Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Niepowtarzalna aranżacja mieszkań

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
Motyw ceglanej ściany częstokroć pojawia się w propozycjach aranżacji wnętrz. Ceglana ściana znakomicie prezentuje się, zarówno w edycji odrestaurowanej, jak również wystylizowanej. Sprawdź, co należy wiedzieć, decydując się na cegłę na ścianie a także w jaki sposób cegła we wnętrzu oddziałuje na wystrój mieszkanka.


Ceglany mur może zdobić nasze ściany, nawet kiedy nie zamieszkujemy w kamiennicy, w której cegła jest z reguły nieodzownym fragmentem. Obecnie imitacja starej cegły na ścianę robi furorę, w jaki sposób ją pomysłowo wkomponować? Przeczytaj nasze wskazówki. Bezustannie na nowo odkrywany materiał budzi niechwiejnie korzystne emocje w aranżacji pomieszczeń.

Poszukujesz uzupełniających materiałów na opisywany tutaj temat? To żaden problem, po prostu wejdź dalej prace transportowe lębork a zobaczysz, że to było niezwykle łatwe.

Jest jednocześnie spartański i ciepły. Cegła na ścianie nierzadko pojawia się w pomieszczeniach jako ozdobny akcent jak też alternatywa dla białych gipsowych murów. Z motywem cegły możemy opracować cztery typy ścian: parawanową, działową, niezależną i kominową. Cegła we wnętrzu najczęściej pojawia się na jednej wyselekcjonowanej ścianie bądź jej fragmencie. Jeśli jest to nowe mieszkanie w bloku, cegła IN STONE wykorzystywana jest w większości wypadków do dekoracji ściany w pokoju dziennym, np. na jakiej wisi odbiornik telewizyjny, w korytarzu, kuchni, rzadziej w alkowie lub łazience.


Murowana ściana z cegły działowej posiada tę wartość, że nie musimy jej wykańczać. Odcień, rozmiar i fakturę cegły na ścianie możesz dobrać do koncepcji wnętrza. Warunkiem dobrego efektu jest bardzo staranne wykonanie. Trudniej także zamontować światło – w trakcie murowania musimy pamiętać o przewodach, na przykład prowadzić je w drążeniach cegieł.


Parawanowa ścianka z cegły. Ściana z cegieł nie musi podchodzić do samego sufitu, ażeby oddzielić na przykład kuchnię od pokoju stołowego. Musi być tylko dobrze zbrojona, by można było na niej zawiesić kuchenne półki, kinkiet lub obraz. Jasny beżowy odcień ściany z cegły kreuje piękne tło dla drewnianych mebli jak też przydaje pomieszczeniu ciepła.


stara cegła na ścianę
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Stara cegła na ścianę - cegła na ścianie niezależnej.


Na przekór swojemu zwykłemu ciężarowi ceglany mur może wyglądać lekko oraz uwydatniać przestronność współczesnego mieszkania. Można zdecydować się na zamarkowanie dekoracyjnej cegły na ścianie, czy stworzenie ściany z cegieł in-stone.pl/ od nowa.