Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/orth-gipse.pl/includes/menu.inc).

Propozycje w zaaranżowaniu łazienki. Inne spojrzenie na klasyczne elementy.

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Planowany remont oraz świeże aranżacje mieszkania często powodują, że przychodzą nam do głowy ciekawe wizje. Jednak jeżeli mamy sprawdzone rozwiązania, do których jesteśmy przywiązani i nie chcemy ich zmieniać, nie walczmy ze swoimi przyzwyczajeniami tylko zaaranżujmy nowe wnętrza zgodnie z naszymi upodobaniami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, pomyślmy czy radykalne zmiany przyniosą więcej szkody czy pożytku.
remont łazienki
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na remont łazienki i obecne jest miejsce na wannę – zdecydujmy się na nią. Zabudowa wanny jak dotąd nigdy nie była tak prosta – podstawa a także trochę płyt i zabudowa gotowa (płytki marki Paradyż). Można dokupić do niej gotową obudowę, którą wystarczy przymocować. To bardzo mało pracochłonna metoda renowacji wanny, ponieważ nie musimy już martwić się o jej wykończenie. Inną metodą to wypełnienie zaprawą niskich "ścianek" wzdłuż krawędzi wanny albo wykonanie ich w systemie lekkiej zabudowy. Taką obudowę możemy dopracować jak tylko chcemy wybranym przez nas materiałem – np. ceramiką Paradyż. Przy odrobinie sprawności w pracach remontowych, powinniśmy sobie z tym dać radę samodzielnie, nawet jeżeli to zabudowa wanny narożnej. W łazienkach posiadających okno sprawdza się ozdobna rozeta.

Ważne jest to, że informacje, które posiada ta strona, Cię olśniły. Wejdź więc na poniższy i przeczytaj na stronie (http://www.bsinspekcja.pl/) opisywane wątki.

Witrażyki okienne powinniśmy dopasować do całego pomieszczenia albo wybrać delikatne kolory, gdyby się okazało, iż nagle będziemy woleli tam bardziej zdecydowany kolor lub tapeta na ścianę. Z kolei rozeta sufitowa jest elementem wyjątkowo oryginalny. Mało ludzi posiada ją w swojej łazience (rozety najwyższej jakości). Kiedy nadal szukamy urokliwych kafelek, zdecydujmy się na Paradyż. Bardzo duży walor dekoracyjny a także tuziny pięknych wzorów kafli gwarantuje satysfakcjonujący wybór. Przy tym kafelki zdecydowanie ułatwiają zachowanie czystości.


Prawdopodobnie tapeta na ścianę w łazience nie będzie dobrym rozwiązaniem, jednak mozaika jako zdobienie nad wanną lub kafelki i naklejki na ścianę sprawdzą się z pewnością. Małą łazienkę może powiększyć pokaźne lustro, najlepiej od podłogi do sufitu, jednakże w łazience głównie muszą dominować rozwiązania praktyczne i kreatywne, pozwalające oszczędzić przestrzeń oraz świetnie się zorganizować.