Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Oświetlenia LED jako lampy uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii oraz pozwalają oszczędzić dużą część kasy

  • Posted on: 11 July 2021
  • By: addmean
Oświetlone drogi umożliwiają bezpieczeństwo i aranżują miły klimat, podczas gdy wracamy piechotą późnym wieczorem do swoich domów. Tymczasem są regiony, w których są ciemne uliczki, bez żadnego światła i wtedy często czujemy się zagrożeni.

Rozmyte światło
Author: Jamie McCaffrey
Source: http://www.flickr.com
Dużo gmin tłumaczy brakiem funduszy do oświetlenia każdej uliczki, gdzie są budynki albo gaszą oświetlenie od 22.00. Tak jest na przykład na terenie wiejskim. A co wtedy gdy ktoś powraca z pracy późną nocą? Bez latarki z trudem oraz niebezpiecznie choćby przejść taką ciemną ulicą lub przejść przez ciemny park. Tak nie musi być, ponieważ w dobie współczesnej technologi są żarówki, które są bardzo energooszczędne oraz świecą nawet do kilku lat.

Takim oświetleniem są żarówki LED AR111, które z powodzeniem są oświetleniem zapewniającym pewność oszczędności energii i świecą niezwykle długo. Jest to oświetlenie, jakie można bez wątpienia używać jako oświetlenie uliczne. Jednak nie tylko mają takie wykorzystanie, można je też wdrożyć do oświetlenia parku, na placu fabryk czy własnej posesji czy drogi własnej do własnego domu.

Kiedy chcesz poczytać więcej, jest pełna notka (https://tectumgroup.pl/) o takiej samej tematyce, jaką należy obejrzeć. To doskonały moment więc zrób to!

Z uwagi na fakt, że żarówki LED AR111 są ogromnie energooszczędne, bo mogą wykorzystać o połowę mniej energii aniżeli zwykłe lampy uliczne i nie przepalają się nazbyt często, są na każdą kieszeń. Żarówki LED prezentują się niezwykle wyraźnym światłem oraz dużą jakością utworzenia.Światło uliczne LED umożliwiają zaoszczędzić sporą ilość budżetu miastom i gminom. Oświetlenia uliczne posiadają wielkie znaczenie wizerunkowe dla samorządów oraz przedsiębiorstw, jako instytucji nowoczesnych oraz przyjaznych otoczeniu i dbających o bezpieczeństwo. Do plusów żarówki LED możemy zaliczyć energooszczędność, choćby do 90%. Nowoczesny soczewkowy konstelacja światła, który zapewnia równomierny rozkład mocy światła na drodze. Wytrzymałość na drgania i wibracje.

Omawiany temat jest dla Ciebie wciągający? Z pewnością zainteresuje Cię też nowa treść, która ma podobne zagadnienia.

Brak promieniowania UV czy też ekologiczność. Błyskawiczny start z całkowitą mocą światła oraz brak efektu migania światła. Co najistotniejsze małe wydatki pielęgnacji i serwisowania, a jej żywotność jest 10 razy większa aniżeli oświetlenie sodowe.