Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Panowie unikają jak ognia prac w domu i każda z kobiet niejednokrotnie się o tym przekonała

  • Posted on: 26 May 2022
  • By: addmean
Nie jest to stwierdzenie cynicznie wypowiedziane - tak było, jest i najprawdopodobniej będzie już zawsze. Bez usilnych nacisków i utyskiwań swych kobiet nie machnęliby palcem, albo albo nie posiadają na to czasu, albo chęci - albo po prostu nie umieją.


Typową złotą rączkę ma w domu faktycznie bardzo mało pań.
budynek - fotos
Author: Grzegorz
Source: http://www.flickr.com


po budowie


Liczna grupa mężczyzn unika prac remontowych, latami przesuwając w czasie nawet zwykłe malowanie.

Spójrz na ten interesujący tekst i odkryj więcej tu. Na pewno nie pożałujesz. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to w tym momencie!

Na szczęście panie jedynie jakiś czas dają wiarę tym gwarancjom i obietnicom szybkiego rozpoczęcia prac. Po jakimś czasie i przy zastosowaniu sobie jedynie znanych sposobów nacisku na płeć brzydszą, panowie są zmuszeni stawić czoła tym jakże trudnym zadaniom i hardo stanąć do walki z wyznaczonymi przez kobiety zadaniami. Myślicie pewnie teraz, czy tak zwyczajnie biorą się za pracę? Nie, no bynajmniej nie w większości przypadków.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis przewierty w betonie, w którym znajdziesz tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Przeważnie te niezwykle wyczerpujące prace pozostawiają fachowcom. Miało być malowanie ścian to będzie - fachowy malarz wykona to szybko i sprawnie. Wymiana paneli - proszę bardzo - rozległe znajomości Twojego mężczyzny bardzo szybko się przydadzą i właściwie przygotowany do takich prac Fachowiec szybko się odnajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz - jeśli zaczniemy jedynie silniej naciskać na naszych partnerów, każdy jeden z nich bardzo szybko się znajdzie. Ich kreatywność wzrasta wówczas do wielkich rozmiarów.


Nie narzekajmy na naszych mężczyzn jednak zbyt mocno. Być może faktycznie okazują się zbyt wyczerpani, by przeprowadzać tak ciężkie prace.
Cieszmy się tym drogie panie, iż mieszkanie remontują nam prawdziwi fachowcy. Mamy chociaż pewność, że wszystko będzie z należytą starannością zrobione. No i nie my za to płacimy.