Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Pomimo dużej liczby działań, wszelkich akcji społecznych i przestrzegania przed brawurą na szosie bezpieczeństwo nie poprawiło się aż tak, aby na tym poprzestać

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
Z myślą o zagwarantowaniu jeszcze większego bezpieczeństwa na drogach wykorzystywane są za każdym razem nowsze elementy, by skandaliczny wskaźnik wypadków w naszym państwie nie przybliżał się do równie mało cieszącej elity.
stropy
szafki kuchenne
Author: Christopher Kuttruff
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dużo z nas z pewnością miało możliwość poznać kocie oczka drogowe (Euroasfalt sp. z o.o.), czyli umocowane dwustronnie i na bardzo wielkiej powierzchni niewielkie części odblaskowe. Niewielkich rozmiarów kocie oczka drogowe przytwierdzane są z użyciem klejów, a ich misją jest zagwarantowanie niebywale dużej dostrzegalności analogicznie w nocy, jak i również podczas deszczu i gęstej mgły. Następnym nowatorskim wyjściem mającym zapewnić dużo większe bezpieczeństwo jest przyczepa U 26A - zerknij tu. Niby nic, a jednak różni się od pospolitych.

Opublikowane w tym serwisie wiadomości są dla Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę inspekcja kanalizacji, na której znajdziesz zbliżone kwestie.

Otóż przyczepa U 26A a raczej jej konstrukcja została oparta na podstawie powszechnej przyczepy samochodowej. Jednak jej tablica została wyposażona w ogromną liczbę lamp mających być widocznymi z dużej dali. To nie wszystko. Każda zbudowana jest także z zamykającej tablicy, na której znajdują się wyprodukowane z folii jaskrawej biało czerwone pasy, jak również fluorowe lampy umieszczone w górnej części. Dzięki temu żadna przyczepa U 26A nie będzie już z daleka niedostrzeżona na szosie, nawet w nocy lub trudnych warunkach.


Te innowacyjne wyjścia są powolutku wprowadzanie do wykorzystywania .

Jeżeli twierdzisz, że opisywany tutaj post jest interesujący oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej na tej stronie (http://www.projektoskop.pl/)!

Wszystkie powinny nam zapewnić jeszcze lepsze bezpieczeństwo na szosie.