Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Pomieszczenie pod schodami - na temat oszczędzenia przestrzeni w domu

  • Posted on: 9 September 2019
  • By: addmean
Przestrzeń zaraz pod schodami bywa bardzo niełatwa i nieporęczna w aranżacji – mamy do czynienia z wielkim skosem, nie bardzo jest co pod nim poustawiać , zbiera się tam brud. Dobrą koncepcją może być jej zabudowanie.
Schody
Author: Brian Moloney
Source: http://www.flickr.com
W zależności od tego, czy posiadamy domem z piwnicą, czy bez, możemy zaplanować , co będziemy magazynować w zabudowanej części. My przedstawiamy trzy opcje: domową spiżarkę, szafę i regały na książki. Przestrzeń do zabudowania pod schodami to skuteczna metoda na zaoszczędzenie miejsca.

Jeśli nie dysponujemy piwnicą, problemem może być sprawić nam przechowywanie przetworów, które rok rocznie robimy tworzymy na zimę. Mądrym pomysłem jest wtedy zabudowanie schodów półkami, na których ustawimy umieścimy słoiki. Nie jest to pomysł złożony – wystarczy wymierzyć półki, zakupić także podpórki, i wszelkie śruby do ich mocowania . Gdy już odpowiednio osadzimy środek, pozostaje nam zabudować drzwiczkami ściankę, która odizoluje od korytarza. Warto skorzystać z wsparcia fachowców – spiżarka będzie wyglądała wtedy mistrzowsko . Do stworzenia drzwiczek polecamy naturalne drewno – elegancko prezentują się fronty z orzecha, czy dębu.

Interesują Cię tego rodzaju artykuły? Masz ochotę na to, aby przeglądnąć następne? Więc kliknij, aby zobaczyć więcej informacji. Całość znajdziesz w tym linku.

Szafa pod wymiar może być kolejnym intrygującym rozwiązaniem. Musimy jedynie rozpatrzeć, jakiego rodzaju odzienie będziemy w niej przechowywać magazynować .

Czy ten wpis wydaje Ci się ciekawy? Pragniesz obejrzeć sporo informacji na ten temat? Zatem idź tu tektura plaster miodu producent i przeglądnij nowy wpis.

Na dole można z powodzeniem trzymać obuwie sezonowe, a resztę miejsca wyposażyć tak, by znalazło się miejsce zarówno na męskie koszule, jak i ubrania pani domu. Można wkomponować weń też kilka szuflad na czapki, rękawiczki i inne elementy zimowego odzienia.

Ostatnia z opcji do wybrania to utworzenie domowej biblioteczki. Zabudowujemy wolną przestrzeń głębokimi regałami, na których układamy książki i inne bibeloty, które trzymamy w naszym domu. Na samym dole można zrobić wykonać zamykane szafki, w których przechowamy odkurzacz i inne sprzęty przybory służące nam do utrzymania porządku.