Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Prawie każdy rodak marzy o posiadaniu swojego domu - wyglądają one pięknie i zwykle są fikuśnie zaprojektowane

  • Posted on: 12 October 2019
  • By: addmean
Regularnie możemy zobaczyć stare domy, które pokryte bywają dachówką w jakże charakterystycznym oraz znanym wszystkim ceglastym odcieniu. Ci, którzy mają dom marzą o tym, żeby ich dach był pokryty właśnie dachówką.


Każdy chce kupić ładny dom.


dachówki
Author: Paolo Trabattoni
Source: http://www.flickr.com


bloki mieszkalne
Author: Corena Hasselle
Source: http://www.flickr.com


ceglana ściana
Author: Randy McRoberts
Source: http://www.flickr.com


Zwykle przy rysowaniu projektu budynku mamy możliwość już powiedzieć jakie pokrycie dachu nas interesuje. Jest to o tyle ważne dla projektanta, gdyż dachówka jest dosyć ciężka. Z tego powodu musi on na początku już wiedzieć, że więźba dachowa powinna być porządnie zbudowana. Jednak mimo ciężaru oraz droższego kosztu w porównaniu z blachodachówką, każdy zaznaczy, że dachówki są oraz będą najlepsze. Są one najbardziej trwałe. Tak znacznie, że niektórzy producenci dają na nie choćby i 50 lat gwarancji. Jednakże, normą jest funkcjonowanie, które przekracza nawet 100 lat. Co nie mniej istotne - dachówki są niezwykle ekologiczne.

Jeżeli zaabsorbował Cię prezentowany na tej stronie tekst, bez wahania zobacz jeszcze towarzyszące informacje (www.rkstyl.com.pl/) - one także są warte uwagi.

Co to oznacza? Są z gliny, zatem przepuszczają powietrze. dom ma możliwość przez dach oddychać.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl naszym ciekawym postem? Świetnie. Zatem zapraszamy - kliknij w link projektowanie wentylacji wrocław i przejdź do kolejnej strony po fakty.

Pomaga to w dobrej cyrkulacji powietrza w domu. Nasz dom dzięki dachówkom nie zamieni się w puszkę. Możemy kupić różne rodzaje dachówek. Przykładowo dachówki glazurowane są pokryte szkliwem, które powoduje, że dach wolniej porasta mchem. Dzięki połyskowi prezentuje się również bardziej elegancko na dachach nowych domów.
Możemy spotkać w sklepach również dachówki cementowe, które wyglądają dokładnie tak, jak ceramiczne, jednakże są duża tańsze. Dlatego w ostatnich latach są tak modne.