo szybciej możemy to dostrzec oraz naprawić.

Na dodatek jeśli klienci będą telefonowali z jakimiś spostrzeżeniami oraz danymi o nieprawidłowościach, to prędzej możemy odpowiadać na ich roszczenia, gdyż prościej będzie nam odnaleźć dane informacje pomiarowe, o których będzie mowa. Trzeba wykorzystywać z takich rozwiązań, ponieważ są one nie tylko wygodne, lecz także tanie oraz znacznie usprawniają nam pracę. Dowiedz się więcej: odczyty.


Możliwości IT są używane wszędzie

pomiary
Author: Chemie-Verbände Baden-Württemberg
Source: http://www.flickr.com
Dzięki postępowi w informatyce, który przejawia się wspaniałym wysyłaniem informacji i możliwością pracy zdalnej, za pomocą przesyłania sygnałów, sporo dziedzin naszego życia jest lepiej kontrolowanych, a co się z tym wiąże, prościej w nich funkcjonować. Jak widać możliwości jakie posiada IT możemy wykorzystać wszędzie, oszczędzając czas oraz pieniądze, ale również ułatwiając ludziom ich pracę i nie przymuszając kolejnych do tego, aby w oznaczonym dniu, o oznaczonej porze przebywali w swoich domach, jedynie przez to, że ktoś pragnie spisać pomiary z ich liczników.

Nie czekaj - tylko zobacz pomocny artykuł (https://www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-modulowe/), z którego dowiesz się mnóstwa interesujących danych dotyczących omawianego zagadnienia.

Dziś wszystko może się dziać bez angażowania właścicieli konkretnych mieszkań.