Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Okna drewniane na każdą kieszeń

  • Posted on: 10 May 2022
  • By: addmean
Producent Wójcik jest firmą nowoczesną, wykorzystującą w produkcji najnowsze technologie. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci atrakcyjne cenowo i jakościowo drzwi i okna drewniane producenta nowoczesnego

Okno Platinium Evolution²
Author: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Source: OKNOPLAST Sp. z o.o.
W chwili obecnej firma Wójcik jest najlepszym po względem doświadczenia w branży producentem okien i drzwi drewnianych w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również fasady drewniane drzwi , fasady z drewna. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i dużym 40-letnim doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu Wójcik, pozwalają na realizację na realizację najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z pvc, drewna jak i aluminium.

Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze okna drewniane i drzwi drewniane synonimem nowoczesnej technologii. Dlatego proponujemy okna (zobacz okna w Łagiewnikach) drewniane producent Wójcik.

W pełnej ofercie znajdziecie Państwo także okiennice producenta Wójcik okiennice z drewna są zapomnianym systemem zasłony okna, możliwy do zastosowania wraz z ich montażem w trakcie budowy domu lub podczas wymiany okien. W domach o nowatorskim wyglądzie najczęściej montuje się rolety zamiast okiennic. Tam gdzie jednak styl budowli nawiązuje do tradycji lepiej pasują okiennice.

Nasze wyroby są wykonane z najlepszej jakości drewna. Poza tym rozwiązania firmy Wójcik spełniają normy hałasu i dźwiękoszczelności. Faktem jest także, że drewno pęcznieje. Firma Wójcik ma jednak skuteczne sposoby na ten problem w postaci warstwowego klejenia drewna dla wyrównania naprężeń.

Dążenie do ciągłego doskonalenia świadczonych przez Wójcik produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do otrzymania najwyższej jakości produktów jak również zmniejszenia czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. W chwili obecnej Wójcik oferuje wysokiej jakości wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w Polsce i innych krajów Unii Europejskiej.

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych zachodnich firm. Chcesz znaleźć drzwi zewnętrzne drewniane czy też elewacje drewniane? Dobrze trafiłeś na firmę Wójcik z Wrocławia.

okno angielskie
Author: Stolbud Włoszczowa
Source: Stolbud Włoszczowa
Drzwi drewniane wykonane z najwyższej jakości drewna i spełniają wymogi estetyczne jak i wymogi budowlane. Znakiem rozpoznawczym dla profilu drzwi, jakie oferuje firma Wójcik są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni, które dają swoim użytkownikom bardzo duże korzyści .

Kompletna konstrukcja okien drewnianych wykonana jest z drewna z szybami zespolonymi dwukomorowymi zwykłymi z przestrzenią między szybami uzupełnioną powietrzem. Polecamy również pasywne okna drewniane z olbrzymią różnorodnością kolorów. Dodatkowo żywotność stolarki wydłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie powłoki malarskie są przyjazne dla środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Author: Katarzyna Michałowska
Source: Okna Wójcik