Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Osłaniamy okna

  • Posted on: 14 May 2019
  • By: addmean
Własny kąt to nasza ostoja służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do jakiego powracamy po wykańczającym dniu w pracy, by w końcu odpocząć i nacieszyć się z możliwości swobodnego poruszania się po domu. Podczas gdy pragniemy się odizolować od reszty świata, często wykonujemy to za pomocą zasłon. Nie tak dawno temu w każdym polskim oknie powiewała śnieżnobiała firaneczka oraz pstrokata zasłonka. To był znak, że ten dom ma najemców, którzy o niego dbają.

Urządzanie wnętrz
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
W końcu okna plastikowe wrocław są niezwykle istotne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie z otoczeniem. Pomimo tego w dowolnym momencie jesteśmy w stanie pozasłaniać okiennice.

W nowoczesnych aranżacjach domów tradycyjna firanka ustąpiła miejsca dającym się lepiej dopasować do całości wystroju domu roletom. Takie manewr ma bardzo dużo dobrych rzeczy. Nade wszystko, współczesne rolety okienne nie są tak wymagające w czyszczeniu. Firany musimy co jakiś czas prać, a potem powiesić.

Nie jest to nasza najchętniej wykonywana robota domowa. Poza tym, zasłony, przede wszystkim te z grubych materiałów, zbierają mnóstwo kurzu. Roletę jesteśmy w stanie o wiele łatwiej i szybciej wyczyścić. Rolety możemy bez problemów zastosować w oknach dachowych. Co raz częściej są stosowane rolety elewacyjne elektryczne, sterowane specjalnym pilotem.

Dekoracje wnętrz
Author: Builders Design
Source: http://www.flickr.com
Teraz niesamowicie popularne są praktyczne rolety dzień-noc. Jest to sprawdzone rozwiązanie do pomieszczeń takich jak sypialnia, czy biuro. Tego typu rolety posiadają naprzemiennie włożone pasy zaciemniającego oraz przepuszczającego światło materiału. To my dokonujemy wyboru, jakie natężenie światła chcemy mieć w wybranym momencie w pokoju, operując roletą.

Dużo ludzi pracuje w nocy, by w konsekwencji odsypiać zmęczenie w czasie dnia. Takie rolety dostarczają doskonałe zaciemnienie pokoju. Są one też eleganckie i niesamowicie trwałe. Jest to bardzo ciekawy patent na przyozdobienie naszych okien.

Wszystkie nowoczesne ozdoby okienne są dostępne w wielu kolorach i wzorach. Bardzo efektowne są też żaluzje pionowe, które doskonale prezentują się w oknach łukowych. Eleganckie są również plisy okienne, które również można stosować w niestandardowych oknach. Dzięki tego typu rozwiązaniom nasze mieszkanie (bryksy) zyskuje niepowtarzalny charakter.